קופה רושמת יעילות ושירות איכותי במכירה ובמלאי

כאשר אתם מציידים את העסק שלכם באיכות של קופה רושמת ממוחשבת, כול העסק יתנהל ברמה אחרת. קופה רושמת ממוחשבת הופכת את סיטואציית המכירה בעסק לסיטואציה מדויקת איכותית ויעילה. עד כמה שהעובדים שלכם מנוסים איכותיים ומסורים טיבו של אדם לטעות טעויות אנוש כאלה ואחרות. קופה רושמת ממוחשבת פשוט לא טועה.

5 יתרונות בולטים לתפקידה של הקופה

1.עם קופה רושמת ממוחשבת העסק שלכם לא יפסיד בשל חיוב נמוך מידי של קופאית. ובאותה מידה כאשר יש בעסק שלכם קופה רושמת ממוחשבת לא ייווצר מצב בו לקוח מרגיש שרימו אותו כי חייבו אותו בסכום גבוה יותר ממה שהוא צריך היה לשלם. לקוח כזה הוא לקוח אבוד שגם יספר לחבריו על הטעות שלכם. זאת אינה דרך לבנות לכם מוניטין של חברה הוגנת וא. 

 

2.קופה רושמת ממוחשבת מונעת טעויות כאלה. קופה רושמת ממוחשבת מצוידת בבר קוד שתמיד יראה מחיר נכון ועדכני של המוצר. כך גם ניתן לעדכן מחירים בצורה זריזה ויעילה ולעשות מבצעים על מחירים בקלות ובלי עבודה מסובכת ומורכבת של סדרני החנות.  

 

3.קופה רושמת ממוחשבת מקצרת באופן משמעותי את השהיה של כול לקוח בקופה. בעסקים עמוסים אנשים ולקוחות מעריכים את העובדה כי הם לא ממתינים זמן רב בתור והקניה היא זריזה יעילה ומאורגנת.  

 

4.קופה רושמת ממוחשבת מכילה פונקציות מתקדמות של ניהול מלאי. אם עד עכשיו הייתם צריכים להקצות כוח אדם של מחסנאים לבדוק כול הזמן מצב של מלאי או אפילו בדקתם מלאי בעצמכם כמנהלים כול כמה שעות. הרי קופה רושמת ממוחשבת חוסכת מכם את כול ההתעסקות המעייפת הזאת במלאי כול הזמן. כול מלאי שנכנס לחנות מתעדכן במחשב של הקופה הרושמת הממוחשבת שלכם וכול פריט מלאי שנמכר מופחת מהמלאי באופן אוטומטי.  

 

5.מערכת של קופה רושמת ממוחשבת יכולה להראות לכם בכול זמן נתון מה מצב המלאי. אם העסק שלכם בינוני עד גדול חשוב מאוד לחסוך מעצמכם את ההתעסקות הבלתי נגמרת במלאי – קופה רושמת ממוחשבת תמיד תציג מלאי ותחסוך לכם עבודה רבה וזמן עבודה של מחסנאים ועובדים נוספים. מצב עדכני של המלאי גם מסייע לכם בהחלטות לגבי הצבת מוצרים בחנות, יצירת מבצעים כדי להיפטר ממלאים מיותרים, תמחור של מלאים. הזמנות מלאים חדשים של מוצרים שונים ועוד. כול פעם שיגיע מלאי חדש את החנות הוא ייסרק ויעודכן במחשב ובתוכנה של הקופה הרושמת הממוחשבת ומכאן המערכת תקבל את המלאי ותעדכן כול שינוי במלאי מכירות, החזרת מלאים, עדכונים שונים ועוד.