קופה רושמת מהירה

מדד חשוב ומרכזי ליעילות עסקית הינו מהירות. עסקים מהירים יותר הם בעלי יתרון תחרותי ניכר. עסקים מהירים פחות, נתפסים כפחות טובים בסביבה המודרנית והדינמית. כחלק מהתהליך שיהפוך את העסק למהיר ולתחרותי יותר, כדאי להצטייד במערכות מהירות כגון קופה רושמת  מהירה. חברת אומגה קופות רושמות, המובילה מזה שנים בשיווק קופות מעולות מציגה מגוון רחב של קופות רושמות, ממוחשבות וכמובן - מהירות. 
 

 
 

מהירות ונוחות למשתמש 

 
בעידן המחשוב, אין ספק שהדרך להשיג קופה רושמת מהירה באמת, תהיה לרכוש דגם חדשני. דגם חדשני של קופה רושמת ממוחשבת יהיה תמיד מהיר הרבה יותר ביחס לדגמים הקודמים. אבל לא רק כוח עיבוד ממוחשב הוא זה שהופך קופה רושמת למהירה. גם כוח מחשוב חזק ביותר לא יהיה מועיל במיוחד במידה שהקופה לא תעניק נוחות מקסימלית למשתמש. הקופות החדישות ביותר מבוססות על תכנון קפדני שהופך אותן לקלות לשימוש, לאינטואיטיביות וליעילות. למנהלי עסקים המבינים את חשיבות המהירות, נחוצה קופה שמעוצבת נכון, שמוטמעים בה פתרונות מהשורה הראשונה ושכוללת גם אפשרות לצג מגע. 

קופה רושמת מהירה

מסך מגע – כך עובדים מהר 

 
פתרון חדיש שנקרא קופה ממוחשבת בעלת צג מגע הוא פתרון שמאפשר תפעול מהיר יותר ונוחות מרובה יותר. כאשר תפעול הקופה נעשה ישירות מעל גבי המסך, בנגיעה, משיגים מהירות שלא ניתן היה אפילו לחלום עליה בדגמים המיושנים שבהם היה צריך להקיש על מקשים כבדים. קופה רושמת בעלת צג מגע מאפשרת לבית העסק להציג לא רק מהירות אלא גם חזות חדשנית, מתקדמת וממותגת. זו הדרך שבה עובדים כבר היום מיטב הלקוחות של אומגה קופות רושמות – מסעדות ידועות ורשתות אופנה נחשבות, חנויות תכשיטים, שעונים, צעצועים, פרפומריות, פארמים וכיוצא באלה. 
 

סליקת אשראי במהירות 

 
מה עוד חייבת לכלול קופה רושמת שרוצה להציע מהירות גבוהה? מכיוון שרבות מהעסקאות כיום מבוצעות לא במזומן אלא באשראי, אין ספק כי קופה רושמת מהירה חייבת לכלול בתוכה מערכת סליקה מהירה. במערכת כזאת, התקשורת הקיימת מול חברות האשראי נעשית במהירות. לא מתקיימים עיכובים באישורי עסקאות והקופאי או הלקוח לא צריכים להמתין זמן רב לפני אישור עסקה ומסירת החשבון ללקוח. כל זאת, בלי לוותר על פתרונות הבטיחות המסוגלים לחסום עסקאות בכרטיסים לא מורשים, גנובים או אבודים. 
 

מערכת מחשוב חכמה ומהירה 

 
הפתרונות המתקדמים מבית אומגה קופות רושמות כוללים דגמים מהירים המצוידים במעבדים ממוחשבים וחזקים ביותר. קופה ממוחשבת אינה רק מהירה יותר, אלא גם מאפשרת פתרונות נוספים, למכירה יעילה ולשירות יעיל. אלה קופות התומכות במועדוני לקוחות ואשר יודעות לזהות לקוחות רשומים. אלה קופות שיודעות להעביר מסרים לקופאים, מידע תומך מכירה או הוראות מההנהלה. בקופות הללו קל מאוד לבצע עדכוני תעריפים וניתן לקבל בקלות דוחות אודות מלאי כמו גם הפקת מסמכי עסקה, תעודות משלוח, קבלות, חשבוניות וכיוצא באלה. 
 
בעזרתה של קופה מהירה, העסק מציג חזות חדישה ומתנהל נכון יותר. באופן כזה, לא חייבים להחזיק בעמדות קופה רבות בכדי לשרת מספר רב של לקוחות. עם הקופות המהירות, ניתן לחסוך בזמן ולהעניק ללקוחות חוויית קניה משופרת. זו הדרך הנכונה להוביל את העסק קדימה, בסביבה עסקית ותחרותית מאוד, שהיא גם סביבה מהירה ודינמית מאוד.