אז למה כולם קונים קופות באומגה?

יש המון סיבות למה העסק שלך זקוק לקופה הרושמת החזקה של אומגה קופות. אבל בחרנו 3 סיבות עיקריות שאנחנו מאמינים בהם שהם ההבדל בין אומגה לבין המתחרים.

בעולם תחרותי של היום, המנהלים של העסק צריכים בראש ובראשונה ראש שקט על מנת לנתב את מיטב מאמציהם לטובת שירות לקוחות יוצא מהכלל ושיפור המכירות של העסק. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

בגלל השירות והמהירות 

מבחינת טכנולוגיה וחומרה מרבית חברות הקופות מציעות את אותם מוצרים. כמובן שיש הבדלים שיכולים להיות משמעותיים ברמת הממשק שמפעיל את הקופה הממוחשבת, אך בסופו של דבר ניתן לומר שרוב הקופות בשוק טובות. אנו מאמינים במתן שירות יוצא דופן עבור לקוחותינו, זמין 24/7 כך שבמידה וישנה תקלה או צריך תמיכה אנחנו כאן. יש לנו צוות מיומן, סבלני ואדיב ששמח לתת שירות.

כחברה ותיקה, מעניקים באומגה שירות מעולה לכל הלקוחות. ניתן לקבל ייעוץ מקיף בטרם הרכישה וגם ליהנות משירות לקוחות יעיל לאחר הרכישה. כך, ניתן להטמיע בעסק קופה רושמת ממוחשבת חדישה במהירות וביעילות. ולמעשה  לשפר את העסק ולייעל אותו, לרווחת הלקוחות וגם לחסוך במשאבים. כך, מספר מועט יותר של קופות מהירות ישרתו במהירות רבה יותר את הלקוחות.

בגלל המגוון והמבחר נציג שירות לקוחות

עסקים שונים מאוד אלה מאלה, ולכל אחד מאפיינים משלו. עסק קטן יוכל לרכוש קופה רושמת במחיר נוח יחסית ולהסתפק בכך. אבל עסק גדול, מודרני ודינמי יפיק תועלת רבה יותר מקופה הרבה יותר מתוחכמת. קופה ממוחשבת שלוקחת את האופציות המתקדמות של מחשבים חזקים ומשלבת אותן בתכונות של הקופות הוותיקות. חברת אומגה מכירה בכך שמגוון ומבחר יאפשרו בחירה מוצלחת ומתאימה יותר. לכן, כאשר מחפשים קופה רושמת ורוצים פתרון איכותי וטוב, שמתאים בדיוק לצרכים שלכם – כדאי לבחור אומגה.

בגוון הוותק והניסיון 

חברת אומגה מתמחה בשיווק קופות רושמות ממוחשבות מזה שנים רבות. בזכות הוותק והניסיון, נהנים הלקוחות ממגוון רחב של קופות וגם מציוד משלים מתקדם. אם נחוצה לכם קופה רושמת המשולבת עם צג מגע, אומגה היא המקום הנכון בשבילכם. אם נחוצה לכם קופה ממוחשבת שניתן לחבר לרשת או לשלב עם מדפסת מעולה להפקת חשבוניות – כדאי גם לכם להכיר את אומגה.  בחברת אומגה תמצאו מגוון רחב של קופות רושמות כמו גם מדפסות תרמית מעולות. לבחירתכם, קיים ציוד נלווה נוסף כגון קורא ברקודים. הקופות המתקדמות מאפשרות לשפר את ניהול המלאי וגם לנהל מועדוני לקוחות לשם שיפור המכירות. בזכות הוותק והניסון של אומגה, תיהנו משירות, מבחר, אחריות ותמיכה. בעזרת הקופות הרושמות המהירות והמשוכללות של אומגה, גם העסק שלכם יוכל להתקדם ולהשתפר. 

אל תהססו ליצור אתנו קשר

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן