קופות רושמות לעסקים חדשים

מזל טוב! הקמתם עסק חדש. אין ספק כי הזמן קצר והמלאכה מאוד מרובה. התחלה ברגל ימין תעניק לכם בסיס איתן להתפתחות עסקית עתידית. קופות רושמות חדישות תהפוכנה ליד ימינכם. המערכת תאפשר לכם ביצוע פעולות ניהול, מעקב והפקת דוחות בלחיצת כפתור פשוטה. העסקים החדשים מתחילים את דרכם עם הקופות החדישות, הם כלל לא מכירים את הקופות הישנות והמסורבלות. הקניית הרגלי עבודה נכונים כבר בשלב מוקדם, תסייע לכם להתנהל נכון, למנוע בזבוז זמן ולהתקדם אל עבר ההצלחה.


מתי כדאי להזמין קופה?

קופה רושמת הקפידו להזמין מספר שבועות טרם פתיחת העסק. חשוב לזכור כי הקופות החדישות מותאמות לצרכים שלכם. הצוות הטכני זקוק לזמן עבודה בכדי להכין בעבורכם מערכת מתאימה. עבודה מסודרת תמנע מכם לחצים מיותרים בדקה ה-90. הקפידו להרכיב תכנית עסקית נכונה ולבחור קופות רושמות אשר תאפשרנה לכם להתפתח הלאה ולהגדיל את העסק. 

איזו קופה מתאימה לי?

התשובה לשאלה הזו משתנה בהתאם לסוג העסק, צרכים, הרגלים ושאיפות. כל בעל עסק עושה שימוש שונה בקופה הרושמת שלו. בכדי לבחור את המערכת המתאימה לכם, כדאי יהיה לבחון מספר קופות רושמות באתר ולהרכיב רשימת אפשרויות. יחד עם הרשימה, צרו קשר עם איש מקצוע והקשיבו להמלצות שלו. הקשבה תמנע טעויות של מתחילים או רכישות מיותרות. 

איך משתמשים בקופה?

הדרכת שימוש מקיפה תוענק לכל לקוח. הצוות הטכני מלווה אתכם לכל אורך הדרך, תומך ועונה לכל שאלה. המערכות מאוד ידידותיות למשתמש ועמידות, לא צפויות שאלות או תקלות. אך המקרים הבודדים בהן מתעוררות בעיות, אנו כאן בכדי לסייע, לעזור, לתמוך ולחשוב יחד אתכם על אפשרויות פיתוח עתידיות.

מה עוד הקופה יכולה לתת לי?

1.מערכת ניהול תקבולים מקיפה ועשירה : כרטיסי אשראי, כסף מזומן, זיכויים, תלושים, המחאות ועוד. הקופה כוללת גם מגירת אחסון תקבולים. 
 
2.הדפסת קבלות, חשבוניות מס ושאר מסמכים ישירות מתוך המערכת.
 
3.ממשק לניהול מלאי העסק תוך החסרת הפריטים הנמכרים באופן אוטומטי. 
 
4.מעקב אחר נתוני מכירה, שעות שיא, תפוקות עובדים. 
 
5.ניהול יעיל של משמרות, שעון נוכחות ורישומים. 
 
6.הפקת דוחות שימושיים לקבלת החלטות ניהוליות.