קופה רושמת – כלי עזר לבעל העסק

עסקים מצליחים הם בראש ובראשונה כאלו אשר נמצאים כל הזמם בתנופה של פיתוח וקידום. ההתעסקות בהווה חשובה, אך כדאי לזכור גם את המחר. הקדישו משאבים וכספים לפיתוח העסק בעתיד. עסקים אשר דורכים במקום מוצאים עצמם במהרה פחות רלוונטיים. בשוק כה תחרותי, לא תוכלו להרשות לעצמכם להישאר מאחור.
תור ארוך של לקוחות סביב הקופה הוא חלומו של כל בעל העסק. אך סוד המכירות מסתתר דווקא בתהליך מכירה מהיר. המתנה ממושכת לצד הקופה פוגעת בתהליך המכירה. הלקוחות מגלים חוסר סבלנות ועוזבים את המקום. רכישת קופה רושמת איכותית תשפר בצורה משמעותית את שירותי המכירה. קבלת הכספים תהיה מהירה ויעילה. אין מה משנה באיזו שיטת תשלום בחר הלקוח, התהליך יהיה מהיר ונוח. 
אם גם אתם מעוניינים לצעוד קדימה ולהחליף קופה ישנה באחת טובה יותר, הגעתם אל המקום הנכון. נשמח להציג בפניכם מבחר קופות ממוחשבות בהתאם לצרכים האישיים שלכם. בעזרת העצות השימושיות הבאות, תוכלו לקבל החלטות נבונות. 

עצה 1 : אל תוותרו על ייעוץ מקצועי.

מכירת קופות רושמות היא המקצוע שלנו. הצוות המקצועי מחזיק בניסיון ארוך שנים. אל תקלו ראש בכך. הקשיבו לטיפים שלהם ושתפו פעולה עם התהליך. גם כאשר אתם יודעים איזו קופה מתאימה לכם, כדאי להתחיל את התהליך עם ראש פתוח. הניסיון מאפשר לנו לזהות צרכים עתידיים ולהתאים לכל לקוח את המוצר המתאים לו ביותר. 

עצה 2 : ממשק הפעלה ידידותי למשתמש.

קופה רושמת טובה היא כזאת אשר מציעה שימוש פשוט ונוח. שימו לב למקשים, לגודל המסך, לתהליך החלפת הנייר, לקיצורי הדרך, לתאורה ועוד. במידת האפשר, אנו ממליצים על התנסות בעבודה על קופה חדשה טרם השלמת הרכישה. רק לאחר ההתנסות תוכלו לדעת האם הקופה אכן עונה לדרישות שלכם. 

עצה 3 : שירותי תמיכה טכנית.

אם רכשתם קופת ממוחשבת, נפתחת בפניכם אפשרות ליהנות ממשק ניהול מתקדם. הקופה הממוחשבת היא הרבה יותר מעוד כלי תקבול כספים. היא מסוגלת לבצע מעקב אחר מלאי, לסייע בניהול עובדים, לשמש בסיס לניהול מאגר לקוחות ועוד. לאחר תקופת הסתגלות, הממשק הופך פשוט להפעלה. תמיכה טכנית של הצוות המקצועי חשובה מאוד בתחילת הדרך ובכל רגע בו מתעוררות תקלות. 

עצה 4 : השוואת מחירים.

הקפידו לקבל תמורה מלאה בעד כספכם. אל תמהרו לבחור את הצעת המחיר הגבוהה ביותר וגם לא את הנמוכה ביותר. העדיפו איכות על פני כמות. 

עצה 5 : שירות אישי.

את השירות האישי והאדיב שאתם מעניקים ללקוחות שלכם, מגיע גם לכם לקבל. הדלת שלנו תמיד פתוחה בפני הלקוחות שלנו. תעודת האחריות שמסופקת לכל לקוח מבטיחה שירות אישי, מענה מהיר ופתרון לכל בעיה.