קופות רושמות עם מערכת תקשורת

החיבור לרשת האינטרנט מביא עמו יתרונות רבים. קופות רושמות בעלות חיבור אינטרנט, מצליחות להעניק לבעליהן שירותים מקיפים. הקופה הופכת לאמצעי תקשורת אשר כולל מבחר אופציות. היא משלבת פונקציות ניהול כספים, ניהול מלאי, ניהול עסק, טלפון, פקס, תיבת דואר אלקטרוני ועוד. מערכת התקשורת מאפשרת לקופה עבודה ישירה אל מול מערכות סליקת אשראי. אין כל צורך להמשיך להשתמש במערכות הסליקה הידניות המסורבלות.


השלב הראשון : הגדרת צרכים

עומדת בפניכם כעת קופה רושמת משוכללת, חדישה ועשירה בפונקציות. בשלב זה, יהיה עליכם לשאול את עצמכם האם קופות רושמות מסוג זה אכן נחוצות בבית העסק שלכם. במידה והתשובה היא שלילית, נוכל למצוא בעבורכם מערכת פשוטה יותר. נציין כי אין מדובר במערכות הפעלה מסובכות. זוהי קופה רושמת ידידותית למשתמשים. אך בעבור בעלי עסקים אשר אינם צופים שימוש ניכר בפונקציות הניהול, נציע קופות רושמות אחרות.

השלב השני : התאמת המערכת

בשלב זה, יבחן הצוות המקצועי את הדרישות והציפיות שלכם. תופתעו לגלות עד כמה המערכת עשירה ונוחה לשימוש. בתוך זמן קצר לא תבינו איך הצלחתם להסתדר בלעדיה זמן כה רב. הצוות המקצועי יזין אל תוך המערכת את הנתונים האישיים שלכם ויתחיל בהרכבת הפרופיל.

השלב השלישי : הטמעת המערכת בעסק

כעת, המערכת כבר מוכנה בעבורכם ואפשר להתחיל בתהליך הרכבתה בבית העסק והטמעת הרגלי העבודה החדשים. כל המלאי הקיים של המוצרים כבר מעודכן, כך גם פרטי העובדים ושאר פריטי המידע הדרושים לכם. כל המסמכים יודפסו עם לוגו מתאים של בית העסק. 

השלב הרביעי : הדרכת עובדים ותמיכה טכנית

בתוך כל קבוצת עובדים יהיו כאלו אשר יקבלו שינויים בזרועות פתוחות, אל מול אחרים אשר יעוררו התנגדות לכל שינוי. קופות רושמות חדשות מיועדות לשיפור וייעול תהליכי העבודה. לאחר הדרכה פשוטה, גם העובדים העקשנים ביותר מגלים עד כמה המערכת החדשה נוחה וטובה.

השלב הרביעי : שימוש שוטף

ברכות לרגל צאתכם לדרך חדשה. קופות חדישות מחליפות את כל הקופות הישנות והאיטיות שלכם. מדובר כאן במערכת ניהול אשר מורכבת מרשת תקשורת אשר מונה מספר קופות. המידע בקופות מסונכרן באופן אוטומטי באמצעות מערכת התקשורת.