קופה רושמת מומלצת – קופה שתעבוד בשבילך ולא ההיפך

אם החלטתם לפתוח עסק חדש או לייעל את עבודתכם בעסק הקיים כדאי שתכירו את הקופות הרושמות המשוכללות שמציעות החברות המובילות בשוק ואת השאלות שיהיה עליכם לשאול במידה שתחליטו ללכת על כל הקופה (סטגדיש!) ולהצטייד בקופה חדשה. 

הקופות הרושמות משנות את כללי המשחק של בעלי העסקים!

הקופות הרושמות המשוכללות של ימינו הופכות את כל תהליך העבודה לפשוט, קל ואפילו מהנה! באמצעות קופה שמותאמת באופן אישי לעסק ניתן לבצע שפע פעולות שבעבר היו גוזלות זמן, דורשות מהעובדים לבצע חישובים שונים לרבות יצירת דוחות, להגיע למצבים שהמלאי אוזל בלי לשים לב ולספוג את כעסם של הלקוחות ובעצם לסבול מקשיים רבים.

הקופות החדשות מונעות את כל המצבים הללו ומאפשרות לבעלי העסקים לעקוב אחר הכספים שמתקבלים, למנוע גניבות של עובדי החנות או של הלקוחות, לאפשר ללקוחות לשלם בכל אמצעי התשלום, לנהל מבצעים, מועדון לקוחות, זיכויים, הזמנות ולבצע פעולות נוספות באופן קליל תוך מזעור תקלות שכן גם אם העובדים מתמטיקאים מדופלמים הם בסך הכל בני אדם ומכאן שהם עשויים לבצע טעויות חישוב, דבר שעבודה עם מחשב עשויה למנוע.

אני מעוניין לרכוש קופה לעסק שלי – תוכלו לספר לי על קופה מומלצת?

כמות העסקים לא מפסיקה לגדול לרגע וכדי להתמודד ולשרוד בעולם התחרותי בו אנו חיים חשוב לרכוש קופה רושמת שמתאימה לעסק, מכאן ניתן להבין שאין קופה רושמת מומלצת אחת ועל כל עסק שמעוניין לרכוש קופה לעסק לבדוק מהם הצרכים שלו.

אם החלטת לרכוש קופה רושמת מומלצת לעסק חשוב שתשאלו את עצמכם את 6 השאלות הבאות:

1. האם הקופה מכילה פונקציות בסיסיות בלבד או גם פונקציות משוכללות יותר?

2. האם הקופה הרושמת מתאימה לסוג העסק? (מסעדה, בית מלון, חנות הלבשה או כל עסק אחר)

3. האם הקופה מנתחת נתונים?

5. מי פיתח את התוכנה והאם הוא מתמחה ובעל ניסיון בתחום?

6. מהי אמנת השירות של החברה והאם היא מספקת שירות תיקונים מהיר, מעניקה יחס אישי וזמינה ללקוחותיה.

7.האם יש אפשרות לבצע סליקת אשראי בתקן emv (אבטחה מוגברת)

החלטתם שאתם רוצים לרכוש קופה רושמת מומלצת לעסק? פנו אלינו ונשמח לסייע לכם במשימה!

לאחר שהסברנו עד כמה יכולה קופה רושמת מומלצת שהיא קופה איכותית, מתקדמת ומותאמת אישית לסייע לכם, נשמח לספר לכם שהחברה שלנו – חברת אומגה קיימת משנת 1987 ומתמחה בתחום הקופות הרושמות. הניסיון שצברנו עם חלוף השנים מאפשר לנו לסייע לכל בעל עסק לבחור קופה רושמת מומלצת – כזו שעונה על כל צרכיו ומאפשרת עבודה נוחה, קלה ויעילה.  אנו מזמינים אתכם לצור קשר ולצאת לדרך!

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן