קופות רושמות ממוחשבות עם תכנות מתקדמות שיסייעו לכם להעניק שירות מושלם

כאשר אתם רוכשים קופות רושמות ממוחשבות אתם קונים הרבה יותר מתוכנה וחומרה שנועדה לתעד את הפעילות העסקית שלכם. כאשר אתם רוכשים קופות רושמות ממוחשבות אתם קונים בעצם שירות איכותי, מסור ויעיל עבור הלקוחות שלכם. אתם קונים גם שגרת עבודה נוחה ותומכת לעובדים שלכם ואתם קונים עבורכם המנהלים – כלי ניהולי לניהול מעודכן, מחובר לאפקטיבי.

מאפיינים בולטים

1.קופות רושמות ממוחשבות הן פשוט יעילות יותר, הן טועות הרבה פחות מאנשים, אם בכלל הן זריזות יותר, מרוכזות תמיד ונותנות כלים לעובד שעובד בעזרתן לתת שירות מושלם ללקוח הן חוסכות זמן בקופה הן נותנות מענה מיידי על כול שאלה של מלאי, מחירים, מבצעים.

2.העובדים שלכם שקטים ורגועים כאשר עומדות לצידן קופות רושמות ממוחשבות. הם יודעים כי גם אם הם לא בטוחים מה היא התשובה על השאלה הבאה של הלקוח, הקופות הממוחשבות יוכלו לתת מענה לשאלות רבות. 

3.קופות רושמות ממוחשבות יכולות להיות מותאמות גם לעסק קטן, גם לעסק בינוני וגם לעסק גדול מאוד. בין אם יש לכם קופה אחת בעסק, 3 קופות או 20 קופות בכול סניף של הרשת שלכם הרי קופות רושמות ממוחשבות יתנו לכם מענה מושלם לכול צורכי העסק שלכם.

4.ניתן לקבל מרכיבים שונים של תוכנה ומרכיבים שונים של חומרה כאשר רוכשים קופות רושמות ממוחשבות כך שניתן לקבל קופות רושמות ממוחשבות מותאמות בצורה מושלמת ומדויקת לעסק שלכם. 

5.המוצר שנקרא קופות רושמות ממוחשבות הוא אינו מוצר מדף אחיד וסטנדרטי אלא מוצר שמותאם בצורה מדויקת לצרכים המשתנים של העסק שלכם. גם אם יש שינויים בעסק שלכם קל להתאים לשדרג ולשנות קופות רושמות ממוחשבות כך שיתאימו לשינויים שחלו בעסק שלכם. 

6.מובן שבכול מערכת כזאת יש את הפונקציות הבסיסיות של רישום עסקה, רישום, תשלום, אחסון של תשלום, אבטחה ובטיחות, עדכון מלאי אך מעבר לפונקציות בסיסיות אלה יש עוד מגוון פונקציות בהתאמה אישית שניתן להתאים לסוגים שונים של עסקים בעלי מאפיינים שונים ובגדלים שונים. ניהול העסק שלכם ותפעולו ישתנו בצורה מעוררת השתאות לאחר כניסתן של קופות ממוחשבות, כול ניהול ותפעול העסק מקבל שדרוג מבחינת נוחות, יעילות, דיוק ורמת שירות כאשר מתחילים להפעיל בעסק קופות רושמות ממוחשבות מותאמות אישית לעסק שלכם.