איזו עמדת מכירה הכי טובה

כל עסק שמגלגל סכומי כסף באופן שוטף ויום יומי זקוק לאמצעי מתקדם שיאפשר לו לקלוט את התקבולים ולהחזיר עודף ללקוחות. אותו אמצעי שמאפשר את הניהול השוטף של התקבולים והעודף איננו אלא קופה רושמת. בעלי עסקים המעוניינים להשקיע בעסק ולהקל את ניהול התקבולים, תוך חיסכון בזמן, לא יסתפקו בקופה פשוטה. אם גם אתם רוצים לנהל את הכספים בצורה יעילה, לחסוך תורים ולהעניק שירות לקוחות יעיל יותר - אומגה קופות רושמות תוכל להציע לכם קופות רושמות מעולות, הכי טובות שיש.
 

קופה מעולה למגוון פעולות 

חשוב להבין כי הקופה אינה פועלת בחלל הריק. את הקופה יש לבחור בהתאם לאופי העסק ולסוג הפעילות המתנהלת בו. עסקים שבהם תנועת הלקוחות אינה רבה כל כך, זקוקים לפתרונות שונים מאלו של עסקים שבהם תנועת הלקוחות ערה והעומס ניכר. 
 
לא משנה באיזה ענף פועל העסק; אם בעסקי האופנה ואם בעסקי הציוד המשרדי, ענף המזון וכיוצא בזה - הקופות הטובות ביותר תאפשרנה ביצוע מגוון רחב של פעולות. קופה ממוחשבת מעולה תוכל לא רק לרשום תקבולים ועודף אלא גם להפיק מסמכים ותעודות עסקיות מסוגים שונים. הקופות המעולות מבית אומגה קופות רושמות יכולות להוציא הזמנות בתחום הרכש, ניתן לבצע באמצעותן משימות שוטפות של מעקב אל מול הספקים וניתן כמובן לקלוט בהן את כל אמצעי התשלום המקובלים. מזומן, צ'קים, כרטיסי אשראי, שוברי שי וקופונים. 
 
איזה קופה רושמת הכי טובה

הרולס-רויס של הקופות 

איזו עמדת קופה ממוחשבת נחשבת היום לרולס-רויס של הקופות? ללא ספק הדגם שהוא אחד הטובים, אם לא הטוב ביותר, הינו הקופה הממוחשבת דגם 4700 של SUM4S. התואר "קופה מעולה" לא ניתן סתם כך. כדי להסביר מדוע זו קופה חכמה מצטיינת, נפרט כמה מן התכונות המרכזיות שלה, שבזכותן בוחרים בה בעלי עסקים רבים. 
 
הדברים הראשונים הבולטים לעין כאשר מפעילים את הקופה, אלה הם האלגנטיות שלה והביצועים המעולים. היופי של הקופה והאלגנטיות שלה מאפשרים לכל עסק להיראות חדשני יותר, מקצועי יותר. החזות היפה משולבת עם ביצועים מהירים, שכן זוהי קופה שהיא למעשה גם מערכת ממוחשבת סופר משוכללת. מדובר לא ב"סתם" קופה כי אם במחשב ליבה כפולה, המצויד במסך מגע ובמתקן מובנה לקריאת כרטיסי אשראי. 
 
הקופה כוללת גם מספר יציאות מסוג USB, אפשרות חיבור לרשת ואף מדפסת תרמית מעולה. כמו כן, ישנה אפשרות לחיבור למערכת שקילה (לצורך טיפול במוצרים לפי משקל) ולצד המגירה לאחסון כסף ואמצעי תשלום (צ'קים, שוברי אשראי וכדומה). ניתן לחבר גם מקלדת ועכבר. הקופה נעזרת במערכת הפעלה מסוג חלונות (Windows) ובעיקר – חשוב להדגיש את קלות התפעול שלה ואת נוחות השימוש בה. כאשר מתקינים בעסק קופה כה איכותית, למפעילי הקופה קל יותר להעניק שירות מהיר ובנוסף – קל יותר להציע ללקוחות מבצעים ובמילים אחרות, להגדיל את הפדיון, את ההכנסות ואת הרווח.