סליקת אשראי יעילה, מהירה ובטוחה

השימוש בכרטיסי אשראי נמצא במגמת עלייה. אם בעבר רוב התקבולים התקבלו בכסף מזומן או המחאות, כיום כבר ישנה עדיפות ברורה לכרטיסי אשראי. קופה רושמת עם מערכת סליקת אשראי חכמה ומהירה, מהווה נכס לכל עסק. אם יש לכם בעסק קופה רושמת ישנה אשר אינה משמשת גם לסליקת אשראי וניהול התקבולים, כדאי להחליפה בחדשה. קופה רושמת ממוחשבת ומהירה היא חלק בלתי נפרד מהשירות ללקוח ומיתוג העסק.

על אף היתרונות הרבים, מעבר אל קופה ממחושבת חדישה, אינו פשוט בעבור כל בעלי העסקים. רבים חוששים מפני ממשק המחשב, תקלות או טעויות הקלדה. במטרה לסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה, אספנו מספר עצות שימושיות בדרך אל קופה רושמת חדשה.

איזה תפקיד ממלאת הקופה בעסק?

הקופה ממוחשבת בעסק לוקחת חלק בכל תהליך מכירה. כאשר התהליך תקין, הלקוח ישלים את תהליך התשלום תוך שביעות רצון מלאה. המערכת תאפשר לו לבצע תשלום בכרטיס אשראי, לחלק את הסכום לתשלומים, לפצל את התשלום בין כמה כרטיסי אשראי ולקבל חשבונית קבלה מתאימה. לקראת רכישת קופה רושמת חדשה, הרכיבו את רשימת התפקידים של הקופה בבית העסק שלכם. מיד לאחר מכן, הרכיבו גם את רשימת הציפיות שלכם מהקופה החדשה.

קריאת כרטיסי אשראי.

אם בעבר תשלום בכרטיסי אשראי היה מורכב ומסורבל, היום הדברים שונים לחלוטין. התהליך כה פשוט, עד כי רוב בעלי העסקים מבטלים את קביעת הסכום המינימלי לרכישות אשראי. באמצעות חיבור אינטרנט, ממשק הסליקה של הקופה הממוחשבת מתחבר אל הממשק של חברת האשראי ומאשר את העסקה. התהליך כולו מושלם בתוך כמה רגעים.

אלו כרטיסי אשראי מסלקת הקופה?

קופה שמחברת למסוף אשראי מסוגלת לקבל ולנהל את כל כרטיסי האשראי. הבחירה בסוגי הכרטיסים באמצעותם ניתן יהיה לבצע רכישות בבית העסק, מתבססת על העדפה אישית של המנהלים והסכמים עם חברות האשראי.

שימוש בתקן EMV?

מסוף האשראי שמסופק על ידי אומגה קופות עומד בתקן האבטחה המחמיר "תקן emv" התקן שומר באופן המאובטח ביותר את נתוני הכרטיס ומצמצם באופן משמעותי גניבות אשראי וזיופים בשל הדרישה להקלדת קוד סודי

ביטול עסקאות אשראי

את ביטול העסקאות ניתן לבצע באמצעות יצירת קשר עם חברות האשראי. הקופה הרושמת מנהלת את התקשורת, עוקבת ומספקת אישור מתאים ללקוח בדבר ביטול העסקה.

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן