קופה לחנות סלולר – מדוע הקופה הרושמת כל כך חשובה?

מכשיר הסלולר הפך להיות דומיננטי ביותר בחיינו ודי שנתהלך באמצע השבוע בשעת הצהריים ונוכל להבחין בילדים בני 9 אוחזים בסלולר ומדווחים להוריהם שהם בדרך הביתה. מכשירי הסלולר הפכו להיות גם חלק מעולמם של המבוגרים שחלקם אפילו מצליחים להדביק את הקצב של עולמינו המתקדם.
 
 
מכיוון שהשוק מוצף בחנויות סלולר הופכת התחרות לקשה ומורכבת, בעלי חנויות הסלולר לא רק צריכים להיות מעודכנים בנוגע לכל המכשירים החדישים ביותר ולייבא אותם בזמן, הם גם צריכים להכיר את כל הגאדג'טים, לספק שירותי תיקונים ולהחזיק באביזרים מגוונים כמו: אוזניות, דיבוריות אישיות, דיבוריות לרכבים, מטענים, מגני מסך, כרטיסי זיכרון, סוללות גיבוי ומוצרים נוספים. 
 

פיקוח על המלאי ופעולות חשובות נוספות

באמצעות קופה לחנות סלולר יכול בעל העסק לפקח על ניהול המלאי – הקופה מבצעת את כל הפעולות הדרושות בצורה מהירה ומדויקת כך שהבעלים יודע מהו מספר המוצרים שנמכרו, אילו מוצרים נמכרו, אילו מוצרים יש להזמין, מהם המכשירים הפופולאריים בהם כדאי להשקיע ולייעל את ההתנהלות עם הספקים. 
 
כמו כן, הקופה רושמת תשלומים שהתקבלו באשראי, מזומן או צ'ק, מפיקה דוחות וניתן לחבר בינה ובין מכשירים נוספים כמו למשל: מדפסת תרמית שמוציאה פתקים של כרטיסי אשראי וחשבוניות וקורא ברקוד.
 

זהירות – יש כאן גנבים!

נוסף על הצורך להישאר בעניינים ולהכיר את המתחרים ואת כל המכשור החדש צריכים בעלי העסקים להיות ערניים מאוד בנוגע לגניבות משום שלצערנו יש עובדים שמנצלים את העובדה שהם נמצאים "במרכז העניינים" – בקרבת המוצרים המפתים והקופה. 
 
גם התחלופה המהירה של העובדים אינה מסייעת לנושא, קצב התחלופה המהיר לא תמיד מאפשר לבעל העסק להכיר את העובדים בצורה מספקת והעובדים אינם נמצאים בחנות מספיק זמן כדי להרגיש שהם מחויבים כלפי הבעלים. 
 
איך קופה רושמת מונעת גניבות? פשוט מאוד – בכל פעם שמתבצעת עסקה הקופה נפתחת ומדווחת על הכספים שיצאו או נכנסו ממנה ואם צריך להקליד עסקה מחדש או לבטל את העסקה ניתן לבצע זאת רק באמצעות שימוש במפתח.


קופה לחנות סלולר – מדוע הקופה הרושמת כל כך חשובה?

תחזוקת הקשר עם הלקוח

 

בתחום כל כך תחרותי כמו תחום הסלולר חייב כל בעל עסק להעניק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר שהוא יכול. מבחר מוביילים חדישים, מגוון אביזרים, זמינות ללקוחות, ייעוץ מקצועי, מענה במייל, בפלאפון וברשתות חברתיות, ניהול מועדון חברים שמציע בין היתר הנחות ומבצעים ושירותי מעבדה מהירים ואיכותיים הם שירותים שמשפיעים בצורה משמעותית על מצבו של העסק. 
 
 
 
עסק שרוכש קופה משוכללת שמתאימה לחנות סלולר יכול לחסוך לעצמו זמן יקר, אנרגיות, כאבי ראש וכספים ולהתמקד בשירות לקוחותיו. במקום להתעסק למשל בשיחות ארוכות עם הספקים יוכל המוכר לפנות אל הלקוח, לשוחח איתו, להסביר לו על המבחר ולאתר לו את המכשיר המבוקש במהירות, לקוח כזה יחזור אל החנות וימליץ עליה לחבריו שימליצו גם הם לחבריהם וכך ימשיך לו המעגל הנפלא שיזניק את העסק למעלה. 
 
אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל חברת אומגה קופות רושמות ולבחור בקופה המתאימה ביותר לחנות המובייל שלכם.