קופה רושמת לקצבייה, אטליז או חנות דגים – דגשים לפני רכישה

ספקי מזון, רשתות מזון, קצביות, אטליזים או חנויות דגים ועוד עסקים רבים נוספים בתחום המזון וסיטונאות המזון, צריכים קופה רושמת כדי לייעל את העבודה של העסק שלהם. אין ספק כי קופה רושמת מהווה כלי עבודה משמעותי בעבודה השגרתית בתחום המזון וסיטונאות המזון. קיימת גם קופה רושמת ממחושבת עם משקל אשר באמצעותה ניתן לשקול מוצרים שונים כמו למשל בשר, ירקות, פירות, דגים ועוד מוצרי מזון שונים. יש לוודא כי המשקל בקופה מדויק, אמין והכי חשוב עמיד לאורך זמן רב.

כל בעל עסק יודע כי ניהול עסק זה נושא לא פשוט בכלל, תמיד צריך לעקוב ולבקר את הפעולות השונות אשר נעשות בעסק, על מנת לעשות זאת יש צורך במשאבים מסוימים, בידע ובניסיון מצידו של בעל העסק. הקופה הממוחשבת היא ללא ספק אחד מכלי העבודה המשמעותיים ביותר בעבור בעל העסק לצורך נושא זה. הקופה הרושמת עוקבת אחרי כל פעולה שנעשית בעסק, הקופה הרושמת יכולה לספק דוחות שונים כמו למשל: דו"ח הוצאות, דו"ח הכנסות, דו"ח מכירות, כמו כן, הקופה הרושמת מסוגלת גם לעקוב אחרי שינוי המלאי בחנות ולנהל את מועדון הלקוחות. הפעולות הללו הן רק חלק קטן מן הפעולות אותן מבצעות הקופות הרושמות. ניתן לומר בפה מלא כי קופה רושמת היא חובה בכל בית עסק, בטח בעבור סיטונאות מזון, אשר רוצה להתנהל בצורה תקינה ויעילה.

במאמר זה תוכלו למצוא מספר טיפים שיעזרו לכם להחליט באיזה ספק של קופות רושמות כדאי לכם לבחור.

כיצד לבחור את הספק

לפני שאתם מחליטים מי יהיה הספק של קופות רושמות ממחושבות לעסק שלכם, עליכם לעבור על מספר נקודות חשובות:

המקצועיות של החברה – מקצועיות החברה היא נקודה חשובה מאוד בעת בחירת הספק לעסק שלכם. יהיה לכם נוח יותר לעבוד עם חברה מקצועית במקרים של תקלות עם הקופות.

יחסי אנוש טובים – חשוב לבחור בחברה בעלת יחסי אנוש טובים מכיוון שאף פעם אינכם יכולים לדעת לאיזה עזרה תזדקקו מן החברה במהלך השירות שהם מעניקים לכם. ככל שיחסי האנוש של החברה יהיו טובים יותר כך תרוויחו יותר מן הקשר איתם ותוכלו ליצור עימם קשר בכל זמן שתצטרכו תוך ידיעה כי תקבלו את השירות הטוב ביותר שהחברה יכולה לתת.

ניסיון בתחום – כמובן שככל שהניסיון של החברה רב יותר כך תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו שירות איכותי וטוב יותר.

מחיר – מומלץ לערוך השוואה בין מספר חברות כדי לדעת האם המחיר המוצע לכם הוא מחיר גבוה או מחיר נמוך.

קופה לעסק pos

בחירת סוג הקופה הרושמת

ישנם סוגים שונים של קופות רושמות ממחושבות לעסקים. החל  מקופות פשוטות לעסקים קטנים אשר מבצעות את הפעולות הפשוטות של החישובים והחשבונות בלבד, דרך קופות רושמות מתקדמות יותר אשר יודעות להסתנכרן עם מערכות ניהול מלאי ומערכות נוספות, לדוגמא קופות רושמות לסיטונאות מזון, ועד קופות רושמות המחוברות למשקל אלקטרוני אשר מחשבת את משקל ומחיר המוצר ויודעת להגדיר את המחיר ולחשב את המלאי בחנות.

ישנה חשיבות אדירה לבחירת הקופה ממוחשבת המתאימה לעסק שלכם. במידה ותבחרו קופה רושמת  משוכללת מידי אתם עלולים לפתוח פתח לשגיאות ותקלות בעקבות עובדים אשר אינם בקיאים בתפעול המערכת ומסוגלים ללחוץ על כפתור לא נון אשר ישבש את התוכנה וגם אם לא, קופה מתקדמת הינה יקרה יותר מקופה פשוטה ואם אין לכם צורך בה אתם תשלמו המון כסף על מוצר שאתם לא צריכים. מהצד השני, אם תבחרו בקופה פשוטה מידי, בין אם מטעמי חיסכון או בין אם מטעמי הסתפקות במועט, אולי יבוא יום בו תצטרכו קופה חכמה מתקדמת אשר לספק לכם את הצרכים המתקדמים שאתם צריכים והאינטגרציות הנחוצות ואז אתם תהיו חייבים לבצע שדרוג אשר יעלה לכם יותר כסף ממה שהוצאתם ברכישה הראשונית.

איזו קופה מתאימה לסיטונאות מזון

כאמור, ישנן סוגי קופות רבים אשר מתאימים לסוגי עסקים שונים. לעסקים בתחום המזון אנו ממליצים על קופה רושמת משוכללת עם משקל אינטגרלי אשר תספק מדידה מדויקת של המוצר, דבר אשר בכמויות של סיטונאי מזון מאוד משמעותי מכיוון שבכמויות גדולות, כל גרם הופך לקילוגרמים רבים בסוף החודש וחשוב לשמור על דיוק בשביל לנהל בצורה מקצועית את המלאי.

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן