שאלות נפוצות

לפניכם מספר שאלות נפוצות בנושא של קופות ממוחשבות. במידה ויש לכם שאלות נוספות, הצוות של "אומגה" ישמח לעמוד לשירותכם ולענות לכם.

באופן כללי, קופה ממוחשבת מאפשרת ביצוע של מגוון רחב של פעולות, החל מתיעוד כל הפעולות בהתנהלות העסק וכלה בהפקת דוחות בחתכים שונים. קופה ממוחשבת עושה רושם טוב על הלקוחות, היא מונעת טעויות שונות, היא חוסכת כסף וזמן יקר של עובדים ואלו רק חלק קטן מהיתרונות של השימוש בקופה שהן גם הסיבות בגינה כדאי לעבור אליה.

ודאי. לקופות ממוחשבות יש אפשרות לייצא דוחות במבנה דומה לזה של תכנת החשבשבת, שהיא התוכנה המשמשת את רוב רואי החשבון. כמו כן, קיימת אפשרות לבצע התממשקות לתכנות ניהול חשבונות נוספות. 

בעלי עסקים אשר עברו לשימוש בקופה ממוחשבת מעידים שכן. קופה ממוחשבת מאפשרת לקבל את היסטוריית הקנייה של כל לקוח – מה הוא מעדיף לקנות, מה סכום הקנייה וכן הלאה. באמצעות הנתונים הללו, יכול בעל העסק לנהל מועדון לקוחות, להציע הטבות או לשדרג באופן משמעותי את השירות, מה שיכול להשפיע על נאמנות הלקוח. 
נוסף על כך, קופה ממוחשבת משדרת ללקוחות רצינות מצד העסק, מה שמהווה גם כפרמטר אשר יגרום להם לחזור שוב. 
בהחלט. באמצעות קופה ממוחשבת ניתן לקבל דוחות מפורטים אודות התנהלות המוכרים, החל מביצוע מעקב אחרי שעות העבודה שלהם, דרך מידע אודות מחזור המכירות החודשי של כל אחד מהם וכלה במחיר הקנייה הממוצע אצל כל אחד מהמוכרים בחנות. הקופה אף אפשרת לדעת מי המוכר הטוב בחנות כמו גם מי המוכר הפחות טוב. 
קופות ממושבות מעדכנות באופן אוטומטי את המלאי לאחר כל רכישה. בהתאם להגדרות של בעל העסק, הקופות מסווגות את המוצרים וניתן להנפיק באמצעותן דוחות מפורטים לגבי מצב המלאי ברמת העסק, המחלקה או מוצר מסוים. כך שהתשובה לשאלה הזאת היא, ודאי. 
כן. התוכנה של הקופה מאפשרת הנפקת דו"ח המצביע על הכסף אשר אמור להיכנס לך בתאריכים שונים של פירעון. הדו"ח אף מספק נתונים לגבי עסקאות תשלומים.
 
לא. כל אחד יכול ללמוד כיצד לעבוד עם הקופה. הפעלת הקופה היא פשוטה ונוחה במיוחד. כך שבמידה ותבחר בכך, כל עובדי החנות יוכלו לעשות בה שימוש. 
ודאי. באמצעות קופה ממוחשבת ניתן להנפיק דוחות רווח בחתכים שונים ולקבל נתונים רלוונטיים אודות הרווחים ואחוזי הרווחים ואף לרדת לרזולוציות מעמיקות ומפורטות יותר כמו קבלת פרטים על המוצרים הרווחיים ביותר בחנות וכן הלאה.

לאילו עסקים מתאימות הקופות?

אנחנו מצוינים עבור עסקים קטנים ובינונים בתחום הקמעונאות, צרכנות ושירותים. החל מקיוסק קטן, עסקים הדורשים שקילת מוצרים כמו מכולות, ירקניות ועד ביגוד, מוצרי ספורט והנעלה, טמבוריות חנויות צעצועים ועוד ועוד.

האם מערכת הניהול של הקופה קלה לתפעול?

נוחות ונגישות הן אחת מהעוצמות של הקופות הרושמות של אומגה, לא צריך ידע מקדים ולאחר הרכישה אנו מבצעים הדרכה על הקופה. הממשק מאוד נגיש, אינטואיטיבי ולא מסורבל. הקופות של אומגה מתאימות לעסקים שמחפשים פשטות ויעילות לצד ביצועים חזקים ועמידות לשנים.

האם יש שירות ואחריות לאחר רכישת קופה?

בהחלט יש שירות ואחריות על הקופה החדשה שברשותכם, במסגרת תנאי העסקה. צוות השירות שלנו זמין בשעות הפעילות המקובלות לצד צוות שירות חירום לאחר שעות הפעילות וזאת במהלך כל השבוע 24 שעות ביממה.

האם קיימים מסלולי רכישה לקופה?

באומגה אנו מבינים שאתם זקוקים לגמישות בפריסת התשלומים, במיוחד בעסקים חדשים אשר נמצאים בתחילת הדרך. באומגה קופות יש מגוון מסלולי רכישה אשר יקלו עליכם בסך ההוצאות החודשיות.  תוכלו לרכוש את הקופה בתשלום אחד, לחלק לתשלומים, לשכור ובמקרים מסוימים תוכלו לבצע טרייד אין על קופה ישנה שברשותכם.

