יכולות הקופה החכמה - 4 שאלות נפוצות

תפקידן של קופות מודרניות הוא להקל על ניהול ותפעול שוטף של בית העסק בכך שהן מרכזות במכשיר אחד את כל המסמכים והפעולות הנדרשים לצורך כך. הגיע הזמן לההיפרד לשלום מעשרות פנקסים של חשבוניות, קבלות, הזמנות רכש וכו', ולהעביר את כל הניירת לצורה ממוחשבת והרבה יותר יעילה.

 האם הקופה תהיה לעזר גם במהלך ספירת מלאי?

כמובן. קופות רושמות ממוחשבות "זוכרות" כל מה שהן עשו ומאפשרות מעקב אחרי המלאי בחנות. כמו כן ניתן להפיק ולהדפיס דו"ח מפורט של המלאי בחנות, כולל כזה שמופיעים בו מחירים ללקוח, מחירי עלות, כמויות מוצרים וכו'. בסיום הספירה הידנית כל מה שצריך לעשות זה להקליד את הנתונים לקופה, הדו"ח מתקבל במהירות וניתן להעבירו לרואה החשבון.

 

יש כרטיס מועדון?

כמעט כל בית עסק מנהל מועדון לקוחות, בין אם מדובר בחנות מכולת ובין אם בחנות בגדים או כל דבר אחר. זוהי דרך נוחה לתת הנחות ללקוחות נאמנים, וגם הלקוחות אוהבים את השיטה הזאת ומחזיקים כרטיסי חבר של כמה מועדונים בו זמנית. הקופה המודרנית מסייעת בזיהוי מהיר וניהול של חברי המועדון ומאפשרת מכירת מוצרים בהנחה המיוחדת רק ללקוח שזוהה כחבר מועדון.

 

האם הקופה מתפקדת גם כשעון נוכחות?

ברוב הקופות המודרניות קיימת האפשרות להשתמש בהן כשעון נוכחות. כאשר עובד מגיע למשמרת או מסיים אותה הוא מקליד את פרטיו במערכת (או משתמש בכל צורת זיהוי אחרת) ובסוף החודש הקופה מפיקה דו"ח נוכחות עם סיכום שעות העבודה, פירוט של שעות נוספות וימי מחלה. למידע נוסף צרו קשר ונעמוד לרשותכם בכל שאלה.

 

האם הקופה תומכת בקבלת אפליקציות תשלום?

הקופה של אומגה מאפשרת שימוש באפלקציות תשלום, מזומן ואשראי