קופה רושמת חכמה – הקופה שעושה לכם סדר בראש ובעבודה

בעלי עסקים שנעזרו בקופות רושמות בעבר השתמשו בהן כדי לבצע שתי פעולות בלבד – כדי לקבל את התשלום וכדי לרשום ללקוח קבלה.

בעלי עסקים שנעזרו בקופות רושמות בעבר השתמשו בהן כדי לבצע שתי פעולות בלבד – כדי לקבל את התשלום וכדי לרשום ללקוח קבלה. הימים הללו עברו חלפו מזמן והיום הפכו הקופות הרושמות לכלי מרכזי שמסוגל לייעל את כל תהליך העבודה – לרשום את המכירות במהירות ולעקוב אחריהן, לקבל תשלומים, לחשב מיסים, להנפיק סיכומי מכירות ולבצע עוד שלל פעולות שחוסכות אנרגיות וזמן ומאפשרות לבעל העסק ולעובדים לפנות את מרצם לשאר הפעולות שיש לבצע כשחלק בלתי נפרד מההתנהלות הכללית כולל מתן יחס אישי ואדיב ללקוחות.קופה רושמת חכמה

עם קופה רושמת חכמה אפשר להיות רגועים

כפי שציינו - קופה רושמת חכמה לא רק רושמת את המכירות ועוקבת אחריהן – היא מבצעת שפע פעולות נוספות ביניהן: הנפקת קבלות עבור תשלומים בכרטיסי אשראי, מזומן או צ'קים ללא צורך בשימוש במתקן חיצוני, חישוב מע"מ והפקת חשבונית בצורה אוטומטית, שמירת נתונים למשך זמן, ניתוח נתונים, הנפקת סיכומים של מכירות, קבלת סטטיסטיקות של מכירות, ניהול מלאי, ניהול מועדון לקוחות, חישובי מבצעים, ניהול כוח אדם, ניהול קשרים עם הספקים, ניהול נוכחות וביצוע פעולות נוספות כאשר כל הפעולות נשמרות בענן. האפשרות לשמור את כל הנתונים שמתקבלים במסגרת העבודה של קופה רושמת חכמה מעניקה לבעלי העסקים שקט נפשי משום שגם אם הנתונים ימחקו מהקופה הם יישארו מגובים בענן ואף נתון לא יאבד.

נוסף על היתרונות שציינו מסייעות הקופות הרושמות במניעת גניבות. לצערנו כבר היו מקרים בהם ניצלו עובדי העסק את היותם קרובים ל"מרכז העניינים" – לקופות ולפריטים הנמכרים בעסק ולא פעם גילה בעל העסק כי העובדים שלו גנבו ממנו כספים או מוצרים. באמצעות הקופות החכמות שלא מאפשרות לעובדים לפתוח את מגירות המזומנים בלי לבצע עסקה ניתן למנוע את המקרים הללו.

היתרונות של קופה רושמת חכמה לא נגמרים

יתרונות משמעותיים נוספים של קופה רושמת חכמה הם שניתן להתאים אותה לצרכים של כל עסק כך שהיא יכולה למשל לענות על כל הצרכים של בתי מלון, קיוסקים, מסעדות ובתי קפה או כל עסק אחר. במקרה של עסקי מזון למשל תכלול קופה ממוחשבת חכמה פונקציות שונות, כמו: ניהול משלוחים, ניהול הזמנות של היושבים בשולחנות, התנהלות מול המטבח, המלצרים ובעל העסק ואפשרויות אחרות. כמו כן, במקרים בהם התוכנה שנרכשה איכותית יהיה ניתן לצמצם את מספר הפעולות שהעובדים יכולים לבצע ועל ידי כך להפחית את כמות הטעויות.

קופות רושמות – להתפקד! הגיע הזמן לבחור את הקופה הרושמת החדשה שלכם

אם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של קופה חכמה לעסק – לשפר את התנהלות העובדים, לחסוך זמנים ולהעניק מענה מלא ומהיר ללקוחות, למנוע טעויות, למנוע גניבות, לחסוך מהעובדים את הצורך לבצע חישובים שונים, לנהל דוחות בקלות, למנוע מצבים של מחסור במלאי, לעקוב אחר שעון הנוכחות של העובדים ולקבל עוד שפע שירותים שניתנים ממכשיר איכותי אחד אתם מוזמנים לפנות אל חברת אומגה ולקבל שירות מקצועי מצוות מיומן שיסייע לכם לבחור בקופה החכמה המתאימה ביותר לעסק שלכם!