לא על קופה רושמת לבדה – המדריך השלם לציוד נלווה

לא מספיק לקנות קופה רושמת מהדגם החדיש ביותר על מנת שהעסק יעבוד בצורה אידיאלית. למשל, מי שמוכר בחנותו ירקות יצטרך גם משקל אלקטרוני, וזוהי רק דוגמא. עסק מודרני צריך להיות מצויד במגוון של מכשירים וחידושים טכנולוגיים כדי לגבור על המתחרים ולהתנהל בצורה הטובה ביותר. אלה הם הפריטים שתצטרכו.לא מספיק לקנות קופה רושמת מהדגם החדיש ביותר על מנת שהעסק יעבוד בצורה אידיאלית.

משקל אלקטרוני

זהו מכשיר חשוב למי שבבעלותו חנות מכולת, ירקנייה או כל בית עסק שמוכר מזון ללא אריזה וסימון כמותי, בעוד שחנות בגדים, למשל, לא תצטרך אותו כלל. קופות ממוחשבות בדרך כלל מגיעות עם משקל אלקטרוני מובנה בתוכה, בדגמים המשווקים לסוגי העסקים שהוזכרו.

מדפסת מיוחדת

צריך להוציא קבלה ללקוח עבור כל עסקה שנעשתה בחנות, וכאן לא משנה באיזה סוג עסק מדובר. מי שהיה אי פעם בסופרמרקט גדול יודע שאין מקום להעמיד מדפסת משרדית ליד כל קופה, והחשבונית ללקוח יוצאת ממדפסת קטנה. המדפסת הזו זקוקה לגלילי נייר ודיו ייחודי. לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

מגירת כסף

אחד הפרמטרים החשובים ביותר ביעילות נקדות מכירה היא מגירת הכסף

סורק ברקודים

חנויות שמוכרות רהיטים או פריטים גדולים, מסורבלים וכבדים חייבים להחזיק סורק ברקודים לפחות בקופה אחת. קופה רושמת של עסקים כמו חנות מכולת מצוידים בסורק ברקודים מובנה, אבל לכו תנסו להעביר שם ספה או מקרר... סורק ברקודים חוסך את הצורך לחפש את המספר של הברקוד ולהקליד אותו ידנית לתוך הקופה, ובכך חוסך הרבה זמן של העובדים בקופה.

מסופון לכרטיסי אשראי

קופה רושמת מודרנית בדרך כלל מגיעה עם חריץ מובנה לסליקת כרטיסי אשראי. אולם כיום יש  חובה להוסיף נייד בתקן EMV המאפשרים לגבות תשלום מאובטח יותר בכרטיס אשראי.


בשורה התחתונה, אביזרים וציוד נלווה מלבד קופה רושמת משוכללת הם חשובים לא פחות לתפקוד יעיל של העסק, כמובן בהתאם לאופי הפעילות של כל עסק. למידע נוסף ושאלות צרו איתנו קשר כאן באתר או התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר.