השכרת קופה ממוחשבת

בתי עסק רבים בארץ משתמשים בקופה לעסק ונהנים מעבודה נוחה ויעילה. אבל ישנם בתי עסק הזקוקים לפתרון מקצועי לתקופה קצרה כמו עסק עונתי או עסק הפועל רק יום או יומיים בשבוע. משום כך, יש עסקים רבים שאינם מעוניינים להשקיע בקופה ממוחשבת יקרה והשכרת קופה ממוחשבת מהווה עבורם פתרון משתלם, חסכוני וכדאי.

 


בתי עסק רבים בארץ משתמשים בקופות ממוחשבות ונהנים מעבודה נוחה ויעילה. אבל ישנם בתי עסק הזקוקים לפתרון מקצועי לתקופה קצרה כמו עסק עונתי או עסק הפועל רק יום או יומיים בשבוע. משום כך, יש עסקים רבים שאינם מעוניינים להשקיע בקופה ממוחשבת יקרה והשכרת קופות רושמות ממוחשבות מהווה עבורם פתרון משתלם, חסכוני וכדאי.  ניתן לשכור היום מחברות רבות, קופה במצב חדש וליהנות משלל אופציות מתקדמות ומתעריף נוח. אגב, הפתרון של השכרת הקופה מתאים גם לעסקים הפותחים סניף חדש או עסקים שמתרחבים ולא מעוניינים, או אינם יכולים להשקיע תקציב כלשהו ברכישת ציוד וקופות רושמות, ומעוניינים לשכור את הקופה הממוחשבת לתקופה מסוימת.

 

חוסכים בהוצאות וחושבים קדימה

 

 כאמור, שירות השכרת קופה רושמת ממוחשבת מיועד לעסקים בכל הארץ הזקוקים לפתרון מתקדם לתקופה קצרה. במקום להשקיע בקופה ממוחשבת חדשה שוכרים מחברה מקצועית ומובילה את הקופה המתאימה ביותר למאפייני ולצרכי העסק. כך לדוגמה, יזם המקים עסק חדש נדרש לגייס הון רב כדי להשקיע בהקמת העסק, וכדי לצמצם עלויות הוא יכול לשכור קופה ממוחשבת לתקופה מסוימת של מספר חודשים או יותר במקום לרכוש קופה חדשה ואף להתנסות בדגם מסוים. 

 

 

עסק העומד לפתוח סניף חדש חייב למזער עלויות וסיכונים, לכן הוא מעוניין לשכור קופה רושמת ממוחשבת לתקופת ההרצה של הסניף, ולאחר מכן הוא יוכל לבחור האם לרכוש קופה חדשה ואולי מאותו דגם,  או להמשיך לשכור קופה. זוהי בכל מקרה הוצאה מוכרת ומשתלמת עבור העסק.   גם עסקים עונתיים זקוקים לקופה ממוחשבת לתקופה קצרה יחסית, במקום לרכוש קופה ממוחשבת יקרה ולאחסן אותה בתקופה בה העסק סגור, הם מעדיפים לשכור קופות ממוחשבות למספר שבועות או חודשים. יש גם עסקים ניידים כמו דוכני מכירה למשל, הפועלים רק יום אחד בשבוע ופתרון השכרת קופה מתאים להם כמו כפפה ליד.  

 

שוכרים דגם ממוחשב ומתקדם בהתאמה לצרכי העסק

 

 יש בשוק מגוון עצום של קופות ממוחשבות, ביניהן קופות עם מסכי טאץ' ותוכנה משוכללת לניהול העסק. במקום להסתפק בקופה ממוחשבת מהדור הישן או מדגם פשוט יחסית, בגלל העלות הגבוהה של קופות רושמות משוכללות, לא צריך להתפשר וכדאי ואף רצוי לשכור קופה חדשה ומתקדמת עם תוכנה, הכוללת פונקציות שימושיות וחשובות גם לניהול החברה כמו: ניהול מלאי, הדפסת ברקודים ופתקיות עם מחירים, ניהול מועדון לקוחות, קורא ברקודים, מערכת מובנית לסליקת כרטיסי אשראי וכדומה. לסיכום, השכרת קופות ממוחשבות לעסק יעניקו פתרון מומלץ לעסקים עונתיים, לחברות בהקמה, עסקים בצמיחה, סניפים חדשים וגם דוכני מכירה ניידים. חשוב שהשכרת הקופה הממוחשבת, תיעשה מחברה מובילה ומקצועית שתוכל להתאים לכם את דגם הקופה הממוחשבת לצרכים הספציפיים שלכם. כמובן שגם העלויות קובעות וגם נושא השירות המידי.

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן