קופה רושמת עם מסך מגע – שאלות ותשובות

כל עסק צריך קופה רושמת לניהול יעיל של הכספים, חישוב מדויק של עודף ולמעקב אחרי העובדים והלקוחות. בעסקים כמו בארים ומסעדות הקופה צריכה להיות מסוגלת לנהל כמה חשבונות במקביל ולהיות נוחה לתפעול ושימוש על ידי צוות העובדים. הנה כל מה שצריך לדעת על החידושים הטכנולוגיים בתחום הקופות הרושמות.

במה שונה קופה עם מסך מגע מקופה רגילה?

קופה רושמת של עסק כמו באר או מסעדה צריכה להיראות טוב בעיני הלקוחות על מנת לשדר יוקרה ומקצועיות. תקתוקי מקלדת של קופה ישנה עלולים להיתפס כדבר פרימיטיבי שזמנו עבר, ובכך להקרין על מצב העסק כולו, ואת זה אנחנו לא רוצים. מסך מגע בולט ויפה מראה כי העסק מצליח ומתפקד היטב וכמובן מתאים את עצמו לעולם המודרני. רוצים גם? צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח  לעמוד לרשותכם.

מה היתרונות של מסך מגע?

כל מי שיש לו טלפון חכם יכול לענות בקלות על השאלה הזאת. בתחום הקופות הרושמות חל מהפך טכנולוגי ויחד עם המראה הנוצץ של קופה רושמת עם מסך מגע מגיעים גם שלל חידושים ושכלולים שלא קיימים בדגמים הישנים. התמרון בין החשבונות והתפריטים השונים של הקופה הוא הרבה יותר נוח כאשר משתמשים במסך מגע, כן, בדיוק כמו בסמארטפון שלכם.

ואם אני טכנופוב? האם הקופה החדשה תתאים לי?

מובן שהיא תתאים. קופה רושמת היא מאוד נוחה לתפעול, גם למי שמסרב לקבל את הקידמה ולעבור לטלפון עם מסך מגע. הקופה הממוחשבת מכילה רק את מה שבאמת צריך להיות בה ומאחדת את הררי הניירת למסמכים ממוחשבים שניתן להדפיס בכל רגע נתון. מי שבכל זאת מפחד מהטכנולוגיה מוזמן להתקשר אלינו בכל רגע נתון ונשמח לעזור לו בכל מה שאפשר.

מה עושה הקופה החדשה שהישנה לא יכולה?

כפי שנאמר, לא מדובר רק במראית עין אלא במכשיר חכם שמנהל את העסק בכל ההיבטים השונים, ולא רק מוציא חשבון ללקוחות. דרך הקופה החדשה ניתן להפיק דו"חות, להשתמש בה כשעון נוכחות, לבצע הזמנות רכש ועוד.

כאשר עוברים לקופה ממוחשבת צריך לוודא שכל העובדים יודעים איך לתפעל אותה, ולכן יש להזמין הדרכה מקצועית והסברים על תפעול הקופה החדשה. גם אם לאחר ההדרכה נשארו לכם שאלות, הסתבכתם עם התפריטים או משהו לא בסדר, אנחנו כאן בשבילכם. ניתן להתקשר או להשאיר פרטים כאן באתר ונשמח להסביר שוב ולעזור בכל פניה.