Apple Watch
קופה pos

קופה למכולת

אחד המוקשים הקשים בכל עסק קטן ובינוני טמון באיכות הניהול. השאיפה שלנו כבעלי עסקים לשלוט בעסק באופן הטוב והיעיל ביותר היא קריטית לרווחיות של העסק לכן אתם רוצים לדעת שיש פיקוח על המלאי, הסחורה וכמובן  לצמצם טעויות אנוש למינימום.

על מנת לייעל את פעילות החנות, בה מוכרים מוצרי מזון יבשים, מוצרים ארוזים, מוצרים בקירור, מוצרי ניקוי וכיוצא בזה, כדאי לרכוש קופה למכולת. קופה רושמת תוכל לייעל את תהליך העבודה, לחסוך זמן וכסף ולהפוך את השירות ללקוח ליותר איכותי, יותר מהיר ויותר נוח. יש לכם מכולת או חנות נוחות? מנהלים עסק לממכר מוצרי מזון, חטיפים ושאר מוצרים? כדאי שתדעו איך בוחרים את הקופה המתאימה ולאילו מאפיינים כדאי לכם לשים לב.

קופות, רשתות ומועדוני לקוחות

לא כל פונקציה הקיימת בקופה שתתאים לרשת גדולה של חנויות חייבת להתקיים גם כאשר מה שצריכים זו קופה למכולת בודדת. ישנן קופות שיכולות להכיל פונקציות של בקרה על תקבולים המגיעים מכמה סניפים ואשר כוללת מודולים ממוחשבים. יש קופות שבהן יש מערכת מובנית של ניהול מועדוני לקוחות ויכולת לנהל בו זמנית מחירונים לסוגים שונים של לקוחות כגון לקוחות מזדמנים, לקוחות קבועים, לקוחות בעלי כרטיס מועדון.

כאשר מחליטים לרכוש קופה חדשה, חשוב לשאול את השאלות החשובות כגון – האם זו מכולת יחידה, האם מדובר בסניף של רשת, האם ישנה כוונה להנפיק כרטיסי מועדון או לצרף לקוחות קבועים למועדון לקוחות? בהתאם לתשובות, תוכלו לבחור את הקופה המתאימה ביותר.

עוזרת בניהול המלאי והטיפול בלקוחות

בקופות המודרניות ניתן למצוא עוד יתרונות. קופה משוכללת הולכת יד ביד עם מערכת ניהול ממוחשבת ולא רק קולטת תשלומים בכרטיס אשראי. קופה משוכללת מסוגלת בין היתר גם לקרוא ברקוד של מוצרים שונים וכך לקצר את התורים וליעל את הטיפול בלקוחות.

אם אתם בוחרים קופה למכולת, אפילו אם מדובר בעסק יחיד, ללא סניפים וללא מועדוני לקוחות, אל תוותרו על קופה חכמה, שיודעת לעזור בניהול העסק. יש בנמצא פתרונות מסוג קופה רושמת למכולת, עם ביצועים מאוד מפתיעים. למשל, קופה רושמת מתקדמת יכולה לאפשר ניהול חכם של המלאי שלכם.

איך עובד ניהול המלאי? כל מוצר שעובר בקופה, לרוב באמצעות בר קוד אך לעיתים גם על ידי הקשת קוד באופן ידני, הינו מוצר שיצא מהמלאי. בכל שעה שמעוניינים בכך, ניתן להריץ דוח של ניהול מלאי. כמה מוצרי חלב נמכרו היום? האם הגיע הזמן להזמין קופסאות שימורים חדשות? האם יש מוצר כזה או אחר שעוד מעט ימצא במחסור? באמצעות קופה שיודעת לנהל לכם את המלאי, ייעלמו המצבים שבהם מוצרים מסוימים נמצאים בעודף וסתם תופסים שטח מדף יקר בעוד שמוצרים מבוקשים יותר, כלל לא נמצאים במלאי.

ניהול תקבולים – זה פשוט ונוח

ניהול של מכולת בימינו מחייב לשכלל את מערך קליטת התקבולים. אם פעם התשלומים היו מבוצעים בעיקר במזומנים ולפעמים גם בשקים, כיום חייבים להחזיק קופה למכולת שמסוגלת לנהל תקשורת עם חברות כרטיסי האשראי. הרבה מאוד לקוחות מעדיפים לשלם לא במזומן וגם לא בשיק כי אם בכרטיס אשראי. זוהי דרך נוחה להימנע מעיסוק בכסף קטן וגם דרך שמאפשרת חלוקה לתשלומים. בקופה קל לרכז את כל שוברי האשראי, המזומן, השיקים, השטרות והמטבעות. ניתן בקלות לקבל מידע לגבי סכומי המזומן, התקבולים היומיים ואם רוצים, אפשר גם להפיק מידע לגבי תקבולים לפרקי זמן שונים.

צרו קשר להצעת מחיר


קופות נוספות

מידע נוסף

קופה רושמת באר שבע

קופה רושמת, באר שבע

קופה רושמת, באר שבע קופה רושמת ממוחשבת – מידע וטיפים קופה רושמת ממוחשבת הינה מכשיר משוכלל המאפשר ניהול עסקאות מכירה בחנויות, מסעדות, ועוד בתי עסק

לקריאה>>
תוכנה לניהול קופה

תוכנה לקופה

תוכנה לקופה תוכנה לקופה ממוחשבת – מידע שכדאי להכיר תוכנת קופה ממוחשבת היא תוכנה המותקנת בקופה רושמת אשר מאפשרת לבצע עסקאות מכירה בחנויות ובעסקים מגוונים.

לקריאה>>
קופות רושמות בצפון

קופות רושמות בצפון

קופות רושמות בצפון קופות רושמות בצפון – כל מה שצריך לדעת קופה רושמת ממוחשבת היא מכשיר משוכלל המאפשר ניהול עסקאות מכירה בחנויות, מסעדות, ועוד בתי

לקריאה>>
מחשב קופה רושמת

עמדות קופה

עמדות קופה ניהול קופה רושמת – כל מה שצריך לדעת קופה רושמת היא מכשיר אלקטרוני המשמש לביצוע עסקאות מכירה בחנויות ובעסקים שונים. הקופה כוללת מסך

לקריאה>>
Call Now Button דילוג לתוכן