יתרונותיה של קופה ממוחשבת

ישנם הרבה יתרונות במעבר מקופה רושמת פשוטה לקופה ממוחשבת נתחיל בפעולת התמחור, כאשר הנך מתמחר מוצר חדש או קיים בקופה ממוחשבת אין לך צורך להקפיד ולידע את כל שאר העובדים במחיר החדש של המוצר, הרי הכל קיים בקופה חכמה. דבר נוסף, ספק מגיע אליך ואתה רוצה לברר בכמה קנית את המוצר בפעם הקודם, קופה ממוחשבת שולפת נתון זה בשניות, דבר זה עוזר לך בפעולת הקניינות.
קופה ממוחשבת משדרת אמינות - כאשר יש לך קופה ממוחשבת פירוט המוצרים מופיע הן על המסך והן בסרט הקופה. דבר זה משדר אמינות ללקוחות, הרי הם אוהבים לבדוק אותך, הדבר גם חוסך הרבה שאלות טורדניות. בקופה רושמת פשוטה או במכונת חישוב הסיכוי שתטעה גדול, ישנם לקוחות שימצאו טעות זו יחשבו שאתה לא אמין ולא יחזרו אליך שוב. באמצעות קופה ממוחשבת הפריטים מבורקדים והסיכוי לטעות קטן ביותר.

היסטוריית מכירות

קופה ממוחשבת משמרת את היסטורית המכירות - קופה ממוחשבת שומרת בזיכרון את פירוט המכירות, לפעמים לקוחות רוצים לראות את פירוט קניה שנעשתה לפני שבועיים, לפעמים הנך רוצה לברר דרך מספר כרטיס האשראי מה הלקוח קנה בחשבונית האחרונה שלו. קופה רושמת פשוטה איננה מאפשרת זאת, באמצעות קופה ממוחשבת בפשטות הנך יכול להגיע לנתון זה.

פיקוח על המכירות

קופה ממוחשבת מגדילה את הפיקוח על המכירות - מתעניין לדעת סטטיסטיקות של תפוקת המוכרים, לדעת איזה מוכר מוכר הכי טוב, רק קופה ממוחשבת יכולה לספק לך נתון זה, האם המוכר מוכר רק מוצר אחד במהלך המכירה, האם הוא יודע להגדיל מכירה ועוד.

יתרונותיה של קופה ממוחשבת

שעון נוכחות

קופה ממוחשבת מהווה שעון נוכחות - לכל עובד יש כרטיס מגנטי, בסוף כל חודש אתה יכול להדפיס את שעון הנוכחות ממערכת קופה ממוחשבת, כמו כן במידה והעובד שכח להעביר כרטיס יש לך אפשרות לעדכן את השעות.
 
נסיים בסיפור: הגעתי יום אחד בערב לאחד מלקוחותי, העסק הינו עסק משפחתי שהעובדים בו הם בני המשפחה. להפתעתי מצאתי אדם זר עומד מאחורי הקופה, לשאלתי הוא ענה לי כי הוא חבר של המשפחה כולם הלכו לאירוע והוא נמצא שם במקומם. פעולה זאת התאפשרה כי באמצעות קופה ממוחשבת כל מה שהוא היה צריך לעשות זה לקבל כסף, מזומנים, כרטיסי אשראי ושקים.