קופה רושמת – שאלות נפוצות

שימו לב, לא כל קופה תוכל לספק לכם את אותן הפונקציות. קיימות קופות אשר מתאימות לעסקים קטנים, אל מול אחרות המיועדות לעסקים גדולים אשר מונים מספר עמדות תשלום. התנהלות עסקית נכונה מתבססת על חשיבה לטווח הארוך, מעקב אחר נתונים, תזמון נכון והצבת מטרות. קופה רושמת חכמה תסייע לך לעשות את הדברים בצורה טובה יותר.

איזו קופה מתאימה לעסקים קטנים?

בעבר ממשקים מודרניים היו שמורים רק לעסקים גדולים. כיום גם עסקים קטנים נהנים מקופות מודרניות. קופה מוכרת לעסקים קטנים כוללת את כל היתרונות של העסקים הגדולים, אך המערכת פחות מורכבת. בעבור העסקים הגדולים נהוג להציג מספר עמדות מכירה אשר מתקשרות זו עם זו. העסקים הקטנים מבקשים לקבל ממשק ניהול מתאים מבלי להיקלע להוצאות כספיות חריגות. צרו קשר כבר עכשיו ונשמח לסייע לכם בבחירת הקופה המתאימה לכם.

כמה עולה קופה רושמת?

ממש כמו בכל תחום אחר, גם כאן המחירים משתנים בהתאם למורכבות המכשיר ומספר הפונקציות. אם החלטתם לצמצם בהוצאות תוכלו לבחור קופה פשוטה ונוחה. המחירים משתנים בהתאם למותג. צוות האתר ישמח לסייע לכם לבחור קופה רושמת מתאימה בכל תקציב. לעתים, כדאי יהיה לבחור קופה משוכללת יותר מתוך מחשבה לטווח הארוך. כיום העסק קטן, אך יש בו פוטנציאל לפיתוח וגידול מספר עמדות המכירה. שימוש נכון באמצעים הטכנולוגיים יסייע לכם להתנהל נכון, השמיים הם הגבול.

כיצד מנהלים מועדון לקוחות באמצעות הקופה?

ממשק הניהול של הקופה מאפשר לכם לנהל מבצעים מיוחדים למועדון הלקוחות, לערוך את רישום החברים, להפיק שוברי מתנה, לעקוב אחר רכישות ולתקשר עם הלקוחות. הקופות יודעת לחשב הנחות מיוחדות לחברי מועדון, להתריע על ימי הולדת ולבחון את הרגלי הרכישה שלהם. כאשר משתמשים במערכת בצורה נכונה, ניתן להפיק ממנה הרבה מאוד.

אלו אמצעי תשלום מקבלת הקופה?

קופות רושמות משוכללות מנהלות תשלומים אשר מתקבלים במזומן, בכרטיסי אשראי, בהמחאות, בתלושים ובאמצעות זיכויים או נקודות לחברי מועדון. הממשק ידידותי למשתמש. צוות השירות יוכל להשלים עסקאות מכירה מורכבות בתוך זמן קצר. אם תרצו לפצל את החיוב ולשלם את החשבון בכסף מזומן וכרטיס אשראי, נוכל לאפשר זאת.