קופה לעסק

קופות עסקיות חיוניות לקבלת תקבולים מכל הסוגים והן מסייעות לניהול השוטף
אילו מן עסקים זקוקים לקופה איכותית וטובה? קופה לעסק חיונית לכל חנות קמעונאית, לרשתות, לעסקים גדולים וגם לעסקים בגודל בינוני ואפילו קטן. חנות לממכר פיצוחים, רשת פיצריות, מסעדת מזון מהיר, קפיטריות, מעדניות, מרכולים, חנויות בגדים – כל אלה מהווים דוגמא חלקית לכל אותם העסקים שעבורם – קופה היא מכשיר חיוני הנמצא בשימוש יום יומי. קשה לחשוב על עסק מודרני המשרת קהל לקוחות רחב של צרכנים, שיוכל לוותר על הקופה, עם שילוב של קורא ברקוד או בלעדיו. 
 

קופה מודרנית – חוסכת זמן וכסף 

 
מה יכולה קופה לעסק לעשות בשביל העסק? קודם כל, הקופה מהווה פתרון יעיל לקליטת תקבולים, בכל הצורות המקובלות כיום. הקופה יודעת לקלוט תשלומים במזומן וגם תשלומים בשיקים. הקופה יכולה לקלוט תשלומים בכרטיסי אשראי וגם תקבולים בתווי קניה. אך חשוב לא פחות – קופות מודרניות יכולות גם לחסוך זמן וכסף בזכות היכולת לתמוך בשירות לקוחות מהיר יותר וטוב  יותר. קופה שכוללת קורא ברקוד, למשל, יכולה למנוע מצב שבו מתנהל לו תור ארוך של לקוחות לא מרוצים. קופה יעילה אחת יכולה לעשות בפרק זמן נתון את מה שכמה וכמה עמדות תשלום ידניות יכלו לעשות. כל זאת – מבלי שתיעשינה טעויות, מבלי שיתגלה לאחר מכן חוסר בקופה ובשילוב עם פונקציות משוכללות נוספות.   
 

קופה לעסק

פונקציות רבות לקופה המשוכללת 

 
עבור עסקים שרוצים לפעול ביעילות רבה במיוחד, יש בנמצא אפשרויות מתוחכמות, עם מגוון רחב של פונקציות. קופה לעסק מהסוג המשוכלל היא למעשה לא רק מערכת לקליטת תשלומים אלא גם מערכת מחשוב חזקה, שעוזרת בניהול העסק בהרבה מאוד רמות. למשל, קופה יכולה לעזור בניהול המלאי או למעשה, לנהל את המלאי כמעט באופן עצמאי. ניתן לבדוק בכל רגע נתון האם מלאי מוצרים כזה או אחר נמוך וצריך להזמין אספקה חדשה. ניתן בכל רגע נתון לבדוק אילו מוצרים נמכרים יותר בכל נקודת מכירה וכן לבדוק את מידת הצלחתם של מבצעים. קופות משוכלות יכולות להעביר נתונים למערכת הנהלת החשבונות, כך ניתן לחסוך זמן וכסף שנועדו לרישום ידני. עוד ניתן לבצע הפקה של מגוון מסמכים כגון חשבוניות, קבלות, הצעות מחיר. הקופה המשוכללת תומכת בקלות במועדוני לקוחת, בטיפול בזיכויים, הוצאת תעודת משלוח או הזמנות. 
 

קופה במחיר משתלם 

 
עסקים המגלגלים מחזור של עשרות אלפי שקלים ביום, יכולים אולי להרשות לעצמם לרכוש קופות שמחירן יקר. יש בנמצא קופות שכאלה, ואשר מתאימות לרשתות ענק, למשל. אבל לא כל קופה לעסק חייבת להיות יקרה. בהחלט לא. עבור עסקים קטנים, הרעיון המרכזי הינו לחסוך בהוצאות, להתאים הוצאות עסקיות באופן נכון לנפח הפעילות. קופה לעסק קטן אולי לא חייבת להכיל את כל הפונקציות שהקופות היקרות ביותר מכילות, אבל הן בהחלט יכולות להתאים לצרכים ומחירן נוח ומשתלם במיוחד. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רחוב הבנים 5 גני עם
טלפון: 077-9246666 | 072-3319555
פקס: 077-2031339
אומגה קופות רושמות
צור קשר
טלפון 072-3319555
1000 תווים