שירותים ממוחשבים מתקדמים לבעלי עסקים

מיליוני עסקים קמים בכל שנה בעולם. לכל אחד מהם תחושת שליחות, מוצר מנצח, וכנראה שגם הרבה תחרות. אבל היום, עם כל הקושי שמסביב, הרבה יותר נוח לנהל עסק. קיימים בשוק המון כלים דיגיטליים שיכולים לעזור לבעל העסק לנהל אותו בקלות. וכידוע, כשעסק מנוהל כמו שצריך, ההצלחה לא מאחרת לבוא.

אם בעבר, כדי להפיק מסמכים, בעלי עסקים היו צריכים להשתמש בנייר, הימים האלה נגמרו. כיום כל בעל עסק יודע- אפשר להפיק חשבוניות ממוחשבות גם בדיגיטל. בלי צורך לבזבז דפים מיותרים, ובלי להוציא כספים מיותרים על דיו. כנ"ל לגבי שאר המסמכים הרלוונטיים לניהול העסק, כל הטבלאות והדו"חות לניהול כספים – את כולם אפשר להפיק בקלות.

במאמר הזה נתמקד בפתרון ספציפי לניהול עסקים קמעונאים, והוא הקופה הרושמת. אבל לפני שנצלול אל כל היתרונות שבעבודה עם קופה חכמה, ונספק המלצות לדגמים מסוימים, חשוב לנו להדגיש – ניתן לממשק בין קופות רושמות לחשבוניות ממוחשבות. וכשכל המערכות מסונכרנות ביניהן, בעל העסק תמיד נמצא בשליטה על התחום הכלכלי עם ראש שקט.

ועכשיו, אחרי שסיימנו עם ההקדמות, בואו נמשיך לדבר על כל הדברים החשובים שאתם צריכים לדעת אודות קופות רושמות.

קופה לעסק בעלת מסך מגע

קופה רושמת עם מערכת ניהול מתקדמת

עולם הקופות השתנה בשנים האחרונות והשתכלל, אומגה כאן כדי להביא לכם את המילה האחרונה בתחום.

כשאנחנו מדברים על קופות רושמות, יש אחת שנחשבת למובילה בשוק- הקופה הרושמת של חברת POSBANK. אלפי עסקים בארץ כבר משתמשים בקופה הזאת כדי לנהל אותם בצורה טובה יותר ולמנף אותם לכיוון ההצלחה.

הקופה הרושמת מגיעה עם תוכנה ייחודית ואפליקציות שיעזרו לכם לנהל את העסק בצורה חכמה ויעילה יותר. ולא רק זה, היא מגיעה עם ממשק נוח ופשוט להפעלה, חיבור ל-EMV, ושליטה מלאה על מאזן ההכנסות וההוצאות. הקופה מתאפיינת בביצועים מהירים שיבטיחו שתהליך התשלום יעבוד בצורה חלקה, ובלי תקיעות.

זאת הקופה הרושמת הכי טובה בשוק, שיטות התשלום שאפשר לבצע בה הן בהתאם לשיטות המקובלות. ניתן לשלם בה דרך מסוף חכם, NFC וגם באמצעות ארנקים דיגיטליים.

מעטפת שלמה לניהול העסק

לכל עסק צרכים משלו, לכל קופה חכמה פונקציות משלה. אבל רובן ידעו להתאים את עצמן לצרכים הספציפיים של העסק שלכם.

הנה כמה מהמאפיינים של הקופות החכמות:

  • אפשרות חיבור בין סניפים שונים וניהול סחורה ממחסנים נפרדים.
  • אפשרות העברת סחורה בין הסניפים השונים.
  • הזנת סחורה, ניהול ומעקב מלא אחרי המלאי הקיים בהתאם למכירות.
  • דו"חות מאזני כספים.
  • תשלומים וניהול ספקים.
  • שעון נוכחות עובדים.
  • מועדון לקוחות.
  • חיבור ייעודי למשקל.
  • סריקת ברקוד.
  • מוצרים נלווים ומבצעים בהתאם להחלטתכם.

איך שירותים ממוחשבים מתקדמים יכולים לסייע למנהלים בניהול השוטף?

קיימת חשיבות עבור מהירות הטיפול בכל עסקה ובכל לקוח, מהירות התגובה של קופה חכמה אפקטיבית יותר וגבוהה יותר מאשר קופה סטנדרטית. התייעלות העבודה בעזרת שימוש בקופות עם מערכות מתקדמות מאפשרות עבודה בראש שקט הן לעובדים והן למנהלים, כאשר ניתן להנפיק דוחות ומאזנים בצורה קלה יותר, החתמת נוכחות, יכולת ניהול ספקים ואף ניהול מלאי שוטף – מענה תפעולי עבור כל צרכי העסק בצורה ידידותית למשתמש, בצורה נוחה.

דגמים מומלצים של קופות רושמות

G APEXA- קופה ממוחשבת מתקדמת שמתאימה גם לעסקים קטנים וגם לבינוניים. בעלת ממשק אינטואיטיבי ונוח לתפעול.

PRIME- קופה ממוחשבת מתקדמת שמתאימה לכלל סוגי העסקים בשוק. בעלת מפרט טכנולוגי עוצמתי ומתקדם.

מבחינת מפרט טכני, שתי הקופות מגיעות עם מעבד אינטל, וזיכרון פנימי של GB4. יש להן 6 יציאות יו-אס-בי, יציאת רשת אחת, מדפסת, מגירת כסף, עכבר ומקלדת, ומערכת הפעלה של ווינדוס.

שתיהן קלות לתפעול עם ממשק ידידותי, ניתן לקבל בהן את כל סוגי התשלומים, והן מפיקות קבלות באופן אוטומטי.

באמצעות הקופות האלה, כל בעל עסק יוכל להישאר תמיד מעודכן בביצועי העסק. כל המידע יהיה זמין בהקשה, בלי צורך בידע מקדים או ניסיון.

במידה ולעסק קיימים כמה סניפים, הקופות יידעו לעשות את הסנכרון ביניהם, ולעדכן נתונים בזמן אמת. כמו כן, כל הפעולות שניתן לבצע בעזרת הקופות מתבצעות בקלות שמאפשרת חזרה ברגע לפעילות השוטפת של העסק.

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן