אודות אומגה קופות רושמות

חברת אומגה נוסדה בשנת 1987 והיא מתמחה בשיווק ומכירה של קופות רושמות ובפתרונות מחשוב נוספים עבור חנויות ורשתות. כיום, נחשבת "אומגה" לחברה המובילה בתחומה.
באמצעות הקופות הממוחשבות המתקדמות של חברת אומגה, כל בעל עסק יוכל לאפשר לעצמו להיות תמיד עם יד על הדופק בנוגע להתנהלות העסק על כל רבדיו.
הקופות הממוחשבות הינן פשוטות ונוחות לתפעול ואין צורך בידע מקדים או הבנה בתחום המחשוב בכדי לתפעל אותן.
ניתן לנהל באמצעות קופות ממוחשבות סניפים רבים, כאשר הקופה מאפשרת ביצוע פעולות רבות ובין היתר: הזנת נתונים באופן שוטף בכל רגע נתון, העברת מידע לכל הסניפים והעמדות בזמן אמת, הפקת דוחות על פי חתכים שונים, ביצוע מעקב אחר המלאי, ביצוע מעקב אחר נוכחות עובדים, עדכון המלאי ועוד..

כל הפעולות הללו מתבצעות בצורה נוחה ופשוטה, באמצעות לחיצת כפתור ומאפשרות להמשיך ולעסוק במקביל בפעילות השגרתית של העסק.

פתאום הניהול הופך פשוט

באמצעות קופות ממוחשבות, פעולות שונות בניהול העסק שנראו בעבר כמורכבות לביצוע, הופכות לפשוטות – המכירה ללקוחות מתבצעת בצורה פשוטה ונוחה, על ידי קורא מגנטי של כרטיסי אשראי.
הקופה מאפשרת מעקב אחר כל פעולות העסק והנפקת דוחות מסודרים. באמצעות הקופות ניתן לנהל את המלאי באופן קל, פשוט ונוח. הקופה כוללת גם פונקציה של שעון נוכחות מה שמאפשר מעקב אחר העובדים ואופן התנהלותם.

חסכון של כסף וזמן עבודה

לצד הפתרונות השונים לניהול עסק קמעונאי אותן מספקות הקופות הרושמות של חברת אומגה, ניתן להסתייע בהן לצורך חסכון בכסף. הקופה חוסכת זמן עבודה רב מצד עובדי העסק מה שמשאיר להם זמן פנוי לעסוק בפעילויות לקידום העסק או במתן שירות טוב יותר. במקרים רבים הפונקציות המתקדמות של הקופות פוטרות מהמשתמשים בהם את הצורך להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע שונים.
רובד נוסף בו הקופות הרושמות מסייעות בחסכון כספי, נוגע לעובדה שכל הפעולות המתבצעות מתועדות, כך שבמקרה של טעויות הגוררות חסרים כספיים או חסרים במלאי ניתן לאתר את מקור הטעות, לתקן אותה ולמנוע נזק כספי אשר יכול להיגרם כתוצאה ממנה.
ידע הוא כאמור כוח וככל שיש לבעל עסק יותר מידע על העסק שלו ועל אופן ההתנהלות שלו נפתחות עבורו יותר אפשרויות לשיפור, לשינוי ולצמיחה. באמצעות קופה רושמת של אומגה, בעל החנות או העסק, יוכל ליהנות מזמינות של דוחות הכוללים מגוון רחב של נתונים לגבי התנהלות העסק, להסיק את מסקנותיו ולייעל את התנהלות העסק.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אומגה, והצוות המקצועי של החברה, ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת קופה ממוחשבת המתאימה בצורה הטובה ביותר לצרכי העסק שלכם.
Call Now Button דילוג לתוכן