קופה רושמת ממוחשבת- קשר אנושי ודייקנות ממוחשבת

קופה רושמת היא המקום בו העסקה בין הלקוח שלכם לבין העסק שלכם מתבצעת. תהליך זה של מימוש העסקה צריך להתבצע ביעילות ובזריזות ולתת ללקוח חוויה חיובית שתשאיר לו טעם טוב ורצון לחזור לעסק שלכם כדי לרכוש עוד, וכן להמליץ על העסק לחברים.

מיתוג עסקי דרך הקופה

1.קופה רושמת ממוחשבת שהיא חלק משירות לקוחות מושלם היא דרך נהדרת להראות ללקוח שלכם רצינות יוקרתיות ואיכות של שירות. קופה רושמת ממוחשבת כוללת רכיבי חומרה וגם רכיבי תוכנה. רכיבי תוכנה יכללו מידע ממוחשב שנוגע למחירים, למלאי, קודים של מוצרים, יכולת לחשב משקל, כמויות ועוד מגוון תוכנות שונות שנדרשות לצורך ביצוע סוגים שונים של עסקאות בנקודת הקופה של העסק.

2.גם החומרה של קופה רושמת ממוחשבת היא חשובה והכרחית. חומרה של קופה רושמת ממוחשבת תכלול מרכיבים חשובים כגון מסך רגיל או מסך מגע שהלקוח יכול לראות בו את פרטי העסקה ולפעמים אפילו לחתום עליו באמצעות מסך המגע.

3.כמו כן חומרה של קופה רושמת יכולה לכלול מכשיר בר קוד שמאפשר לקופאים ולקופאיות לסרוק את המוצרים ולקצר את מהלך המכירה בזמן רב ולהציע שירות מהיר ויעיל יותר ללקוחות.

4.חומרה של קופה רושמת ממוחשבת יכולה לכלול גם משקל. משקל הוא מרכיב חומרה חשוב במקומות בהם מוכרים מוצרי מזון כמו פירות, ירקות, מוצרי מעדנייה ועוד. קופה רושמת ממוחשבת משדרגת את תהליך המכירה לא רק למנהל ולעובדים אלא בהחלט משפרת את השירות ומשפרת את חווית הלקוח בעת הרכישה בעסק שלכם.

5.שירות טוב כולל גם מגע אנושי ויחס אנושי. את הגורם הזה יקבלו הלקוחות שלכם מאנשי המכירות אבל בנקודת המכירה בו מתבצעת המכירה עצמה לא צריך רק קשר אנושי אלא דיוק של מחשב. אנשים, בואו נודה בזה, עושים הרבה יותר טעויות ממחשב ואנו לא מדברים חלילה על גניבות או מעשים מכוונים אלא על טעויות תמימות, טעויות אנושיות שיכולות להרגיז מאוד לקוחות או לפגוע ברווחיות של העסק שלכם.

6.כאשר אתם מצוידים ביתרון של קופה רושמת ממוחשבת אתם שומרים על רווחיות העסק מחזיקים רמה גבוהה של שירות ויכולים להיות מנהלים טובים יותר שמחוברים אונליין לכול עסקה לכול פעולה עסקית אשר מתבצעת בעסק שלכם, זה מתאים גם לעסקים קטנים ובינוניים וגם לעסקים גדולים ומורכבים.