Apple Watch
קופה pos

קופה חכמה לעסק קטן לניהול גדול

בשנים האחרונות חלה התקדמות טכנולוגית משמעותית בשוק המסורתי של קופות החכמות לעסק. כיום ניתן לקנות או לרכוש קופה בעלת מערכת ממוחשבת, הכוללת גם תוכנה לניהול העסק ועוד פונקציות רבות ונוספות.

קופה רושמת לעסק קטן – פתרון גדול

כבעלי עסקים הינכם מחפשים יעילות לצד חסכון משמעותי בהוצאות, הקופה החכמה של אומגה בדיוק בשבילך. באומגה ישנה סדרת קופות חכמות מצד אחד, אך קלות מאוד לתפעול והן מציעות אפשרויות מגוונת הקופה החכמה מאפשרת לחברה להתייעל, לנהל נכון את העסק, להציע שירות יעיל וחדשני יותר ללקוחות, לבדל את העסק מהמתחרים וליהנות מיתרונות נוספים. בחברתנו שלל אופציות המתאימות גם לעסקים בתקציבים קטנים ואין לנו ספק שההשקעה הזו תחזיר את עצמה..

קופה חכמה ממוחשבת לעסק

ניהול עסקים קטנים ובינונים עם קופה חכמה - שליטה מקסימלית

על פי הסטטיסטיקה עשרות אלפי עסקים קטנים נפתחים מדי שנה אך רבים מהם נסגרים כבר לאחר שנה, ועוד רבים נסגרים תוך 3-4 שנים מרגע ההקמה. הסיבות לסגירת העסקים הקטנים הן רבות ומגוונות. ברוב המקרים מדובר על ניהול קלוקל וחוסר שליטה ומעקב אחר ההוצאות וההכנסות של העסק. לכן כדאי להיערך מראש ולדעת כי באמצעות רכישת קופה חכמה לעסק, כל עסק קטן יכול לשלוט ולעקוב בכל רגע נתון וגם מרחוק, אחר תזרים ההכנסות וההוצאות של החברה ולהשיג שליטה ובקרה מוחלטים.

קופה רושמת לעסק קטן - חסכון בעלויות!

קופה חכמה מייעלת את העבודה בעסק, חוסכת זמן ומשאבים, ממזערת טעויות אנוש ומאפשרת פיקוח הדוק על תזרים המזומנים של העסק. קופות לעסק של אומגה כוללת בין השאר את הפונקציות הבאות:
 
  • ניהול מלאי
  • עדכון מחירים בקליק מהיר
  • סליקת כרטיסי אשראי חכמה במגוון אפשרויות: סליקה בתקן emv, אפליקציות תשלום ועוד.  
  • שעון נוכחות לעובדי החברה
  • מועדון לקוחות
  • מבצעים
  • מחולל דוחות המאפשר להפיק דוחות ניהוליים חשובים כמו מכירת פריט לפי מוכר
  • אפשרויות חיבור למדפסת מדבקות, סורק ברקודים

קופות חכמות לעסק עם אומגה קופות - שירות מנצח!

אנו בחברת אומגה קופות סייענו וליווינו אלפי עסקים בתחילת דרכם ויש לנו מגוון מסלולי רכישה שיקלו על ההוצאה הראשונית של רכישת קופה חכמה לעסק. חברת אומגה משווקת את המותג הבינלאומי POSBANK המוביל בתחום הקמעונאות. 

אנו דוגלים במתן שירות מצטיין עבור לקוחותינו! יש לנו מוקד תמיכה מסור ומקצועי 24/7! 

מוזמנים ליצור אתנו קשר דרך האתר או להתקשר בלחיצה 050-775-7997 כדי לשמוע איך אנחנו יכולים לעזור לך בהגשמת החלום העסקי ובהתאמת קופה חכמה לעסק!

הקופות

יתרונותיה של הקופה חכמה - לעסק שלך

עסקים קטנים ובינוניים מתמודדים עם אתגרים גדולים ומורכבים, עליהם להתחרות עם עסקים גדולים מהם או כמותם, לשמור על הלקוחות הקיימים, לדאוג למיתוג העסק ולבידול שלו מהמתחרים. 
כל עסק קטן יכול להצליח, אם בעליו דואג למעקב ולפיקוח הדוק אחר כל הפעילות העסקית בכל ההיבטים. מיותר לציין כי הדבר הכי חשוב זה להיות בפיקוח יום יומי רצוף, אחר תזרים המזומנים, מצב המלאי, הכנסות והוצאות.
 
בעזרת קופה חכמה לעסק, לא צריך יותר לרשום קבלות וחשבוניות ידניות, מה שמציג את העסק כעסק מיושן ולא מתקדם. בעזרת קופה רושמת, העסק זוכה למיתוג יוקרתי, לבידול חשוב מהמתחרים ומצליח להעניק שירות מתקדם ואיכותי יותר ללקוחותיו. מעבר לנוחות התפעול והשימוש בקופה רושמת ממוחשבת, יש למכשיר גם פונקציות חשובות ויתרונות רבים המובילים כל עסק להצלחה.
 
קופה רושמת לעסק קטן כדאי לרכוש רק מחברה מקצועית ואמינה, יש דגמים רבים בשוק, לכן הבחירה אינה פשוטה. מומלץ לערוך סקר שוק ולאחר סינון ראשוני יש ללמוד, מה התכונות של כל קופה ממוחשבת, לבדוק את נוחות וקלות השימוש, לצד התאמתה לדרישות ולצרכים של העסק שלכם. מומלץ להשוות מחירים, אחריות, רמת שירות, זמינות, חלפים ועוד.
 
קופה חכמה לעסק קטן מצעידה אותו קדימה ומאפשרת לו להתחרות בעסקים גדולים. הקופה הופכת לליבת העסק ומקנה למנהלים ולבעלים כלים מתקדמים לניהול יעיל ואפקטיבי של החברה. 

לקוחות משתפים וממליצים

מינימרקט, גבעת המורה
מינימרקט, גבעת המורה
גבריאל אסולין
קרא עוד
"אני מכיר את המערכת ומרוצה ממנה ועובד איתה קרוב לעשור. את הסט הראשון הראשון קניתי כבר לפני 10 שנים ועכשיו חידשתי לשתיים חדשות. המערכת משרתת אותי נאמנה, והשירות של הצוות הוא 100 אחוז. התקלות הן מינוריות והשירות לרוב נעשה דרך הטלפון בצורה נהדרת ומהירה. הצוות מאוד אדיב".
 מינימרקט דניאלה, פתח תקווה
מינימרקט דניאלה, פתח תקווה
מיכאל לוגסי
קרא עוד
"יש לי את הקופות של אומגה כבר 7 שנים, את הקופה החדשה כבר חודש. אני מאוד מרוצה, תפעול קל ופשוט, ידידותית מאוד, יש בקופה מלאי, ברקודים, והמון דברים שעוזרים לנהל את העסק. השירות לקוחות מעולה, מענה תמידי פתרון לכל בעיה בסבלנות ובהקשבה. לא סתם אני כבר 7 שנים איתם. אני ממליץ על הקופה, מי שצריך קופה ורוצה להתחדש זאת הכתובת. אני גם ממליץ עליו להרבה קולגות. אני פשוט נהנה להמליץ עליהם"
בוש קפה, נתיבות
בוש קפה, נתיבות
אביאל בושרי
קרא עוד
"יש לי את הקופה חודש, אני מאוד מרוצה ממנה. היו לי המון קופות בעבר אבל הקופה הממוחשבת החדשה של אומגה שונה לחלוטין מקופות אחרות. היא קלה להבנה, פשוטה לתפעול – בניתי לעצמי את הקטגוריות המתאימות לחנות שלי והיא מסייעת לי בניהול העסק. השירות לקוחות מצויין, כשהייתי צריך עזרה מיד נענו לי ועזרו בסבלנות רבה. אני מאוד ממליץ על הקופה והמלצתי גם לקרוביי. היא לגמרי שווה את המחיר!"
פיצוציה, קרית אתא
פיצוציה, קרית אתא
תומר פדאל
קרא עוד
"מרוצה מאוד, מדובר בתוכנה מצוינת. רכשתי את המערכת רק לאחרונה בעקבות המלצה של חבר קולגה עשיתי את הבחירה הנכונה שפניתי אליהם. לפני כן עבדתי עם קופה פשוטה והחלטתי להתחדש עם ולהתקדם עם קופה רושמת ממוחשבת. שירות ההתקנה היה איכותי ומקצועי והם בהחלט עמדו בלוח הזמנים."
פינת ירושלים, רמת גן
פינת ירושלים, רמת גן
רמי בורשטיין
קרא עוד
"חודש עם הקופה החדשה. קופה הכי טובה שנתקלתי, מאוד נוחה לשימוש, קלילה וברורה. שירות לקוחות זמין 24 שעות - כל בעיה וכל תקלה עונים ופותרים באותו רגע. אני מאוד מאושר מהשירות והיכולות של הקופה, ממליץ לכל מי שחושב לרכוש קופה, לרכוש את הקופה של אומגה"
 אלקניב מינימרקט, לוד
אלקניב מינימרקט, לוד
עבד אלנקיב
קרא עוד
אני כבר חודשיים עם הקופה החדשה וקרוב ועם 'אומגה' קופות קרוב ל 5 שני. מרוצה מאוד מהם ומהקופה החדשה בפרט. אני מאוד את הקופה, המסך לד מצויין, קופה מהירה בטירוף וקלה להבנה. יש לי שתי חנויות, בהתחלה ניסיתי בחנות אחת וכשראיתי שהקופה טובה מיד הזמנתי גם לחנות השניה. השירות לקוחות מעולה, תמיד עונים כל בקשה ולכל שאלה בסבלנות 24/7 מסביב לשעון. אני מאוד ממליץ על הקופה למי שעוד לא רכש ולא מכיר, קופה מדהימה"
 מינימרקט אלי, פתחת תקווה
מינימרקט אלי, פתחת תקווה
מורן עוזיאל
קרא עוד
"יש לי את הקופה קרוב לחודש זו הקופה הרושמת ממוחשבת ראשונה שלי. הקופה מאוד פשוטה להבנה. קלה לתפעול, ברורה מאוד. לא מתחרטת לרגע על ההחלטה לעבור לקופה רושמת מבית אומגה. השירות לקוחות מדהים, עונים לטלפון בפחות מדקה וגם חייגתי והם בממתינה מיד חוזרים אליי, נותנים מענה ומסייעים. אני ממליצה מאוד על על הקופה היא שווה כל שקל" לי אישית זה עשה את החיים בעסק הרבה יותר קלים".
מיקי מרקט, הרצליה
מיקי מרקט, הרצליה
מיכאל בטש
קרא עוד
"הקופה מאוד ידידותית ונוחה לתפעול. יש לי את הקופה בחנות כבר 6 שנים, המלצתי עליה גם לאחרים שרכשו אותה בעקבותיי. גם אני וגם הם מרוצים. בקרוב אתחדש במשקל אלקטרוני שיצטרף לקופה לשקילת ירקות. גם כשהיו לי תקלות קטנות הן טופלו במהרה על ידי התמיכה בטלפון."
מינימרקט כהן פיצוצית לב השכונה, פתח תקווה
מינימרקט כהן פיצוצית לב השכונה, פתח תקווה
מתן כהן
קרא עוד
"אני מהראשונים שקנו את הקופה ואני מאוד מרוצה. השיטה שלה עושה את העבודה לקלה ונוחה. אני כל כך מרוצה מהקופה שפועלת במינימרקט שגם רכשתי אחת נוספת עבור עסק נוסף שלי. השירות של הצוות אדי, מהיר ומקצועי. נדיר שיש תקלות אבל כשיש הן מטופלות במהרה. אני בהחלט ממליץ לכל מי שמתלבט ללכת על זה. קופה מצויינת"
צרכנייה בכפר, מגדל העמק
צרכנייה בכפר, מגדל העמק
אליהו פורטל
קרא עוד
"אני מהראשונים שקנו את הקופה ואני מאוד מרוצה. השיטה שלה עושה את העבודה לקלה ונוחה. אני כל כך מרוצה מהקופה שפועלת במינימרקט שגם רכשתי אחת נוספת עבור עסק נוסף שלי. השירות של הצוות אדי, מהיר ומקצועי. נדיר שיש תקלות אבל כשיש הן מטופלות במהרה. אני בהחלט ממליץ לכל מי שמתלבט ללכת על זה. קופה מצויינת"
Call Now Button דילוג לתוכן