קופות רושמות יכולת מורחבת לסוגי תשלום

יתרון חשוב של קופות רושמות ממוחשבות הוא העובדה שהן יכולות להכיל ולערוך רישום ותיעוד של כול סוג של תשלום שמתבצע בחנות או בעסק שלכם. לקוחות משלמים בצורות שונות חלקם משלמים במזומן חלקם משלמים בצ'קים וחלקם בכרטיס אשראי. יש עסקים שמקבלים סוגים שונים של תווים ושל קופונים וקופות רושמות ממוחשבות יכולות לקבל סוגים שונים ומגוונים כול תשלום כמעט ללא כול מגבלה.

תכונות עיקריות


1.ניתן לתכנת ולהרחיב תוכנת קופות רושמות ללא כול מגבלה. ניתן לתכנת ולהרחיב את יכולת קופות רושמות ממוחשבות לקבל מגוון סוגים של תשלום כמו תשלום דרך חיוב חשבון או דרך כרטיס אשראי טלפוני ללא הצגתו ועוד מגוון צורות תשלום. ניתן לנהל רישום של תשלום בהקפה ועוד מגוון סוגים של תשלום.

2.קופות רושמות ממוחשבות כוללות מגירת כסף מתוחכמת שכוללת שטרות, מטבעות. צ'קים, קבלות אשראי, קופונים, תווים ועוד. יכולת המחשוב והרשת של קופות רושמות ממוחשבות יכולה לקשר את המחשב של קופות רושמות לחברת האשראי או לבנק של הלקוח ולבצע אישור קבלת אשראי לעסקאות שונות ומגוונות. כך קופות רושמות ממוחשבות מאפשרות לבצע מגוון גדול יותר של עסקאות בהיקפים שונים ובסוגים שונים.
 
3.קופות רושמות ממוחשבות שיכולות לבדוק את תקפות האשראי והצ'קים של לקוח נותנות לכם כבעלי עסק שלוות נפש בידיעה שראשי לקוח נותן לכם צ'ק יש לו כיסוי, וכאשר כרטיס אשראי מוצג בעסק שלכם אתם יכולים לקבל אישור העסקה בלב שקט.

4.קופות רושמות ממוחשבות דואגות לבצע את העסקה מבלי לשמור את פרטי האשראי של הלקוח, זה נותן ללקוחות שקט ושלווה וידיעה כי הם יכולים לבצע עסקאות בעסק שלכם תוך שמירה על פרטיותם ועל אבטחת הפרטים שלהם. לקוחות יחושו נוח לרכוש אצלכם כאשר אתם יכולים להבטיח להם כי הפרטים של כרטיס האשראי שלהם לא נשאר בעסק ולא נשמר כתוב בשום קובץ או רשימה בעסק.

5.מגרת הכסף שמורה הרבה יותר טוב כאשר אתם מנהלים את העסק שלכם בעזרת קופות רושמות ממוחשבות הקופאי או הקופאית בעסק יכולים לבצע פתיחה של הקופה רק כאשר בוצעה עסקה ובמקרה אחר כאשר יש צורך לפתוח את הקופה יש צורך במפתח של מנהל או של מורשה שבעל העסק סומך עליו לקבל גישה למגרות הכסף בעסק. זה מונע גניבות, לא יוצר פיתויים לעובדים ויוצר אווירת עבודה טובה של אמון הדדי בין עובדים למנהלים.