שירותי תחזוקה בעבור קופות רושמות

אנשי מקצוע איכותיים בכל תחום יוכלו להפיח בכם תחושת ביטחון. שירותי תחזוקה ותמיכה תכנית מקצועית יסייעו לכם לישון בשקט. קופות רושמות, בסך הכול קל מאוד לתפעל, אך כאשר מתעוררות תקלות, תרצו לקבל מענה באופן מהיר מאוד. חשוב לזכור כי כל תקלה פשוטה בתפעול הקופה אינה מאפשרת לכם המשך התנהלות תקינה. ללא קופה רושמת, לא תוכלו לקבל כספים ולנהל את העסק בצורה תקינה.

מה אנחנו מציעים לכם?

החברות המובילות בתחום מקפידות להעניק לקהל הלקוחות שלהן שירות איכותי ללא רבב. אנו שמים את הלקוח במרכז ומסייעים לו בכל פנייה. החל מרגע התקנת המערכת בקופה הממוחשבת ולכל אורך הדרך, אנו אתכם. נותן שירות אשר מספק תעודת אחריות, מענה מלא לתקלות ואפשרויות פיתוח עתידיות. הצוות המקצועי שלנו שמח להעניק מענה מלא לרכישת קופות רושמות ושאר מוצרים לתמיכה וניהול עמדות מכירה. התרשמות ראשונית מסוגי הקופות הרושמות הממוחשבות ניתן למצוא באתרי אינטרנט. הקדישו מספר רגעים לבחינת האפשרויות הקיימות טרם רכישת קופה זו או אחרת.

למי מיועד השירות?

שירותי החברה מיועדים לכל סוגי העסקים. קופות לניהול העסק באופן נוח ויעיל מיועדות לבעלי עסקים קטנים. עסקים גדולים עם כמה עמדות מכירה וכמה סניפים, יוכלו לרכוש מערכות מורכבות אך פשוטות לשימוש. מספר קופות רושמות מרכיבות את המערכת, מתקשרות ביניהן ומסנכרנות את המידע באופן שוטף. השירותים מוענקים לכלל בעלי העסקים. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצים שלנו.

תקלות נפוצות

מעטות הן התקלות, קופות ממוחשבות עובדות במשך שנים ארוכות ללא בעיה. רוב התקלות מתבססות על בעיות תקשורת, בעיות חשמל או שימוש לא נכון. כאשר הקופה הרושמת אינה מתקשרת בצורה תקינה, כדאי לבדוק את חיבור האינטרנט. בעיות בהדפסת הקבלות נגרמות מנייר חסר או דיו. מיד כאשר מתעוררת תקלה, ניתן ליצור קשר עם הצוות הטכני. אך עם הזמן תלמדו כבר להתמודד עם תקלות פשוטות בעצמכם.

תעודת אחריות לקופות רושמות

כמו בכל רכישה אחרת, גם ברכישת קופה רושמת למשרד יש לקבל תעודת אחריות ואישור קנייה. התעודה מקנה לכם תמיכה טכנית אשר כוללת גם חלקי חילוף. שימו לב לפרטים הקטנים בתעודה האחריות. הקפידו להבין את זכויותיכם כראוי.

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן