איך משתמשים בקופה רושמת – הדרכה לעובדים חדשים

מערכת תפעול הקופה הרושמת אינה מורכבת. הממשק נגיש וקל להבנה. מניסיוננו, ניתן יהיה להכשיר עובדים חדשים באופן השימוש בה בתוך זמן קצר. את ההדרכה יוכלו לבצע עובדים וותיקים, מנהלי בית העסק או אנשי מקצוע. במידה ויש ברשותכם חוברת הפעלה אודות המערכת, כדאי יהיה להשתמש בה ולהנחות את העובד החדש לקרוא את המידע. כל קופה רושמת חדישה כוללת פונקציות רבות. ייתכן כי דווקא העובד החדש, הוא שיסייע לכם לגלות אפשרויות שימוש חדשות.

היכן ניתן לקבל הדרכה?

הדרכות ראשוניות אודות תפעול הקופה ניתנות לכלל צוות העובדים ייתן על ידי הצוות המקצועי שלנו וזאת במעמד רכישת הקופה. בהמשך, אפשר יהיה לקבל הדרכות נוספות לעובדים חדשים. אך בפועל, לרוב, אין בכל כל צורך. כל קופה רושמת ממוחשבת, תהיה פשוטה ללימוד והממשק בה אינטואיטבי ונגיש גם בעבור עובדים חדשים ללא כל חוש טכני. אם השכלתם לבחור קופות רושמות מתאימות בעבור העסק שלכם. המערכת תהיה כה קלה עד כי העובדים ילמדו בעצמם את פונקציות התפעול.

אלו עובדים כדאי לשלוח להדרכה?

את ההדרכות המקיפות אודות השימוש בקופות כדאי לשמור לעובדים בכירים, עובדי הצוות הטכני של המשרד ומנהלי המשמרות. ההדרכה הנוספת, תאפשר להם לפתור תקלות קלות, להעניק תמיכה טכנית ראשונית לשאר העובדים ולעשות שימוש מקיף בכל הפונקציות. ככל שתכירו טוב יותר את הקופה, כך תוכלו להפיק ממנה תמורה מקסימאלית.

הכנות לקראת יום הלימוד

היכרות בסיסית עם המערכת חיונית לזירוז תהליך הלימוד. כל עובד אשר מגיע לקבלת הדרכת שימוש, מתבקש להקדיש זמן לקראת חוברת ההדרכה והתנסות ראשונית במערכת (במידת האפשר). כאשר העובדים מגיעים את ההדרכה מוכנים, קל יהיה לסיים אותה במהרה ולחזור לשגרת העבודה.

דגשים להדרכה עצמית אודות שימוש בקופה

הדרכת העובדים החדשים היא הזדמנות להקנות להם את הרגלי העבודה הרצויים לכם. באפשרותכם לקבוע כיצד יעשו שימוש בתוכנה, איך תנוהל כל עסקת מכירה, באלו פונקציות תעשו שימוש ועוד. בעבור עסקים אשר קולטים מספר עובדים חדשים בכל חודש, נמליץ על הרכבת חוברת הדרכה. קריאת החוברת תקצר את ההסברים, ותאפשר לעובד להתחיל במהרה בעבודה עצמית על הקופה. קופה רושמת ידידותית למשתמשים אינה זקוקה להדרכות ממושכות. את השימוש בה אפשר ללמוד תוך צפייה בעובדים הוותיקים.שים אודות השימוש בה בתוך זמן קצר. את ההדרכה יוכלו לבצע עובדים וותיקים, מנהלי בית העסק או אנשי מקצוע.

Call Now Button דילוג לתוכן