קופה רושמת ממוחשבת

קופה ממוחשבת SUM4S דגם 4700.
נקודת מכירה בעלת ביצועים סופר מהירים, עיצוב מרהיב המתאימה לכל סוגי העסקים.
כוללת מעבד ליבה כפולה, מסך נגיעה, קורא כרטיסי אשראי מובנה ומוצפן.

מפרט:
  • זיכרון פנימי 2GB
  • כונן קשיח 320 GB
  • 6 יציאות USB
  • יציאת רשת
  • מדפסת תרמית 80 טור
  • אפשרות לצג נוסף (פרסומות, צג לקוח)
  • 3 יציאות RS2 (עבור משקל, מודם)
  • מערכת הפעלה חלונות XP
  • מגירת כסף
  • עכבר+מקלדת
מפרט טכני


קופה רושמת ממוחשבת
קופה רושמת ממוחשבת – למה היא כל כך חשובה לעסק?

בעידן שלנו - בו עסקים רבים קמים ונופלים בקצב מסחרר צריך כל בעל עסק להיעזר בכלים המתקדמים ביותר, כלים שיאפשרו לו לבצע את כל פעולות החישוב הנחוצות ויסייעו לו להישאר "עם היד על הדופק" - להזמין סחורות בזמן ולמנוע מחסור במוצרים מסוימים, למנוע גניבות, לעקוב אחר הרווחים של העסק וכמובן – לספק מענה מהיר ויעיל ללקוחות. ניתן לומר שהתחרות בימינו מאוד קשה ואם בעבר היה די בקופה רושמת פשוטה הרי שהיום צריכים בעלי העסקים לעבוד עם קופה רושמת ממוחשבת.

קופה שמנהלת את העסק - מהן הפעולות השוטפות שיכולה קופה רושמת ממוחשבת לבצע?

ניתן לומר כי קופה רושמת ממוחשבת היא יד ימינו של בעל העסק משום שהיא מאפשרת לו לנהל את העסק באופן שוטף עם מינימום תקלות. הקופה הרושמת מחשבת את התשלומים – בין אם מדובר על תשלום באמצעות כרטיסי אשראי או תשלום בצ'ק או מזומן, מוציאה קבלות, דוחות מנהלתיים ומנהלת את המלאי של העסק כך שהמוצר שחסר מתעדכן באופן מידי והמוכר יודע מתי צריך לבצע הזמנה כדי למנוע חסרים.

אם בעבר היו בעלי העסקים נדרשים לתכנן כל עסקה, להזמין חשבוניות ולמלא אותן הרי שהיום הם יכולים לבצע את הפעולות בקלות משום שהקופה חוסכת את תהליך הפקת החשבונית באופן ידני ופשוט מוציאה את החשבוניות באופן אוטומטי בעת ביצוע עסקאות. כל הפעולות שהקופה הרושמת הממוחשבת מבצעת חוסכות הרבה כאבי ראש, טעויות שהיו יכולות להיווצר במקרים של עבודה ידנית וזמן יקר – את כל אלו ניתן לתעל לקידום העסק.

הקץ מגניבות – הקופה החכמה שמגנה על העסק

מעציב לומר זאת אך זוהי המציאות ולא פעם קרו מקרים בהם ניצלו העובדים את מקום עבודתם וגנבו מוצרים שונים. לשמחתם של בעלי עסקים רבים יכולה הקופה הרושמת הממוחשבת למנוע את הגניבות המטרידות משום שבכל פעם בה מתבצעת עסקה היא נפתחת ושולחת דיווח ישיר בנוגע לכספים שנכנסו ויצאו. כדי לפתוח את הקופה במקרה הצורך – כדי להקליד עסקה או לבטלה יש להשתמש במפתח. במילים אחרות – בלי לבצע עסקה וללא מפתח אי אפשר לפתוח קופה רושמת ממוחשבת.

בעלי עסקים? הקפידו לבחור בקופה איכותית

כפי שוודאי הבנתם - אם אתם מנהלים עסק אתם זקוקים לקופה רושמת ממוחשבת. מכיוון שקיים מבחר נרחב של קופות רושמות ממוחשבות חשוב לדעת כיצד לבחור את הקופה הנכונה. קופה איכותית תהיה משווקת על ידי חברה מוכרת ובעלת מוניטין חיובי שמספקת אחריות ושירות לקוחות שיכול להדריך את העובדים ולהסביר להם על אופן השימוש. כמו כן, תהיה החברה זמינה עבור לקוחותיה במשך 24 שעות ביממה.

חשוב מאוד לרכוש קופה עמידה וקלה לתפעול כך שהיא תחזיק מעמד למשך זמן רב וכל אחד מהעובדים יוכל להתנהל עמה. כמו כן, יש לוודא שהקופה מכילה את כל הפונקציות הנחוצות שיסייעו לעובדי העסק לייעל את עבודתם.
רחוב הבנים 5 גני עם
טלפון: 077-9246666 | 072-3319555
פקס: 077-2031339
אומגה קופות רושמות
צור קשר
טלפון 072-3319555
1000 תווים