קופות חכמות לעסק - קופה ממוחשבת לעסק קטן לניהול גדול

בשנים האחרונות חלה התקדמות טכנולוגית משמעותית בשוק המסורתי של קופות לעסק. כיום ניתן לקנות או לשכור קופות ממוחשבות, הכוללת גם תוכנה לניהול העסק ועוד פונקציות רבות ונוספות.

קופה רושמת לעסק קטן - פתרון גדול

לעסק או חברה בגודל בינוני או גדול, יש תקציב לרכישת קופה ממוחשבת למרות מחירה הגבוה יחסית, אך לעסק קטן זו יכולה להיות בעיה תקציבית. אולם רכישת קופה ממוחשבת לעסקים קטנים היא בגדר חובה של ממש משום היתרונות רבים שלה, היא מאפשרת לחברה להתייעל, לנהל נכון את העסק, להציע שירות יעיל וחדשני יותר ללקוחות, לבדל את העסק מהמתחרים וליהנות מיתרונות נוספים. בחברתנו שלל אופציות המתאימות גם לעסקים בתקציבים קטנים ואין לנו ספק שההשקעה הזו תחזיר את עצמה.

ניהול עסקים קטנים ובינונים עם קופות חכמות - שליטה מקסימלית

על פי הסטטיסטיקה עשרות אלפי עסקים קטנים נפתחים מדי שנה אך רבים מהם נסגרים כבר לאחר שנה, ועוד רבים נסגרים תוך 3-4 שנים מרגע ההקמה. הסיבות לסגירת העסקים הקטנים הן רבות ומגוונות. ברוב המקרים מדובר על ניהול קלוקל וחוסר שליטה ומעקב אחר ההוצאות וההכנסות של העסק. לכן כדאי להיערך מראש ולדעת כי באמצעות רכישת קופה רושמת לעסק, כל עסק קטן יכול לשלוט ולעקוב בכל רגע נתון וגם מרחוק, אחר תזרים ההכנסות וההוצאות של החברה ולהשיג שליטה ובקרה מוחלטים.
 
קופה רושמת חכמה מייעלת את העבודה בעסק, חוסכת זמן ומשאבים, ממזערת טעויות אנוש ומאפשרת פיקוח הדוק על תזרים המזומנים של העסק. התוכנה ממוחשבת כוללת בין השאר את הפונקציות הבאות:
 
  • ניהול מלאי
  • עדכון מחירים בקליק מהיר
  • שימוש וסליקת כרטיסי אשראי
  • שעון נוכחות לעובדי החברה
  • מועדון לקוחות
  • מבצעים
  • מחולל דוחות המאפשר להפיק דוחות ניהוליים חשובים כמו מכירת פריט לפי מוכר
בקופה הרושמת יש גם מגירה, לאחסון נוח ובטוח של כסף מזומן, שיקים ואישורי עסקה בכרטיסי אשראי. אפשר
לחבר את הקופה לקורא ברקוד, למחשב המותקן בעסק, למדפסת תוויות וברקוד ועוד.
 

קופות חכמות לעסק עם אומגה קופות - אל תהססו ליצור קשר

אנו בחברת אומגה קופות סייענו וליוונו עסקים קטנים רבים ויש לנו מגוון מסלולי רכישה שיקלו על ההוצאה הראשונית של רכישת קופה חכמה לעסק. מוזמנים ליצור אתנו קשר דרך האתר או להתקשר בלחיצה 050-775-7997 כדי לשמוע איך אנחנו יכולים לעזור לך בהגשמת החלום העסקי בהתאמת קופה חכמה לעסק!
 

יתרונותיה של הקופה חכמה לעסק שלך

עסקים קטנים ובינוניים מתמודדים עם אתגרים גדולים ומורכבים, עליהם להתחרות עם עסקים גדולים מהם או כמותם, לשמור על הלקוחות הקיימים, לדאוג למיתוג העסק ולבידול שלו מהמתחרים. 
כל עסק קטן יכול להצליח, אם בעליו דואג למעקב ולפיקוח הדוק אחר כל הפעילות העסקית בכל ההיבטים. מיותר לציין כי הדבר הכי חשוב זה להיות בפיקוח יום יומי רצוף, אחר תזרים המזומנים, מצב המלאי, הכנסות והוצאות.
 
בעזרת קופה לעסק, לא צריך יותר לרשום קבלות וחשבוניות ידניות, מה שמציג את העסק כעסק מיושן ולא מתקדם. בעזרת קופה רושמת, העסק זוכה למיתוג יוקרתי, לבידול חשוב מהמתחרים ומצליח להעניק שירות מתקדם ואיכותי יותר ללקוחותיו. מעבר לנוחות התפעול והשימוש בקופה רושמת ממוחשבת, יש למכשיר גם פונקציות חשובות ויתרונות רבים המובילים כל עסק להצלחה.
 
קופה רושמת לעסק קטן כדאי לרכוש רק מחברה מקצועית ואמינה, יש דגמים רבים בשוק, לכן הבחירה אינה פשוטה. מומלץ לערוך סקר שוק ולאחר סינון ראשוני יש ללמוד, מה התכונות של כל קופה ממוחשבת, לבדוק את נוחות וקלות השימוש, לצד התאמתה לדרישות ולצרכים של העסק שלכם. מומלץ להשוות מחירים, אחריות, רמת שירות, זמינות, חלפים ועוד.
 
קופה חכמה לעסק קטן מצעידה אותו קדימה ומאפשרת לו להתחרות בעסקים גדולים. הקופה הופכת לליבת העסק ומקנה למנהלים ולבעלים כלים מתקדמים לניהול יעיל ואפקטיבי של החברה. 

לקוחות משתפים וממליצים

לכל שאלה והתייעצות - צרו אתנו קשר