קופה לחנות בגדים - והחנות שלכם נמצאת בידיים טובות

תגידו, אתם עדיין שם? אתם עדיין מבצעים ספירות מלאי שדורשות מכם לעבוד קשה, לסגור את החנות, להתמודד עם הלקוחות שדופקים על הדלת ורוצים להיכנס ובעצם מפסידים יום עבודה שלם? 
 
 
ועוד מספר שאלות ברשותכם - אתם עדיין עובדים עם קופה ישנה ואיטית שגורמת ללקוחות שלכם להניח את הבגדים בצד ולצאת מהחנות? ואתם עדיין סובלים בחגים ונאלצים להתמודד עם לקוחות זועפים? ותגידו את האמת – כמה פעמים לא היה לכם מוצר במלאי כי פשוט פספסתם בספירה או חלילה שכחתם להזמין אותו? 
 
אם אתם מהנהנים בראשכם בהסכמה כדאי שתקשיבו לנו ושתפנו אל חברה מקצועית שמתמחה בשיווק קופות רושמות וביניהן קופה לחנות בגדים. תוכלו לתרום את הקופה הקיימת או לזרוק אותה. הגיע הזמן להתחיל לקחת את המושכות בידיים ולמנוע טעויות שפוגעות בעסק שלכם ויכולות להימנע בקלות.
 

קופה רושמת שומרת על העסק שלכם מכל כיוון

 

רכישת קופה רושמת מתקדמת שעונה על צרכי חנות הבגדים שלכם תוכל למנוע את כל המצבים שהזכרנו ואף מצבים לא נעימים נוספים. קופה לחנות בגדים תבצע את ספירות המלאי, תאפשר לכם לעבוד באופן שוטף, תגרום לעבודה להיות מהירה יותר ותשנה את זווית הפה של הלקוחות הזועפים לחיוך. כמו כן, היא תבצע הזמנות בזמן כך שלא תגיעו למצב של מחסור. 
 
קופה ממוחשבת איכותית תאפשר לכם לחפש פריטים לפי קוד, לסווג פריטים למחלקות, לנהל רשימות, לנהל מחירונים, להפיק דוחות מדויקים, לקבל תשלום בכרטיסי אשראי, צ'קים או מזומן, להפיק שוברים ולעקוב אחר ניצולם ולהפיק טפסי הפקדה לבנק.
 
 קופה רושמת שמתאימה לחנויות בגדים תאפשר לכם גם לעבוד עם כרטיס מגנטי לעובדים ולעקוב אחר שעות עבודתם, פעילותם והתשלום שמגיע להם בהתאם לשעות עבודה רגילות, שבתות או שעות עבודה נוספות. כמו כן, הקופה הרושמת תמנע מהעובדים לגנוב, תפיק חשבוניות מס וקבלות, תאפשר ניהול מועדון לקוחות, תגיע בגדלים שונים ותתחבר למכשירים מגוונים כמו למשל: קורא ברקוד ומגירת כסף מרווחת ובטיחותית. 


קופה לחנות בגדים - והחנות שלכם נמצאת בידיים טובות


למי יש כוח לכל הטפסים האלו? אני מוכר בחנות לא מתמטיקאי!

 

קופות רושמות מסייעות למגוון בעלי חנויות בגדים ובעלי עסקים אחרים שמעוניינים לייעל את העבודה ולהסיר מעצמם את העיסוק עם הטפסים, הדוחות, הספירות והחישובים. הקופות הרושמות מסייעות גם להפחתת החששות מפני גניבות שעשויות להזיק למצבו הכלכלי של העסק בצורה משמעותית, לפגוע באווירה בחנות ולגרום לעוגמת נפש.
 
 קופה רושמת היא מנהל בפני עצמו, מנהל שמפחית את הסיכונים לטעויות בצורה ניכרת ומבצע את העבודה בצורה המדויקת ביותר. עם קופה רושמת תוכלו לתעל את האנרגיות שלכם לעבודה מול הלקוחות והימים, החגים והשעות הנוספות יראו לגמרי אחרת.
 
אנו מקווים שהכרתם ביכולותיה של הקופה הרושמת. אתם מוזמנים לפנות אל חברת אומגה שמתמחה בשיווק קופות רושמות מגוונות ולקבל ייעוץ מקצועי ויחס אישי ואדיב מהיועצים שלנו.