טווח עלות הקופות משתנה בין קופה לקופה בהתאם לדגם הנבחר ולאביזרים הנלווים הנבחרים.

דגמי הקופות: קופות לעסקי המזון, קופות למינימרקטים, קופות לחנויות אופנה וספורט, קופות לעסק קטן, קופות לפיצוציות.

אביזרים: מסך מחשב, מגירת מזומנים, מדפסת, משקל, מכשיר סליקה – הקופות פועלות על בסיס חשמל.

שירות וזמינות: לקוחותינו יהנו משירות ותמיכה טכנית עבור המוצר ע"י מוקד הפעיל 24/7, ליווי צמוד ופגישת הדרכה מקיפה על תפעול המוצר.

קופות לעסק יש לבחור בהתאם לסוג העסק ובהתאם לצרכים שלכם. אומגה מאפשרת מגוון קופות לעסק, המתאימות למגוון רחב של עסקים, החל מפיצוציות ועד לעסקים גדולים יותר.

עסקים אוהבים לקבל שירות מצוין, מהיר, יעיל ובזמן אמת. לנו באומגה קופות, צוות מקצועי, סבלני ואדיב ששמח להעניק שירות. הפניות שלך יתקבלו ויטופלו במהרה. כבר במסגרת הרכישה תקבלו מאתינו ליווי מלא והדרכה. זאת לצד הפעילות השוטפת בה תקבלו מענה 24/7 בפתרון תקלות ובעיות טכניות. הקופה של אומגה הוכיחה את עצמה כבר למעלה משני עשורים ביציבות המערכת, עמידותה וביצועיה.  

ידוע שלנהל עסק בצורה רווחית צריך מערכת ניהול חכמה שתאפשר לכם שליטה בכל מרכבי העסק. הקופה מגיעה עם שלל דוחות ואפשרויות לניהול מלאי, דוחות מפורטים המציגים נתוני מכירות ורווחיות, מעקב אחר ביצועי עובדים ושעון נוכחות והקמת מבצעים ומוצרים נלווים ורלוונטיים בכל מכירה ועוד ועוד!

ממש כמו בכל תחום אחר, גם כאן המחירים משתנים בהתאם למורכבות המכשיר ומספר הפונקציות. אם החלטתם לצמצם בהוצאות תוכלו לבחור קופה קלה לתפעול ונוחה בתשלום חודשי והמחירים משתנים בהתאם למותג. על מנת לקבל הצעה טובה עבורכם, צוות האתר ישמח לסייע לכם לבחור קופה מתאימה בכל תקציב. לעתים, כדאי יהיה לבחור קופה משוכללת יותר מתוך מחשבה לטווח הארוך. כיום העסק קטן, אך יש בו פוטנציאל לפיתוח וגידול מספר עמדות המכירה. שימוש נכון באמצעים הטכנולוגיים יסייע לכם להתנהל נכון, השמיים הם הגבול.

קופות לעסק מבית אומגה מקבלות תקבולים באמצעים הבאים: במזומן, כרטיסי אשראי בתקן emv בחיבור מסוף, בהמחאות, בתלושים ובאמצעות זיכויים או נקודות לחברי מועדון. בנוסף אחד החידושים האחרונים – תשלום באמצעות אפליקציות גם הוא זמין ומוטמע במערכת. הממשק ידידותי למשתמש. צוות השירות יוכל להשלים עסקאות מכירה מורכבות בתוך זמן קצר. הקופה תומכת גם בפיצול אפשרויות תשלום, לדוגמא תשלום חשבון באשראי ובמזומן.

נוחות ונגישות הן אחת מהעוצמות של הקופות של אומגה, לא צריך ידע מקדים ולאחר הרכישה אנו מבצעים הדרכה על הקופה. הממשק מאוד נגיש, אינטואיטיבי ולא מסורבל. הקופות של אומגה מתאימות לעסקים שמחפשים פשטות ויעילות לצד ביצועים חזקים ועמידות לשנים.

בהחלט כן, אומגה קופות נותנת מענה לקשת רחבה של עסקים שיש להם צורך בשקילה במקום, עד היום ספקנו קופות למאות עסקים בתחום הירקות, מכולות, חנויות נוחות, פיצוחים ועוד שהזמינו קופה עם משקל ונהנים מחיבור למשקל מדויק וממשק קל ונגיש. 

 

מדובר בקופה פשוטה להפעלה ונוחה לשימוש, בעלת מחיר אטרקטיבי המתאים גם עבור עסקים קטנים ובתחילת דרכם. הקופה מאפשרת מעטפת ניהול שלמה לעסק ומכילה הכל במוצר אחד! בין אם אפשרות חיבור למשקל, אפשרות העברת סחורה בין סניפים, ניהול ספקים ותשלומים, ניהול מועדון לקוחות ועוד.

Call Now Button דילוג לתוכן