טרייד אין לקופות

אם יש לכם בבית העסק קופה רושמת ישנה וחורקת, צרו קשר במהרה. אנו נשמח לייעץ ולאתר בעבורכם קופה ממחושבת חדישה. תופתעו לגלות עד כמה התחום מפותח ועשיר. מערכות הניהול אשר מתלוות אל הקופות הרושמות כוללות פונקציות ניהול שימושיות בעבור כל בעל עסק. הקופות הממחושבות החדישות מסוגלות לנהל מעקב אחר מלאי, לסייע לכם בניתוח נתוני המכירות, להפיק דוחות אודות תפקוד העסק, לשמש כשעון נוכחות ולסדר נכון את התקבולים. קופה רושמת חדישה תפיק בעבורכם הרבה יותר מקבלות מס.

יחד עם זאת, מובן כי ההחלטה להחליף את אותה קופה רושמת אשר מלווה אתכם שנים רבות, אינה פשוטה. במטרה להתקדם ולייעל את העבודה, יהיה עליכם לצעוד קדימה עם הטכנולוגיה. אספנו כאן מספר שאלות אשר חוזרות בקרב לקוחות רבים. 

מתי הגיע הזמן להחליף את הקופה הרושמת?

ישנן כמה שאלות שבעל עסק צריך לשאול אותו את עצמו לפני החלפת קופה.

  • האם הקופה מסייעת לי בניהול העסק ואני יכול להוציא ממנה דוחות?
  • האם הקופה יודעת להתממשק עם הציוד ההיקפי שאני צריך?
  • האם הקופה דורשת טיפול מרובה בתקלות תחזוקה? ומכבידה על ההוצאות

הקופה הממוחשבת בעסק צריכה לעבוד חלק, היא נקודת הקצה החשובה ביותר מול הלקוחות והן בניהול העסק. ניתוח שוטף של ביצועי העסק מומלץ בעבור כל בעל עסק. לכן אנו ממליצים אחת למספר חודשים, הקדישו מחשבה לאפשרויות פיתוח והתרחבות. נסו לאתר את הגורמים אשר מעכבים אתכם או מסוגלים לייעל את העבודה ולצמצם בשעות העבודה שלכם. את הזמן אשר מבוזבז בספירת מלאי או חישוב משכורות, תוכלו להשקיע בפיתוח העסק, גיוס לקוחות חדשים ועוד. זמן הוא משאב מאוד יקר, אל תמהרו לבזבז אותו בעבודות שגרתיות מיותרות. 

מבצעים של טרייד אין

קופה רושמת ישנה ניתן יהיה להחליף באחת חדישה יותר תוך תוספת תשלום. הקופה הישנה תזכה אתכם בסכום כסף משתנה. שווי הקופה הישנה נקבע על פי הדגם, תקינות הקופה והשימושים אשר ניתן לעשות בה. גם ללא מבצעים של טרייד אין כדאי יהיה לבחון אפשרויות לרכישת קופה ממחושבת חדשה. 

הדרכת שימוש בקופה הממוחשבת החדשה

עם רכישת הקופה הממוחשבת והתקנתה, צוות התמיכה הטכני ימשיך ללוות אתכם ולספק מענה בכל שאלה או בעיה. אם אנכם בטוחים כיצד לבצע פונקציה כלשהי במערכת, צרו קשר טלפוני ונשמח לסייע. הצוות הטכני ישמח לענות לכל סוגי השאלות. פרט לכך, יקבלו הלקוחות הדרכה מקיפה אודות השימושים האפשריים בקופה. אל ההדרכה כדאי לצרף את כל אותם עובדים אשר עובדים מול הקופה הרושמת החכמה באופן שוטף. הדרכת המנהלים חשובה למטרת תמיכה טכנית לעובדים והדרכת עובדים חדשים. נציין כי ישנן פונקציות עבודה אשר מיועדות למנהלים בלבד.

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן