עמדת מכירה ממוחשבת – שמה אתכם בעמדה גבוהה יותר

כמו שכל בית צריך מרפסת (רב מכר משנת 2005) כך כדאי לכל בעל עסק להיעזר בעמדת מכירה ממוחשבת. עמדת מכירה ממוחשבת הפכה במהלך השנים האחרונות לשוליה המרכזית של בעלי עסקים שונים ביניהם: חנויות אופנה, חנויות עיצוב, בתי דפוס, מסעדות, מועדונים, סופרמרקטים ופיצוציות. 
כמו שכל בית צריך מרפסת (רב מכר משנת 2005) כך כדאי לכל בעל עסק להיעזר בעמדת מכירה ממוחשבת. עמדת מכירה כזו הפכה במהלך השנים האחרונות לשוליה המרכזית של בעלי עסקים שונים ביניהם: חנויות אופנה, חנויות עיצוב, בתי דפוס, מסעדות, מועדונים, סופרמרקטים ופיצוציות. 
 עמדת מכירה ממוחשבת מתחילה עם קופה ממוחשבת והיא מבצעת את כל הפעולות שנחוצות לניהול עסקים:
  • הפקת דוחות אותם ניתן לשלוח לרואה החשבון של העסק,
  • שמירת נתונים של רכישות
  • הספקת תמונת מלאי
  • מאפשרת ביצוע הזמנות ומניעת חסרים
  • הפקת חשבוניות וזיכויים
  • הספקת מענה במקרה של החזרת רכישות
  • מאפשרת תשלום בכל כרטיסי האשראי
  • ועוד פונקציות מתקדמות שמקלות על העבודה, מעודדות את הלקוחות לבצע רכישות וחוסכות לעובדים ולבעל העסק זמן יקר.
 

כשיש לעובדים זמן לנשום הם יכולים לטפל בלקוחות והתוצאה – לקוחות מרוצים והגדלת כמות המכירות

 
לצערנו הלקוח הישראלי אינו ניחן בסבלנות רבה בלשון המעטה וכשהוא מעוניין לקבל שירות הוא רוצה לקבל אותו באופן מידי. כאשר עובדי החנות עסוקים בחישובים, הזמנות, הפקת דוחות, ספירות מלאי ופעולות נוספות שגוזלות זמן ולא מאפשרות להם להתפנות ללקוחות, הלקוחות כועסים, חשים תסכול ולא חוזרים לחנות פעם נוספת, לפעמים הם "מגדילים עשות" ורושמים מספר מילות שיימינג בעמוד הפייסבוק של החנות – דבר שפוגע בהצלחתה בצורה ניכרת. עבודה עם עמדת מכירה ממוחשבת מאפשרת לעובדי החנות להתפנות ללקוחות, להעניק להם זמן, לייעץ להם ולבצע את פעולת התשלום במהירות תוך חיסכון בתורים ארוכים.עמדת מכירה ממוחשבתapexa prime 1

לעקוב אחר הלקוחות והעובדים

 
בין היתרונות הרבים של רכישת עמדת מכירה ממוחשבת יכולים בעלי העסקים לקבל מידע על הלקוחות ועל העובדים שלהם. עמדת מכירה ממוחשבת יכולה לספק לבעל העסק מידע בנוגע לרכישות שביצעו הלקוחות, ניתוח הרכישות מגלה לבעל העסק מהם המוצרים הפופולאריים ביותר, מהם הסכומים שכל לקוח נוהג להוציא בקניותיו ומהן ההעדפות האישיות של כל אחד מהקונים, המידע מאפשר לבעל העסק לרכוש סחורה מתאימה, להציע מבצעים, לקיים מועדון לקוחות שיעודד רכישות ולחזק את הקשרים עם הלקוחות. 
 
כפי שציינו יכולה עמדת מכירה ממוחשבת לספק מידע גם בנוגע לעובדי העסק – לדעת כיצד הם מתנהלים, באילו שעות הם מגיעים ועוזבים, כמה הם מצליחים למכור ועל אילו סכומים מדובר, בצורה זו ניתן לדעת אילו מוכרים יש לחזק ואילו מוכרים אפשר לצ'פר. מכיוון שהדיווח לגבי הכספים שיצאו ונכנסו מתבצע באופן ישיר ומשום שלא ניתן לפתוח את המגירה בלי לבצע עסקה (ניתן רק בעזרת מפתח) מסייעת עמדת המכירה גם במניעת גניבות.
 
עיצוב אלגנטי בקווים נקיים 
עמדת מכירה ממוחשבת אינה רק פונקציונאלית, היא גם נראית טוב ויוצרת רושם של עסק מקצועי שמשקיע בכלי העבודה שלו ומשתדל להעניק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר. עמדת מכירה ממוחשבת יכולה להגיע בגדלים שונים, לכלול מסך נגיעה, מדפסת משוכללת, מספר יציאות USB, צג
נוסף, מגירה מעוצבת, עכבר ומקלדת ופונקציות נוספות.


קבלו הצעה כבר היום

הדגמים של אומגה מתאימים למגוון רחב של עסקים באמצעות שיחת ייעוץ נוכל לסייע לכם מי מבין דגמי הקופות מתאים עבורכם 
 
מעוניינים לשפר את פעילותו של העסק בהקדם ולהקל על עצמכם ועל העובדים? צרו קשר עם אומגה ונעזור לכם בתהליך הבחירה.