קופות רושמות - טיפים חשובים שצריך לדעת

מגוון קופות ממתין בעבורכם באתר. המערכות חכמות, השירות אדיב ואפשר כאן למצוא קופה רושמת מתאימה לכל צורך. התאמה בין הקופה וצורכי הלקוח חשובה מאוד. כך למשל, לא נמליץ על שימוש בקופה רושמת משוכללת בעבור יריד שטח. שיווק וניהול קופות רושמות הוא המקצוע שלנו, אנו עושים זאת במקצועיות, מחשבה לעתיד והמון מסירות.

1. מענה בסיסי של קופה רושמת.

בעלי עסקים אשר מבקשים לעצמם את המוצר הבסיסי ללא כל תוספות מיוחדות, יוכלו למצוא מענה מתאים. נשמח להציע קופה קלאסית אשר כוללת הקלדת נתונים, חישובים ומגירה לאיסוף התקבולים. כאן לא תמצאו מערכת מחשב מורכבת או מסכי מגע. הקופה הזו מתאימה לדוכנים או עסקים קטנים.

2. מענה של קופה ממוחשבת.

ממשק ניהול משוכלל ועשיר בפונקציות שימושיות. קופות רושמות מודרניות מציעות אפשרות ניהול מלאי, ניהול כספים חכם, ניהול משכורות, ניהול עובדים, עיבוד נתונים סטטיסטיים, איסוף מידע, מעקב אחר הנהלת החשבונות ועוד. אם טרחתם ללמוד היטב את כל הפונקציות שמציעה המערכת תגלו נכס של ממש.

3. בטיחות העובדים וסביבת העבודה.

כמו בכל תחום אחר, גם כאן יהיה עליכם להקדיש מחשבה לבטיחות העובדים בסביבת העבודה. שימו לב לחיבורי החשמל, ליציבות הקופה ולנוחות השימוש בה. טיפוח סביבת עבודה נוחה ישרת אתכם ואת העובדים. אל תשכחו לשלב גם מנגנונים של בקרה ובטיחות כנגד גניבות. אנו מציעים מבחר פתרונות אבטחה למעקב אחר קבלת הכספים והמלאי. שימו לב להתאמה בין המלאי היוצא והתקבולים בקופה. כאשר ישנם פערים בלתי מוסברים, יש לאתר את מקורם.

4. שירות ברמה גבוהה.

כמו בכל תחום אחר, גם כאן יש לכם זכות לקבל שירות הולם. אנו מתחייבים לספק לכל לקוח שירות אדיב ומקצועי. התהליך כולו מתנהל בשקיפות מוחלטת אל מול הלקוח. הצוות המקצועי נכון לסייע בכל פנייה ולפתור בעיות לכל אורך הדרך.

5. ניהול מועדון לקוחות.

בעלי עסקים רבים מקדישים מאמץ רב לגיוס לקוחות חדשים. הדבר מבורך, אך הם שוכחים להקדיש גם זמן לטיפוח הקשרים עם הלקוחות הוותיקים. קופות רושמות חכמות מציעות לכם ממשק ניהול בו תוכלו לערוך את רשימת הלקוחות, להציע להם מבצעים בלעדיים, לתקשר עמם ולבחון את הרגלי הצריכה שלהם.