שאלות ותשובות על קופה רושמת חכמה

מעוניינים לרכוש קופה רושמת חדשה? הגעתם למקום המתאים. אנו שמחים להציע קופות מתאימות לכל סוגי העסקים. כאן תוכלו למצוא קופה מתאימה לבתי קפה, עמדות מכירה, ממשקי ניהול מלאי, ניהול שעון נוכחות לעובדים ועוד. הצוות המקצועי שלנו עומד כאן לרשותכם. אנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך ונסייע בבחירת הקופה הטובה ביותר.

איזו קופה רושמת מתאימה לי?

הקופה המתאימה ביותר היא זו אשר עונה לציפיות ולצרכים שלכם. הרכיבו רשימת צרכים, צאו לסיור בו תבחנו קופות רושמות בעסקים קיימים ואל תתביישו לשאול שאלות. פרט לקופה רושמת, שימו לב גם לתמיכה הטכנית ולתעודת האחריות שמציעה החברה. קופה רושמת מתאימה תהפוך ליד ימינכם. ניהול חכם מתחיל בחשיבה לטווח הארוך. אין כל ספק כי ניהול עסק דורש המון מחשבה ומיומנות, הסתייעו כראוי בעזרים טכנולוגיים ותוכלו להרוויח הרבה יותר.

מה כוללות קופות רושמות למסעדות?

בעבור בעלי עסקים בתחום המזון, אנו מציעים קופות רושמות מותאמות. הקופות כוללות את כל הפונקציות הרגילות לצד תוספות כמו ניהול הזמנות משולחנות, משלוחים, מפת הזמנות על פי שולחנות המסעדה, תקשורת עם המטבח, מעקב אחר מלאי, תקשורת בין כל חברי הצוות ועוד. הקופות מחדירות סדר אל תהליך העבודה. הממשק ידידותי, המידע זמין. את הפירות תקצרו במהרה. העובדים יהיו רגועים יותר, תהליכי העבודה מסודרים והשירות מהיר ויעיל.

כיצד לנהל נכון את הזמן שלכם?

הטכנולוגיה בשנות האלפיים מעניקה לכם את האפשרות לקבל מידע סטטיסטי בלחיצת כפתור. קופות רושמות משמשות היום עזר חשוב לכל מנהל. פרט לאיסוף הכספים, הן משמשות גם אביזר תמיכה למנהלים. השימוש הנכון בדוחות ובכל הפונקציות שמציעה המערכת, יסייע לכם בצמצום זמן העבודה. לא עוד עבודה עם דוחות ידניים או אבדן מידע. המערכת מרכזת את כל הנתונים במקום אחד, מנתחת אותם ופולטת נתונים על פי בקשה.

תוספי עזר למנהלים : צ'ופרים של קופות מודרניות

1.קופות ניידות ללא תלות בחיבור חשמל או חיבור קווי לרשת.

2.ממשק ניהול לקוחות אשר כולל שליחת מסרונים ודואר אלקטרוני.

3.ניהול משמרות ומעקב אחר כניסה ויציאה של עובדים (הקופה מהווה שעון נוכחות לכל דבר).

4.תצוגה ידידותית בשפה העברית, אין צורך ביידע טכני.