שיקולי בטיחות מדוע כל עסק חייב קופה רושמת

חלק חשוב מתוך קופה רושמת לעסק היא מגירת הכסף שנכללת בה. קופה שומרת את הכסף באופן בטוח יותר בכך שהיא פותחת אותה רק לאחר שמתבצעת עסקה כלשהי ורק אז. לא ניתן כמעט במקרה של קופה לפתוח לחינם את מגרת הכסף ולעשות בה חלילה שימוש לא חוקי או לא רצוי.

 שיקולי בטיחות שהקופה הרושמת מעניקה

  1. המגבלה בגישה של עובדים ולקוחות אל מגרת הכסף מגנה על הכסף בקופה ומקלה על העובדים לעבוד בצורה ישרה ותקינה. מקרים רבים של גניבה נמנעים בזכות הקופה.
  2.  יש אפשרות לפתוח הקופה במקרי חרום כמו הפסקת חשמל או תקלה אחרת רק על ידי עובדים מורשים כמו מנהל מחלקה שמחזיק מפתח מיוחד. בבתי עסק בהם הותקנה קופה אחת או מספר קופות רושמות רואים כי מקרים של גניבה או חוסר סדרים מבחינת כספים יורדים עד נעלמים לגמרי
  3. כאשר יש קופה רושמת ממוחשבת בעסק אתם כמנהלים שקטים יותר. ראשית כול הקופה מקושרת ברשת מחשבים למחשב המנהל. המנהל יכול לעקוב בזמן אמת ממשרדו בכול מה שמתרחש מכול אחת מהקופות הממוחשבות, המנהל רואה הכנסות מכירות, שינויים במלאי, פחת, טעויות של עובדים. 
  4. קופה למעשה היא כמו מצלמת אבטחה פנימית של העסק. מנהל העסק יכול לראות ממשרדו את כול המתרחש בעסק בזמן אמת, כול פעולה עסקית, כול מכירה, כול תשלום, כול מתן עודף, כול שינוי במלאי, ועוד מגוון שינויים הופכים שקופים כאשר יש קופה ממוחשבת מתקדמת בעסק.
  5. כול מנהל יכול להיות מנהל טוב יותר כאשר יש קופה רושמת ממוחשבת בעסק אם חשוב לכם להביא את העסק שלכם לרווחיות גבוהה יותר יש לנהל אותו ניהול צמוד וקפדן יותר קופה מודרנית מאפשרת למנהל לדעת באופן קרוב ומיידי כול דבר אשר מתרחש בעסק.
  6. קופה חכמה היא השקעה חכמה בעסק, היא כמובן נחשבת להוצאה מוכרת ותורמת רבות לניהול נכון ומאורגן יותר של העסק. קופות רושמות מודרניות הן קלות לתפעול היום, גם עובד ללא הכשרה קודמת יוכל לתפעל קופה חכמה ללא קושי מיוחד. הן מתוכננות להיות ידידותיות ונוחות לשימוש. חשוב כי מנהלי מחלקות או בכירים אחרים בעסק ידעו לתפעל את הקופה ברמה גבוהה אף יותר מהעובדים כדי לפתור בעיות ולסייע במקרה שיש ספק לגבי תפעול ותחזוקה של הקופה. 
  7. חיבור הקופה למסוף אשראי בתקן EMV –  החוק החדש שומר גם על בעלי העסקים ומונע מצבים בהם נעשית גניבת אשראי ובעל העסק לא יכול להוכיח מי ביצע את העסקה. המסוף בתקן EMV מצמצם מצבים כאלו.

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן