מה עדיף? קופה רושמת או קופה ממוחשבת

כאשר עסק מתלבט האם לבחור בקופה רושמת רגילה או שמא להעדיף קופה ממוחשבת, יש מגוון שיקולים שכדאי להתחשב בהם. אבל אם נרצה להסביר במשפט קצר (לפני שנרחיב) מדוע עדיף הפתרון הממוחשב, לא נתקשה בכך. ללא ספק, עסקים שלא עושים כיום שימוש במערכות מחשוב נחשבים ל"דינוזאורים" מיושנים והם פשוט נשארים מאחור. כל עסק שרוצה להתקדם ולהיראות חדיש ומשוכלל יעדיף לבחור קופה מהסוג הממוחשב. חברות מובילות כמו אומגה מציגות לראווה מגוון עצום של קופות ממוחשבות כך שגם לעסק שלכם תוכלו למצוא פתרון מעולה, וליהנות מכל היתרונות.

מסך מגע – ככה עובדים היום!

גם קופה רושמת ממוחשבת רגילה למדי יכולה לטפל בכל הסוגים של אמצעי התשלום המקובלים כיום. תקבולי מזומן, תשלומים בצ'קים, סליקה של כרטיסי אשראי בתקן emv – את כל אלו ניתן לבצע באמצעות כל סוגי הקופות באשר הן. מדוע אם כן אומגה קופות רושמות מוכרת בהצלחה רבה כל כך את הדגמים הממוחשבים, החדישים? לא חסרות סיבות.  יתרון חשוב ביותר שניתן למצוא בדגמים נבחרים של קופה רושמת מהסוג הממוחשב הינו מסך המגע. כל מי שמחזיק ברשותו טאבלט או טלפון סלולרי חדיש חווה בכל יום ויום את היתרונות של מסך המגע. לעומת קופות מיושנות, מסך מגע מיצר רושם עדכני ומשוכלל. במסעדות, בחנויות ממותגות, ברשתות נבחרות, הרושם חשוב ביותר והוא חלק מהחוויה שמעניקים ללקוח. אך בנוסף לכך, מסך המגע מאפשר תפעול מהיר הרבה יותר ונוח הרבה יותר. עסק שלא מחייב את הלקוחות שלו להמתין בתורים ארוכים, עסק שמצליח להעניק שירות יעיל בקופה, חוסך זמן רב כמו גם כסף רב.  

עובדים יעיל, חכם ורווחי 

 בזכות הקופות הרושמות מהזן הממוחשב, העסק עובד באופן יעיל הרבה יותר ובאופן חכם הרבה יותר ועל כן הוא בדרך כלל גם רווחי יותר. הדגמים הממוחשבים, אפילו אלה שאינם כוללים מסך מגע, יכולים לכלול חיבור לרשת, חיבור ליציאות USB, כונן קשיח ומגוון פתרונות מעולים. לעומת קופה רושמת רגילה, המסוגלת לקלוט תקבולים או להחזיר עודף בלבד, קופה ממוחשבת יכולה לטפל בקלות במועדוני לקוחות, לתפעל בקלות מגוון מבצעים להגדלת המכירות ואף לנהל בקלות מחירונים שונים לסוגי לקוחות שונים (למשל לקוחות קבועים לעומת לקוחות מזדמנים). 

מה עדיף, קופה רושמת או קופה ממוחשבת?

הדגמים הממוחשבים גם יכולים לכלול שכלולים כגון שעוני נוכחות, ולאפשר ממשק עם מערכות שכר והנהלת חשבונות. קופות ממוחשבות מאפשרות גישה לדוחות שונים אודות מכירות ואודות ניהול מלאי. בעזרת הדגמים הממוחשבים, כל נקודת מכירה, כל חנות וכל רשת יתנהלו באופן מיטבי; לא ייווצרו מצבים שבהם יהיה חוסר במלאי, ותמיד ניתן יהיה לבדוק אילו מוצרים נמכרים יותר ואילו מוצרים פחות מבוקשים. מלבד זאת, הקופה הממוחשבת מאפשרת להעביר מסרים מידיים למוכרנים ולקופאים וכן לשאוב נתונים סטטיסטיים לטובת שיפור התפעול והתייעלות.  זה אפילו עוד לא הכול. מהי הסיבה הנוספת שבזכותה הקופה הממוחשבת עדיפה בהרבה על פני הקופה הרגילה? מכיוון שהיא יכולה להפיק ביעילות מסמכים, חשבוניות, הזמנות ותעודות משלוח. בקופה מסוג זה קל הרבה יותר לנהל את הפדיון ולשפר את ההכנסות. 

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן