מכירה בהקפה - מה זה ואיך קופה רושמת יכולה לסייע לכם

בחנות מכולת שכונתית מכירה בהקפה היא צורה נפוצה של קניית מצרכים, בעיקר עקב המצב הכלכלי בימינו. הלקוח משלם פעם אחת בחודש בתאריך מוסכם עבור הקניות שהא עשה במהלך החודש, והדבר משאיר לו מרחב תמרון עם הכספים שלו. מהצד של בעל המכולת הדבר עלול להיות מסובך מעט אם יש הרבה אנשים שמבקשים לקנות בהקפה, אבל לא אם יש לו קופה רושמת מודרנית ממוחשבת.בחנות מכולת שכונתית מכירה בהקפה היא צורה נפוצה של קניית מצרכים, בעיקר עקב המצב הכלכלי בימינו.

להכיר את הלקוח

כל בעל מכולת שכונתית ותיקה יודע היטב שלא נעתרים לכל זב חוטם שמבקש "תרשום לי", אפילו שהרבה אנשים מנסים את זה. צריך לדעת היטב עם מי יש לך עסק, להכיר את הלקוח ולא להתבייש לשאול אותו למקצועו ולהתעניין בעדינות בהכנסותיו החודשיות.

ליצור מערכת חכמה לניהול מכירה בהקפה

לא כל העובדים תמיד מכירים את כל הלקוחות שקונים בהקפה, וכאן נכנסת לתמונה קופה רושמת חדשה, מודרנית וממוחשבת. כאשר מעגל הלקוחות המבקשים לקנות בהקפה מתרחב, הקופה הממוחשבת היא הכרחית על מנת לעקוב אחרי מצב החשבונות של כל לקוח ולקוח. הרישום המדויק בקופה מונע טעויות, ואלה עלולות לקרות כאשר רושמים במחברת שמות, פרטים וסכומים רבים.

להתאים את הקופה אל העסק ואל הלקוחות

צריך לבחור קופה רושמת ולתכנת אותה כך שתתאים לעסק ותעזור לנהל אותו בצורה הטובה ביותר, בעיקר עבור מי שנוהג למכור בהקפה. למשל, ניתן להגביל לקוח לקניה בהקפה עד לסכום מסויים ובכך לנהל את החשבונות בצורה אידיאלית וללא חריגות או טעויות מיותרות. על מנת לבחור את הקופה המתאימה לעסק שלכם ולעזרה והדרכה בתכנות ותפעול, צרו קשר כאן באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר.

הדבר החשוב ביותר הוא לעבוד עם חברה אמינה בכל מה שקשור בניהול הכספים. צריך לוודא שכל העובדים המתעסקים בקופה מכירים את המערכות השונות שלה, ובפרט את פעולות המכירה בהקפה. ניתן לאפשר רק לעובד מסויים למכור בהקפה, או להניח לכולם לעשות זאת, לבחירתכם. הסתבכתם? התקשרו אלינו ונשמח לעזור.