עמדות קופה

ניהול קופה רושמת - כל מה שצריך לדעת

קופה רושמת היא מכשיר אלקטרוני המשמש לביצוע עסקאות מכירה בחנויות ובעסקים שונים. הקופה כוללת מסך מגע, מקלדת ומדפסת, ומאפשרת לעסקים לספק ללקוחות שלהם שירות מהיר, יעיל ונוח יותר.

ניהול קופה רושמת הוא נושא חשוב עבור כל עסק המשתמש בקופה כזו. ניהול נכון של הקופה יכול להוביל גם לשיפור האבטחה של תהליך המכירה. מחשב קופה רושמת מאפשר מעקב אחר מכירות, ניהול מלאי, מבצעים, הנחות, ובדיקת תפוקת העובדים.

פירוט התכונות של קופה ממוחשבת

 • ניהול מלאי: קופה רושמת יכולה לספק מידע חשוב על המלאי של העסק, כגון סוג וכמות המוצרים הזמינים, המחיר העדכני של כל מוצר והרווחיות של אותו מוצר. המידע שהקופה ממחושבת מספקת עוזר לקבל החלטות עסקיות מושכלות בנוגע להזמנה של מלאי חדש או עדכון מחירים.
 • ניהול מאגר הלקוחות: קופה רושמת יכולה לשמש גם לניהול מועדון הלקוחות ולמעשה תורמת בהגדלת המכירות על ידי התאמת המבצעים והמוצרים ללקוחות חוזרים.
 • ניהול תשלומים: קופה רושמת יכולה לתמוך במגוון רחב של אמצעי תשלום, כגון מזומן, כרטיסי אשראי שונים, צ'קים סיבוס, bis10 ועוד דרכי תשלום כמו google pay, apple pay, וארנקים דיגטליים במכשירי סלולר שתומכים בפונקציה הזאת. חשוב לוודא שהקופה הרושמת שאתם בוחרים תומכת באמצעי התשלום המועדפים על הלקוחות שלכם ואשר רלוונטיים לסוג העסק.
 • ניהול דוחות עסקיים: קופה ממחושבת מספקת מגוון רחב של דיווחים כגון דוחות מכירה, דיווח על הכנסות והוצאות, שימוש בקופונים ועוד.

 

יתרונות בניהול נכון של קופה ממוחשבת

 • ייעול זמני העבודה: ניהול קופה ממוחשבת יכול להוביל לשיפור היעילות של תהליך המכירה על ידי הפחתת זמן ההמתנה של הלקוחות בעת מכירת מוצרים והקלה על העובדים בעסק.
 • שיפור האבטחה: שימוש בקופה ממוחשבת מוביל לשיפור האבטחה של העסק על ידי הפחתת הסיכון לגניבה או לזיוף כתוצאה משימוש במערכות אבטחה מתקדמות כמו תקן EMV.

 

מחשב קופה רושמת

אבטחה מוגברת - מה זה תקן EMV?

 • הכשירו את העובדים שלכם לשימוש נכון בקופה רושמת. חשוב לוודא שהעובדים שלכם יודעים כיצד להשתמש בקופה בצורה יעילה ובטוחה ומכירים את כל הפונקציות שהיא מאפשרת. יש לבצע הדרכות תקופתיות לעובדים. מאחר והטכנולוגיה משתנה עם הזמן, חשוב לוודא שהעובדים שלכם מעודכנים.
 • ביצוע בדיקות תקופתיות לקופה רושמת. חשוב לוודא שהקופה פועלת כראוי, וכי אין בה תקלות. יש לשמור על הקופה הממוחשבת נקייה ומסודרת במצב תקין כדי למנוע תקלות.

 

טיפים לניהול קופה ממוחשבת

 • סוג העסק יקבע את הצרכים שלכם בניהול קופה ממוחשבת. לדוגמה, עסק קטן עשוי להסתפק בהצבת עמדת קופה לחנות עם מחשב בסיסי בעוד שעסק גדול יותר עשוי להזדקק למספר עמדות קופה עם מחשב שמציע מגוון רחב יותר של תכונות.
 • כמות העסקאות היום-יומית שאתם צפויים לבצע. ככל שהצפי גדול יותר תצטרכו מחשב עם מהירות עיבוד גבוהה יותר.

 

דוגמאות של קופות ממוחשבות שאנחנו מציעה לכם באומגה:

 • PRIME היא קופה מתקדמת ביותר המעניקה ביצועים חזקים במיוחד ובעלת מעבד חזק ורב עוצמה מסדרת מעבדי דור 11 של אינטל. הפריים היא קופה חכמה עם תצוגת מגע בגודל 15 אינץ' מעולה, ובנוסף עם אפשרויות חיבור מרובות לציוד היקפי והתקנה גמישה בבית העסק.
 • APEXA LT נבנתה בפשטות עבור עסקים בתחום הקמעונאות. לעסקים המבקשים סביבת עבודה קלה ונוחה לתפעול אשר מעניקה גמישות וביצועים חזקים במעטפת של עיצוב מתקדם. הקופה בעלת מסך מגע בטכנולוגיה מתקדמת וחוויה אינטואיטיבית בגודל 15 אינץ'.

 

לסיכום

ניהול קופה ממוחשבת הוא נושא חשוב עבור כל עסק המשתמש בקופה כזו. ניהול נכון של הקופה וניצול השימוש בתכונות המתוחכמות שהיא מציעה יכול לספק לכם מידע חשוב והכרחי על העסק שלכם.

חברת אומגה נוסדה בשנת 1987 והיא מתמחה בשיווק ומכירה של קופות רושמות ובפתרונות מחשוב נוספים עבור חנויות ורשתות. כיום, נחשבת אומגה לחברה המובילה בתחומה. באמצעות הקופות הממוחשבות המתקדמות של חברת אומגה, כל בעל עסק יכול לאפשר לעצמו להיות תמיד עם היד על הדופק בנוגע להתנהלות העסק.

צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-775-7997 ונספק לכם מידע שיעזור לכם לבחור נכון.

צרו קשר להצעת מחיר


מידע נוסף

Call Now Button דילוג לתוכן