עושים סקר שוק לקראת רכישה של קופה ממוחשבת ? טיפים ועצות לבחירה נכונה

בעבר, קופות רושמות היו קופסאות שמכניסים לתוכן כסף ואם הקופה היתה ממש משוכללת היא גם הוציאה פתקית ללקוח. כידוע לנו, העולם עבר מהפך טכנולוגי וכיום הקופה היא מחשב המשמש בכל תחומי ניהול העסק, וכמובן שהוא עדיין מוציא פתקיות ומאחסן כסף. כמה נקודות שצריך לקחת בחשבון בבחירת קופות רושמות.

סוג העסק והתפעול שלו

אם בבעלותכם בר או מסעדה, אתם צריכים קופות רושמות מן הדגמים החדישים והמשוכללים ביותר שקיימים בשוק. קופות אלה יכולות לנהל מספר רב של חשבונות במקביל ורובן מצויידות במסך מגע. מסך המגע הוא גם נוח יותר לתפעול וגם משדר יוקרה ונראה טוב בעיני הלקוחות.

הפעולות שהקופה מבצעת

גם בדגמים הפשוטים של הקופות החדישות יש אפשרויות להפיק מסמכים שהעסק משתמש בהם באופן קבוע. למשל, הזמנות רכש, דו"חות מעקב וניהול העבודה מול ספקים הן רק חלק מהפעולות שהקופה יכולה לבצע, וצריך לבחור בדגם המתאים ביותר לעסק שלכם. ליעוץ מקצועי בנושא זה השאירו פרטים כאן באתר או הרימו טלפון ונשמח לענות על כל שאלה.

נוחות התפעול של הקופה

הדגמים הפופולאריים של הקופות החדישות הם אלה שיש להם מסך מגע. בעולם שבו מקשים ומקלדות הולכים ונעלמים וכמעט כולם כבר רגילים למסכי מגע של טלפונים, טאבלטים ומכשירים חכמים אחרים, הקידמה הגיעה גם לתחום הקופות הרושמות. מי שבכל זאת אוהב מקלדות יכול לבחור בדגם ישן יותר, ללא מסך מגע. הוא מבצע את אותן הפעולות של הקופה המשוכללת יותר (עם שינויים כאלה ואחרים).

שעון נוכחות

כמעט בכל הדגמים של קופות רושמות מודרניות יש שעון נוכחות המאפשר מעקב אחרי העובדים ושעות העבודה שלהם. מי שיודע שהוא הולך לרכוש קופה ממוחשבת לא צריך להשקיע בשדרוג מערכת שעון הנוכחות שלו (כמו למשל החלפת הכרטיס המגנטי בטביעות אצבע), ואם מדובר בעסק בהקמה אין צורך במערכת זו בכלל, מכיוון שהיא מובנית בקופה.

הקופה הממוחשבת נועדה בראש ובראשונה לאחסן כסף ולהוציא פתקית ללקוח, כפי שכבר נאמר, אבל הקופות החדשות עושות חצי מהעבודה במקומכם מלבד התפקיד הראשוני שלהן. לפרטים, יעוץ ושאלות צרו קשר כאן באתר או התקשרו אלינו ונעמוד לרשותכם בכל דבר.