קופות רושמות- פונקציות בסיסיות אבל חשובות

יש סוגים רבים של קופות רושמות ממוחשבות. כי היום קופות רושמות ממוחשבות מותאמות באופן אישי לסוג העסק אשר רוכש אותן אך בכול סוג של קופות רושמות ממוחשבות תמיד תהיה פונקציה של עיבוד ותיעוד של תהליך המכירה. תהליך המכירה כולל איתור ממוחשב של המוצר, סימונו כנמכר, הפחתתו מהמלאי ולעיתים פונקציות נוספות כמו שקילה, סריקה בבר קוד, החלת הנחה כזו או אחרת ועוד.

פשטות תפעולית


1. אין זה משנה איזה סוג קופות רושמות יש לכם. בין אם אתם מועדון כושר, חנות כלי בית, סופר או מסעדה תמיד יש צורך הכרחי בעיבוד ותיעוד מכירת המוצר או השירות שאתם מוכרים לציבור. היתרון בקופה רושמת ממוחשבת איכותית הוא העובדה כי ניתן בקלות בעזרת קופות רושמות ממוחשבות לאתר במערכת כול מוצר או שירות ולקבל את התמחור העדכני שלו כולל מבצעים קבועים או זמניים, הטבות נלוות וכול מה שקשור למחיר של אותו מוצר.

2.העובדים לא צריכים טבלאות, ספרים, או כול מקור מידע כדי לאתר מחיר של מוצר. גם אם מדבקת המחיר על המוצר אינה תקינה המחשב של קופות רושמות ממחושבות תמיד ידע כמה באמת עולה המוצר.
 
3.ניתן ומומלץ כמובן לשלב בחומרה של קופות רושמות ממוחשבות קורא בר קוד שמראה ומעביר למחשב מהמוצר באופן מיידי את כול המידע לגבי המוצר כולל מחירו מבצעים נלווים וכיוצא בזה. 
 
4.קופות רושמות ממוחשבות כוללות גם מסך מגע נוח, לשימוש העובד ולעיתים גם לשימוש הלקוח לשם חתימתו וכיוצא בזה. קופות רושמות ממוחשבות כוללות ממשק נוח וידידותי והעובדים העובדים מול קופות רושמות ממוחשבות חשוב כי נוח נעים ובטוח עבורם לעבוד עם התוכנה של קופות אלה. 
 
5.כול פעולה עסקית אשר מתבצעת בעסק שלכם נרשמת בקופות הרושמות ונשארת רשומה כמעט לנצח. ניתן לאתר בקלות כול פעולה שהתבצעה בעסק בעזרת מערכת ניהול נוחה וקלה שקיימת בתוכנה של קופות רושמות ממוחשבות. 
 
6.כאשר הכול רשום וניתן לשליפה בזריזות ובקלות ניתן לכתוב אחר כך דוחות כנדרש כחוק וגם לספק ולהנפיק קבלות וחשבוניות כפי שצריך. ניתן לראות בעזרת קופות רושמות ממוחשבות את היסטורית הרכישות של כול לקוח את כול הרכישות בתקופות זמן מסוים ולשלוף מידע בקלות ובטבעיות וללא מאמץ ניכר.