קופות רושמות ממוחשבות – שאלות ותשובות

בשנות האלפיים כבר אפשר למצוא קופות רושמות בכל בית עסק בישראל. הקופה המודרנית משמשת הרבה יותר מכלי לתקבולת כספים והנפקת חשבוניות. מחשבים חכמים אשר מוצמדים אל הקופות, הופכים ליד ימינו של המנהל. בעזרת הקופה ניתן יהיה לעקוב אחר המלאי, לבצע הזמנות, לסכם את שעות העבודה של העובדים, לבחון את תפוקת העבודה, לנהל מועדון לקוחות ועוד.

איזו קופה רושמת מתאימה לי?

קופות רושמות כדאי לבחור בהתאם לצרכים אישיים, יכולות, תקציב והעדפה אישית. קופה נהדרת אשר משמשת בעל עסק אחר, אינה בהכרח גם הקופה שמתאימה לכם. רכישת קופה חדשה היא הוצאה משמעותית. אל תמהרו לרכוש קופה ממוחשבת משוכללת מבלי לבחון אותה היטב. חשוב לבדוק האם הקופה מעניקה לכם מענה מלא, האם הפונקציות שהיא מציעה שימושיות בעבורכם והאם היא משתלבת עם סגנון העבודה.

מה ההבדל בין סוגי הקופות?

תוכנת המחשב היא שמהווה את מערכת ההפעלה של הקופה החכמה. ההבדלים בין הקופות באים לידי ביטוי בעיקר במערכת ההפעלה ובפונקציות שהיא מציעה. המשווקים המובילים מציעים היום קופות רושמות מיוחדות למסעדות או בתי קפה, קופות למרכולים, קופות לרשתות אופנה, קופות מהירות וניידות לירידים ועוד. הבחירה בקופה המתאימה לכם ביותר תשפר את תהליכי העבודה.

האם ניתן למצוא קופות ממוחשבות בעברית?

בתחילת הדרך, קשה היה למצוא קופה רושמת עם תוכנה בשפה העברית. החלוצים שמיהרו לרכוש ראשונים קופות ממוחשבות, התמודדו עם ממשקים מסורבלים בשפה האנגלית. כיום כבר אפשר אחרת. אנו שמחים להציע מבחר קופות ממוחשבות אשר כוללות ממשק ניהול בשפה העברית. ההפעלה מאוד פשוטה, המערכת ידידותית למשתמש. אין כל צורך בניסיון קודם או יידע טכני בכדי להפעיל את הקופה.

אלו פתרונות תשלום מציעות הקופות הממוחשבות?

אל הקופה הממוחשבת אפשר להזין תקבולים בכמה דרכים. הקופה כוללת מגירה עם מנעול אוטומטי בה מאחסנים את הכספים ואישורי חברות האשראי. המגירה נפתחת רק כאשר משלימים עסקת מכירה או באמצעות מפתח מיוחד. פרט לתשלומים במזומן, משמשת הקופה גם לסליקת כרטיסי אשראי ובדיקת המחאות. חיבור אינטרנט הוא שמאפשר יצירת קשר בין הממשק של הקופה והממשקים של חברות האשראי. נוסף על כך, מסוגלת הקופה הממוחשבת לקבל גם זיכויים, תלושים, הנחות לחברי מועדון, קופונים ועוד.