קופה רושמת- רגע לפני קנייה

את ההחלטה באיזו קופה רושמת לבחור בעבור בית העסק שלכם, לא תקבלו ללא מחשבה מקיפה אודות כל הצרכים הנוכחיים והעתידיים. רגע לפני השלמת הקנייה כדאי לבחון כי השיקולים אשר מנחים אתכם הם אכן הנכונים ביותר. המערכת הכי חדישה או הכי יקרה, אינה בהכרח הטובה ביותר בעבורכם. שימו לב לדגשים החשובים בעבורכם ואל תמהרו להתפשר. ממשק ניהול קופה איכותי ונוח בשפה העברית, יתגלה כהחלטה נבונה.

השלב הראשון : מה חשוב לבדוק?

ראשית, נבהיר כי לא קיימים שני עסקים זהים. לכל בית עסק צרכים משלו. בהתאם לכך, קופה אשר מתאימה מאוד לשכן שלך, אינה בהכרח הקופה הרושמת המתאימה בעבורך. הסתייעו באנשי המקצוע בכדי לאפיין נכון את הצרכים שלכם ולקבל החלטות נבונות. רוב בעלי העסקים אינם נוהגים להחליף קופה רושמת לעתים קרובות. היעזרו באנשי המקצוע לקבלת ההחלטה הנכונה. לא כל קופה משוכללת וחדישה תוכל לענות על כל הצרכים שלכם.

השלב השני : כמה זה עולה?

מחירים של קופות רושמות נקבעים בהתאם למורכבות המוצר, חבילת השירות והמערכת המתלווה אל הקופה. מעת לעת, אפשר למצוא מבצעים והנחות. בעבור בעלי עסקים אשר רוכשים יותר מקופה רושמת אחת, תורכבנה הצעות מחיר מיוחדות. 

השלב השלישי : תעודת אחריות ותמיכה טכנית

בעלי מקצוע אחראים מקפידים למכור כל קופה רושמת יחד עם חבילת שירות טכני ואישי. במעמד הרכישה, תקבלו הדרכה מלאה אודות הפעלת הקופה הראשונית ותעודת אחריות. בהמשך, תלמדו אודות כל שאר הפונקציות אשר מציעות הקופות. אל תוותרו על ההדרכה המקיפה, היא תסייע לכם להפיק מהמערכת תמורה מלאה. 

השלב הרביעי : התקנת קופה בבית העסק

ברוב המקרים, התקנת הקופה אינה מורכבת. אך במידת הצורך יגיע צוות טכני מוסמך אליכם לשם התקנת המערכת. מערכות קופה אשר מתבססות על חיבור לרשת האינטרנט או עבודה עם מחשבים, דורשות התקנה מקצועית. הדבר מתבצע בתוך מספר שעות. 

השלב החמישי : יוצאים לדרך חדשה עם קופה חדשה

מזל טוב! קופה רושמת חדשה הותקנה אצלכם בהצלחה. כעת, תוכלו להתחיל ליהנות מכל הפונקציות החדישות שהיא מציעה. ספירת מלאי, ניהול משמרות, ניהול תקבולים והפקת דוחות, מעולם לא היו פשוטים יותר.