קופה רושמת יד 2 – כל מה שצריך לדעת!

בתקופה בה אנו חיים, כל ניסיון לצמצם בהוצאות כספיות מיותרות מבורך. בעלי העסקים עושים כל מאמץ למנוע הוצאות כספיות מיותרות ולייעל את תהליכי העבודה. רכישת קופות רושמות יד שנייה מביאה עמה אפשרות לחיסכון בהוצאות מיותרות, ללא פשרות. אם הקפדתם לרכוש את הקופה בחברה אמינה ומקצועית, קיבלתם מוצר תקין עם תעודת אחריות. רכישת קופה רושמת יד 2  ללא תעודת אחריות, חושפת אתכם להפסדים. לא תהיה לכם כתובת לפנות אליה במקרה של תקלה או כל שאלה תפעולית.

מתי כדאי לרכוש קופה יד שנייה?

קופה רושמת יד 2 תהיינה פתרון נהדר בעבור אותם בעלי עסקים אשר מבקשים לצמצם בעלויות. אם לא נחוצה לכם הקופה החדישה ביותר, כדאי לשקול רכישה של אחת משומשת. על פי רוב, גם קופה חדשה אשר הושקה לפני כמה חודשים, תהיה מתאימה בעבור רוב בעלי העסקים. המחיר יהיה זול יותר ובכך בא לידי ביטוי היתרון המשמעותי ביותר. 

היכן אפשר למצוא הזדמנויות?

אפשרויות לרכישת קופות רושמות יד 2 אפשר יהיה למצוא בלוחות יד שנייה ואצל המשווקים המורשים. לא בכל רשת למכירת ציוד קופות תמצאו גם קופות רושמות יד שנייה. אך ברוב המקרים, אפשר יהיה לקבל מבצעים של טרייד אין או שימוש בעבור הקופה הישנה שלכם. אל תמהרו להשליך אותה לפח או לאפשר לה לצבור אבק ללא כל שימוש באתר.

מחירים של קופות רושמות

אנו מציעים מבחר קופות רושמות לבעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד. הבחירה האם לרכוש קופה ממוחשבת ומשוכללת או קופה זולה יותר, מתבססת על גודל העסק, צרכים וציפיות לעתיד. רכישת מערכת משוכללת ועמידה תהיה נכס לשנים רבות. ההשקעה הכספית תהיה חכמה לטווח הארוך. הקופות עמידות, יש תעודת אחריות ותוכלו לקבל מענה לשאלות במסגרת תמיכה טכנית מקיפה.

קופה חכמה או קופה פשוטה?

ההחלטה לרכוש קופות ממחושבות יד 2 אינה גורעת מאיכות השירות שתקבלו. גם כאשר מדובר בקופה ממוחשבת חדישה או משומשת, הלקוח זכאי לתעודת אחריות ושירותים. הסתייעו בצוות המקצועי לקבלת ההחלטות הנכונות, אל לכם למהר לבחור קופה ללא כל ייעוץ מקצועי. רכישה חכמה מתבססת על אפיון צרכים, חשיבה לטווח הארוך וניהול תקציב.

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן