כיצד לבחור קופה רושמת עם אשראי לעסק

כיצד לבחור קופה רושמת עם אשראי לעסק
 
 
 
מגוון רחב של בתי עסק זקוקים לקופה רושמת אחת לפחות. מסעדות ובתי קפה, חנויות צעצועים ורשתות לממכר מזון, חנויות הנעלה, תכשיטים או אופנה, כולם צריכים קופה רושמת טובה ויעילה, בעלת מערכת נלווית של מכירות באשראי. לכן, עולה השאלה כיצד לבחור קופה רושמת המאפשרת לעסק לקבל כרטיסי אשראי. 
 

מהו העסק שלכם?

 

חברת אומגה קופות רושמות  משווקת מגוון רחב של קופות, לכל סוגי העסקים. למעשה, סוג העסק הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים קופה רושמת. ישנם דגמים שיהיו טובים מאוד לעסקים קטנים, כאלה שמשרתים מספר לקוחות מצומצם בתוך פרק זמן נתון; לעומת זאת, ישנם עסקים שמשרתים מספר רב של לקוחות בכל שעה ולכן יזדקקו לקופה מהירה יותר. אך זה עוד לא הכול; עסקים המחויבים לאווירה איכותית ויוקרתית יצטרכו גם קופה רושמת שתשדר זאת. חנות תכשיטים יוקרתית, למשל, או מסעדה איכותית, לא יסתפקו בפחות מקופה משוכללת המצוידת במסך מגע מתקדם. 


כיצד לבחור קופה רושמת עם אשראי לעסק

אפשרות חיבור לרשת 

 
חברת אומגה קופות רושמות משווקת מגוון רחב של קופות הכוללות אשראי, לרבות דגמים שיתאימו גם לרשתות. בניגוד לחנות שבה קיימת קופה אחת, רשת חנויות זקוקה לקופות שיודעות לתקשר ברשת מחשבים. מדובר למעשה לא בקופה רגילה. קופה רושמת ממוחשבת כוללת יציאות ל-USB, יציאה לרשת ויכולות של מחשב, לרבות שימוש במערכת הפעלה מסוג חלונות (Windows). כך, אם אתם מנהלים עסק שכולל כמה נקודות מכירה, בחרו בקופות שיתאימו לכך. 
 

קופה שמפיקה דוחות

 
עבור עסקים שמחפשים קופה רושמת ש"נותנת יותר", יש בנמצא אפשרות לקופות שגם מסייעות בניהול מלאי ובהנפקת דוחות. קופות משוכללות יועילו לעסקים שרוצים ליהנות מאפשרות פשוטה ונוחה לבירור ביצועי העסק – במכירות, במלאי ומבחינת סוגי הלקוחות. אם דרושה לכם קופה שתוכל להפיק לכם חשבוניות או תעודות משלוח, דעו שיש בהחלט גם קופות מסוג זה. 
 

שימו לב לנוחות התפעול 

 
בעוד שישנם דגמים של קופות המבוססים על לוח מקשים ותפעול מסורתי, יש גם דגמים שפועלים באמצעות מקלדת מחשב, עכבר או אפילו מסך מגע. לכן, כאשר אתם רוצים לבחור קופה הכוללת אשראי, בדקו את אופן התפעול; נוחות התפעול תשפיע על ניהול יום יומי של העסק ושל הקופה. קופה נוחה לתפעול תוכל לאפשר מתן שירות למספר רב יותר של לקוחות בתוך פרק זמן קצר יותר. כמו כן, ישנן קופות שמצוידות במערכות נוספות כגון שעון נוכחות מובנה וכן ממשק בעל מודולים של ניהול חשבונות לצד האפשרות לניהול מלאי.