חשבונית מס / קבלה

זאת התוכנית המרכזית בקופה הרושמת בה תשתמשו. כאן תוכלו למכור מוצרים שונים על ידי העברת ברקוד או בהקשת קוד המוצר ידנית, תקבלו אמצעי תשלום שונים כגון מזומן, שקים כרטיסי אשראי, זיכויים והקפה.בתוכנת הקופה רושמת ישנה אפשרות להצגת סוגים שונים של מסכי החשבונית כל זאת לפי צרכי בית העסק. להלן נציג את שלשה מהפורמטים המרכזיים.

חשבונית מס / קבלה- חלק ב'

חשבונית קבלה הינה התוכנית המרכזית בקופה הרושמת בתרשים למעלה מוצג הפורמט של קופה רושמת מסך מגע.
את מהות כל כפתור וכפתור אתה בוחר. אם למשל זה פריט בודד כגון מלפפון (מופיע בצבע ירוק בכפתורים צד שמאל מטה) או כמו קבוצה כמו כפתור הירקות (כפתור שלישי עליון).
כאשר הכפתור מוגדר בתור קבוצה יפתח חלון אחר שבו יופיעו שאר הירקות. מומלץ להכניס בתפריט הראשי את הפריטים הכי פופולריים.

קופה רושמת מסך מגע הינה הצורה המודרנית ביותר לעבודה. היתרונות נובעים מכמות הכפתורים שאפשר לבנות, נוחות בעבודה, וגם אם יש לך מוצרים כבדים שקשה להרים אותם לשולחן על מנת לקרוא את הברקוד שלהם אתה יכול להכניסם בתור כפתור. בנוסף הינך יכול להקים כפורים לכל אותם מוצרים שאין להם ברקןד כגון סוכריות, ליקריצים ועוד.
ישנם גם לקוחות אשר אינם רוצים לגעת במוצר כגון שקית חלב רטובה והם מכניסים אותם בתור כפתור.

חשבונית מס / קבלה 2

חשבונית מס / קבלה- חלק ג'

מסך זה מחייב אותך לעבוד עם מקלדת יעודית בקופה הרושמת
זהו תצורת עבודה של מסך רגיל. פה הינך מעביר מוצרים בברקוד או מקיש את קוד הפריט. תצורה זאת מלווה בדרך כלל עם מקלדת יעודית אותה אתה מתכנת לפי צרכיך.
היתרון בתצורה זאת הוא המסך הגדול, פשטות הצגת הפריטים,יותר שורות של פריטים מוצגות.

חשבונית מס / קבלה 3

חשבונית מס / קבלה- חלק ד'

זאת התצורה לעסק שצריך קופה רושמת ממוחשבת על מנת להפיק משלוחים ו/או הזנות קבועות
מסך זה מיועד לעסקים שמבצעים הזמנות/משלוחים ללקוחות קבועים ואו מזדמנים. אפשר פה לשלוף הזמנות קודמות ללקוחות לבדוק מתי הלקוח קנה או הזמין את המוצר בפעם הקודמת. אפשר גם לנהל את תדירות המשלוחים.
מסך הקופה הרושמת שמוצג למעלה הינו מיועד לחנויות ממכר לבעלי חיים, אבל ישנו גם פורמט אחר של מסך שבו הפרטים כגון שם חיה וכולי לא יופיעו.

Call Now Button דילוג לתוכן