קופה רושמת מחיר שמתאים לכל כיס

קופות לעסק הינן חיוניות לקבלת תקבולים מכל הסוגים והן מסייעות לניהול השוטף.

אילו מן עסקים זקוקים לקופה איכותית וטובה? קופה לעסק חיונית לכל חנות קמעונאית, לרשתות, לעסקים גדולים וגם לעסקים בגודל בינוני ואפילו קטן. חנות לממכר פיצוחים, רשת פיצריות, מסעדת מזון מהיר, קפיטריות, מעדניות, מרכולים, חנויות בגדים – כל אלה מהווים דוגמא חלקית לכל אותם העסקים שעבורם – קופה רושמת היא מכשיר חיוני הנמצא בשימוש יום יומי. קשה לחשוב על עסק מודרני המשרת קהל לקוחות רחב של צרכנים, שיוכל לוותר על הקופה חכמה, עם שילוב של קורא ברקוד או בלעדיו. 

קופה לעסק pos

קופה רושמת ממה זה מורכב המחיר? 

קופה ממוחשבת מורכבת למעשה משילוב בין מחשב למסך מגע מובנים יחד. המערכת מגיעה מותקנת עם מערכת מתקדמת לניהול העסק, רישום התקבולים ודוחות. לערכת הקופה יש להוסיף:

  • מגירת כסף לתקבולים
  • קורא ברקוד – מרבית העסקים עובדים עם מוצרים אשר מצריכים קורא ברקוד שולחני או אקדח סורק ידני, אך זה תלוי באופי העסק ובצרכיו.
  • מסוף אשראי – על מנת לקבל תקבולים באשראי בהתאם לתקן emv יש להוסיף מסוף אשראי מאובטח לצד הקופה. המסופים החדשים של האשראי מאובטחים להאקרים ושומרים על המידע בתוכם. יתרה מזאת במידה וינסו לפרוץ את המידע, המסוף ישמיד אלקטרונית את המידע השמור בתוכו.
  • מדפסת קבלות/חשבוניות – מדפסת אשר תפיק במקום חשבוניות – קבלה ללקוח.
  • משקל במידת הצורך 

אילו עוד הוצאות יש?

ישנן הוצאות נלוות כמו תחזוקה, שירות ותמיכה אשר יכולים להיות חלק ממחיר העסקה או בנוסף אליה. כאמור מחירים אלו משתנים בהתאם לסוג העסקה. על מנת להתאים את סוג השירות והתמיכה מומלץ כמובן לבצע עמנו שיחת אפיון וצרכים.

קופה רושמת מחיר ליסינג או רכישה

בהנחה והעסק שלך צריך קופה רושמת ומוצרים נילווים כפי שפרטנו, באומגה קופות רושמות ניתן לבצע עסקה בשני מסלולים.

עסקת ליסינג חודשית בדרך כלל תתחיל מאזור שנע החל מ 299 ₪ לתקופה של 36 חודשים או מסלול רכישה מלא החל מ 6999 ₪ אולם מומלץ להתייעץ עם איש המכירות והשירות שלנו כאן 054-775-7997

קופה רושמת מחיר שמחזיר את עצמו

קופה ממוחשבת היא הוצאה בלתי נמנעת, אך שימוש מקסימלי בכל הפונקציות של הקופה יכול להגדיל גם את המכירות ולצמצם בעלויות וכך למעשה עלות הקניה של הקופה הופכת להיות משנית.
ניהול מכירות באמצאות בניית מסכים חכמה עשויה להגדיל את המכירות פר לקוח.
שימוש בדוחות יעניק לכם סטטוס עדכני על ההוצאות וההכנסות
מצב עלויות שעות כוח אדם, שמירה על המלאי ובקרה על המלאי הנכנס יעניקו לכם שליטה מלאה מה קורה בעסק.

הפונקציות עוד רבות ואנו ממליצים לכם להיעזר בנו ובניסיון רב השנים שיש לנו בתחום הקופות החכמות בישראל.

Call Now Button דילוג לתוכן