Apple Watch
קופה pos

קופה לחנות סלולר

מכשיר הסלולר הפך להיות דומיננטי ביותר בחיינו ולמעלה מ 90% מהישראלים מחזיקים לפחות במכשיר טלפון נייד אחד, כאשר כיום קיימת מגמה בולטת של החזקת מכשירי סלולר גם בקרב ילדים ונוער.

עלייתן של חנויות הסלולר ומורכבות הניהול

שוק הסלולר מתפתח כל הזמן והחברות המובילות בשוק מוציאות בקצב מהיר יחסית מכשירים חדשים. הביקוש ההולך וגובר למכשירי סלולר הביא לצמיחה בכמות חנויות בסלולר שנפתחות. מכיוון שהשוק מוצף בחנויות סלולר הופכת התחרות לקשה ומורכבת, בעלי חנויות הסלולר לא רק צריכים להיות מעודכנים בנוגע לכל המכשירים החדישים ביותר ולייבא אותם בזמן, הם גם צריכים להכיר את כל הגאדג'טים, לספק שירותי תיקונים ולהחזיק באביזרים מגוונים כמו: אוזניות, דיבוריות אישיות, דיבוריות לרכבים, מטענים, מגני מסך, כרטיסי זיכרון, סוללות גיבוי ומוצרים נוספים.
סלולר

פיקוח על המלאי ופעולות חשובות נוספות בניהול חנות סלולר

באמצעות קופה רושמת ממוחשבת לחנות סלולר יכול בעל העסק לפקח על ניהול המלאי – הקופה מבצעת את כל הפעולות הדרושות בצורה מהירה ומדויקת כך שהבעלים יודע מהו מספר המוצרים שנמכרו, אילו מוצרים נמכרו, אילו מוצרים יש להזמין, מהם המכשירים הפופולאריים בהם כדאי להשקיע ולייעל את ההתנהלות עם הספקים.  לכן קופה לחנות סלולר חייבת לכלול דוחות מפורטים שישקפו את המכירות וההוצאות.

לקופה רצוי להוסיף ציוד נלווה כמו סורק ברקוד ומסוף סליקה בתקן EMV לסליקה בטוחה בהתאם להוראות בנק ישראל ומדפסת קבלות.

זהירות – יש כאן גנבים!

נוסף על הצורך להישאר בעניינים ולהכיר את המתחרים ואת כל המכשור החדש צריכים בעלי העסקים להיות ערניים מאוד בנוגע לגניבות משום שלצערנו יש עובדים שמנצלים את העובדה שהם נמצאים "במרכז העניינים" – בקרבת המוצרים המפתים והקופה.

גם התחלופה המהירה של העובדים אינה מסייעת לנושא, קצב התחלופה המהיר לא תמיד מאפשר לבעל העסק להכיר את העובדים בצורה מספקת והעובדים אינם נמצאים בחנות מספיק זמן כדי להרגיש שהם מחויבים כלפי הבעלים.  עלויות הציוד היקר מגבירות את חשיבות ניהול המלאי בחנות.

תחזוקת הקשר עם הלקוח

בתחום כל כך תחרותי כמו תחום הסלולר חייבת כל חנות או מעבדת סלולר להעניק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר שהוא יכול. מבחר מוביילים חדישים, מגוון אביזרים, זמינות ללקוחות, ייעוץ מקצועי, מענה במייל, בפלאפון וברשתות חברתיות, ניהול מועדון חברים שמציע בין היתר הנחות ומבצעים ושירותי מעבדה מהירים ואיכותיים הם שירותים שמשפיעים בצורה משמעותית על מצבו של העסק. כמו כן ניהול תהליך כניסה של טלפון למעבדת התיקונים דרך הקופה הרושמת מאפשר מעקב יעיל ועד לתיקון המכשיר ומסירתו ללקוח.

עסק שרוכש קופה משוכללת שמתאימה לחנות סלולר יכול לחסוך לעצמו זמן יקר, אנרגיות, כאבי ראש וכספים ולהתמקד בשירות לקוחותיו.

לסיכום, הקופה הרושמת היא לב ליבו הניהולי של העסק. שימוש ניצול יכולותי של הקופה יסייע לרווחיות העסק, שיפור חווית השירות וניהולה היעיל של החנות.

אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל חברת אומגה קופות רושמות ולבחור בקופה המתאימה ביותר לחנות המובייל שלכם.

צרו קשר להצעת מחיר


קופות נוספות

מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן