שאלות נפוצות

לפניכם מספר שאלות נפוצות בנושא של קופות ממוחשבות. במידה ויש לכם שאלות נוספות, הצוות של "אומגה" ישמח לעמוד לשירותכם ולענות לכם.   

שאלה: למה לעבור לקופה ממוחשבת?

תשובה
באופן כללי, קופה ממוחשבת מאפשרת ביצוע של מגוון רחב של פעולות, החל מתיעוד כל הפעולות בהתנהלות העסק וכלה בהפקת דוחות בחתכים שונים. קופה ממוחשבת עושה רושם טוב על הלקוחות, היא מונעת טעויות שונות, היא חוסכת כסף וזמן יקר של עובדים ואלו רק חלק קטן מהיתרונות של השימוש בקופה שהן גם הסיבות בגינה כדאי לעבור אליה.

שאלה: האם הדוחות המונפקים באמצעות קופה ממוחשבת יהיו רלוונטיים עבור רואה החשבון של בית העסק?

תשובה
ודאי. לקופות ממוחשבות יש אפשרות לייצא דוחות במבנה דומה לזה של תכנת החשבשבת, שהיא התוכנה המשמשת את רוב רואי החשבון. כמו כן, קיימת אפשרות לבצע התממשקות לתכנות ניהול חשבונות נוספות.

שאלה: האם קופה ממוחשבת תסייע לי בהגדלת רווחי העסק?

תשובה
בעלי עסקים אשר עברו לשימוש בקופה ממוחשבת מעידים שכן. קופה ממוחשבת מאפשרת לקבל את היסטוריית הקנייה של כל לקוח – מה הוא מעדיף לקנות, מה סכום הקנייה וכן הלאה. באמצעות הנתונים הללו, יכול בעל העסק לנהל מועדון לקוחות, להציע הטבות או לשדרג באופן משמעותי את השירות, מה שיכול להשפיע על נאמנות הלקוח.
נוסף על כך, קופה רושמת ממוחשבת משדרת ללקוחות רצינות מצד העסק, מה שמהווה גם כפרמטר אשר יגרום להם לחזור שוב.

שאלה: האם יש לי אפשרות לעקוב באמצעות הקופה הממוחשבת אחרי התנהלות המוכרים שלי ולקבל נתונים על מחזור המכירות החודשי של כל אחד מהם?

תשובה
בהחלט. באמצעות קופה ממוחשבת ניתן לקבל דוחות מפורטים אודות התנהלות המוכרים, החל מביצוע מעקב אחרי שעות העבודה שלהם, דרך מידע אודות מחזור המכירות החודשי של כל אחד מהם וכלה במחיר הקנייה הממוצע אצל כל אחד מהמוכרים בחנות. הקופה אף אפשרת לדעת מי המוכר הטוב בחנות כמו גם מי המוכר הפחות טוב.

שאלה: האם ניתן לבצע מעקב אחר מצב המלאי באמצעות קופות ממוחשבות?

תשובה
קופות ממושבות מעדכנות באופן אוטומטי את המלאי לאחר כל רכישה. בהתאם להגדרות של בעל העסק, הקופות מסווגות את המוצרים וניתן להנפיק באמצעותן דוחות מפורטים לגבי מצב המלאי ברמת העסק, המחלקה או מוצר מסוים. כך שהתשובה לשאלה הזאת היא, ודאי.

שאלה: האם קופות ממוחשבות מאפשרות לי לבצע מעקב אחר תשלומים באשראי?

תשובה
כן. התוכנה של הקופה מאפשרת הנפקת דו"ח המצביע על הכסף אשר אמור להיכנס לך בתאריכים שונים של פירעון. הדו"ח אף מספק נתונים לגבי עסקאות תשלומים.

שאלה: האם יש צורך בידע מקדים או הבנה במחשבים לצורך הפעלת קופה ממוחשבת?

תשובה
לא. כל אחד יכול ללמוד כיצד לעבוד עם הקופה. הפעלת הקופה היא פשוטה ונוחה במיוחד. כך שבמידה ותבחר בכך, כל עובדי החנות יוכלו לעשות בה שימוש.

שאלה: האם יש לי אפשרות לעקוב באמצעות קופה ממוחשבת אחר מצב הרווחים שלי?

תשובה
ודאי.באמצעות קופה ממוחשבת ניתן להנפיק דוחות רווח בחתכים שונים ולקבל נתונים רלוונטיים אודות הרווחים ואחוזי הרווחים ואף לרדת לרזולוציות מעמיקות ומפורטות יותר כמו קבלת פרטים על המוצרים הרווחיים ביותר בחנות וכן הלאה.
רחוב הבנים 5 גני עם
טלפון: 077-9246666 | 072-3319555
פקס: 077-2031339
אומגה קופות רושמות
צור קשר
טלפון 072-3319555
1000 תווים